Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Ahmet Ebru'ya dönücekmiş gibi bi his var içimde deli mi ne yarın söyleynce mi sürpriz oluyo söyle işte bugün deli çocuk :KK9:
Zarftan Sevgi'nin isminin çıkması yanlış oldu bence ne kadardır tanıyorlar ki kızı ?

Ahmet Ebru'ya dönücekmiş gibi bi his var içimde deli mi ne yarın söyleynce mi sürpriz oluyo söyle işte bugün deli çocuk :KK9:
Zarftan Sevgi'nin isminin çıkması yanlış oldu bence ne kadardır tanıyorlar ki kızı ?

ahmet hoş çocuk valla ben ok takip etmiyorum hatta hiç etmedim ilk açtıgımda baktım ahmet b kız mektup göndermiş diger günde merk ettim açtım kız gelmişti sanırım çocukları çok seven anaokuluögretmeni kendine güveni yerinde spor giyimli bir bayandı noldu onlara ahmetde konuşmayı kabul etti neden olmadıki onların?sanırım adı ebru idi:)

ahmet hoş çocuk valla ben ok takip etmiyorum hatta hiç etmedim ilk açtıgımda baktım ahmet b kız mektup göndermiş diger günde merk ettim açtım kız gelmişti sanırım çocukları çok seven anaokuluögretmeni kendine güveni yerinde spor giyimli bir bayandı noldu onlara ahmetde konuşmayı kabul etti neden olmadıki onların?sanırım adı ebru idi:)

Çok ayrıntısını hatırlayamıyorum ama tip olarak aklımda sadece o yüzden bilemicem :KK61:

doğumgünüm bugün o yüzden yeni girebildim:KK76:
ahmet saçmaladı yok süpriz yapıcam yarın açıklıycam ...
doğukana zaten diycek laf bulamıyorum o kıza da mı hayır dedi?
demek ki yıldırım beyin gelmemesinin nedeni buymuş, ayıp etmiş ama yıllardır tv ye çıkıyor orda evlenmeli
:44:
adnanla zuhal eküri, oldular zuhalin elinde hep bir mikrofon
kadı gibi her konunun içinde:KK1:
adnan daha gecen sezon eski eşine dön seni seviyorum dememiş miydi
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu pehh
:KK34:

demek ki yıldırım beyin gelmemesinin nedeni buymuş, ayıp etmiş ama yıllardır tv ye çıkıyor orda evlenmeli

dogum günün kutlu olsun canım:))) ben takip etmıom pek sadece ahmetle o kızı yakıştırmıştım niye olmadıgını merak ettim dogrusu

dogum günün kutlu olsun canım:))) ben takip etmıom pek sadece ahmetle o kızı yakıştırmıştım niye olmadıgını merak ettim dogrusu

teşekkür ederim:KK16:
o kadar cok kız geldi ki ahmete hatırlayamadım valla:KK1:
gözlerinde o sevgiyi görmek istiyormuş bakalım kimi geri çağıracak:44:

Mutlu yıllar esencan $dgsn6fn9jf7yn6.gif :)

Hasan la Nil ayrılmış kızlar dediğimiz çıktı:KK1: ilk defa bi ayrılığa sevindim yalnız:KK1:

X