Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

aman programın basından berı reklam ettıler ettıler eee ne oldu sımdık bende bı entrıka var sandım

bende ne senaryolar urettim,dedim yoksa kizla oglan disarda anlasmislarda,
kiz onceden birine talip gelip reddedilecegini biliyo oglanda sanki tanimiomus gibi sonradan cagrida bulunuyo,
kanalda bunu cakti gibi birsey ama birsey cikmadi altindan

osman aga ne sirin yaa..

ahmete gelen kizi begenmedim hem sesi hem kendi biraz gicik gibi bilemiyorum..

melehat zaten dun program boyu melehati izledik tuhaf bi kadin icinde kotu niyet yok belli ama fazla durust herseyde pat diye soylenmez oyle..

albulhamiti cok seviyorum ya efendi adam kendi halinde..

zuhal bi kerede yorum yapmasa sasarim sanki evlenmeye degil yorum icin koymuslar oraya..

baskaa ne kaldi..yildirim agbi facede bidaha cikmayacam diyordu locada yerini aldi yine,

gozdeye gelen cocuk iyi birine benziyordu bence gozde ne ariyo bilmem,

ayhan biraz guzel giyinmeye basladi sonunda,

esranin bugunki kiyafeti pek guzel degil alt salas ust salas olmamis..

üfff programda bi kac gundur pek tat yok ya hep ayni kisiler

hasanla nil ne alemde acaba..

gina geldi reklamlardan aman beee

kurduğun entrikann aynısını ben kurdum inankii :))) bekliyorum saatlerdir nolcak diee yaa D esranı kıyaftini bende beğenmedim bugün :) çuval gibi ...

kurduğun entrikann aynısını ben kurdum inankii :))) bekliyorum saatlerdir nolcak diee yaa D esranı kıyaftini bende beğenmedim bugün :) çuval gibi ...

hep boyle heycanlandiriyolar sonra fos cikiyo,
bide markete gidecektim program bitsin gideyim dedim,
baktim melahat cikti talibi gelmis,
dedim nasil olsa iki saat konusur bu markete gittim geldim daha yeni melehatin paravani acildi

cemil ozerene cok uzuldum ya ALLAH RAHMET EYLESIN INSALLAH MEKANI CENNET OLSUN(AMIN)

hep boyle heycanlandiriyolar sonra fos cikiyo,
bide markete gidecektim program bitsin gideyim dedim,
baktim melahat cikti talibi gelmis,
dedim nasil olsa iki saat konusur bu markete gittim geldim daha yeni melehatin paravani acildi

ayen öle yaa ama işde adamlar böle yürütüyo yoksa nasıl tutcaklar milletii hp aynı şeyler yoksa D melahat çıkınca doğrudur gidip gelmen valla kadında bir çene var yarabbimm evlerden uzak DD

özgürle ona gelen kız neden anlaşamamış o kısmını anlamadım yemek koyuyodum.özgür çok umutlu baktı.

cemil ozerene cok uzuldum ya ALLAH RAHMET EYLESIN INSALLAH MEKANI CENNET OLSUN(AMIN)

sorma canım ya bende cok üzüldüm bu aralar üstüste geldi, aile dostlarımızdan cok sevdiğim 2 büyüğümde vefat etti
çocukluğumdan beri hayatımdaydılar, insan cok kötü oluyor anılar aklına geldikçe
zaten akraba yok yakınlarda azalıyor zaman geçtikçe

basiniz sagolsun canim,
ben olumlerden cok etkileniyorum,
cemil ozereninde rahatsiz oldugunu duymustum bi kac gun once,
aklimin kosesindeydi hep ne oldu acaba diye,
bugun gazete ogrendim oldugunu uzuldum daha gencmis,
ama takdiri ilahi bizimde gidecegimiz yer orasi,
muslum gurseste yogun bakimdaymis ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN butun hastalara(AMIN)

evet canım ölüm hepimiz için ama ben alışkın değilim ,hiç cenazeye katılmadım hayatımda
büyüklerimiz biz cocukken vefat etti,dedeler ve anane babane
o yüzden hep korkarım yakınlarıma bişiy olucak diye
amin Rabbim tüm hastalara şifa versin

ene yıldırım gerı gelmssssssssssssssss
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayinemi evlenmiyor?
yaww şu melahat hanımı konuşturmasınlar cinnet geçiriyorum neredeye o konuşurken kasılıyorum atasım gelio kndimi biyerlerden :))) ayy allah ım yaa DDD
aynen......
ya bu apdulhamıt konusuyo konusuo da ne anlatıo onu anlamıorum
bir tuhaf geliyor o adam bana
üfff programda bi kac gundur pek tat yok ya hep ayni kisiler

hasanla nil ne alemde acaba..

gina geldi reklamlardan aman beee
evet hasan ne oldu acaba?
başınız sağolsun ölüm acıı bende babamı kaybettiğimde zor toparlandım

sanırım melahat ablanın ses tellerşnde modül var acaip bi sesi var kbb yolu gözükmüş haberi yok

kimse izlemiyor mu bugün tek miyim?:26:
elif hanıma uyuz olmaya başladım bayıltıyor insanı konusmasıyla
dominant bir tip zor evlenir gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…