Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

evet uzattıkça uzatıyorlar baba çocuk durumları cok etkiliyor beni
hele bu şarkı:KK14:

Bu sarkiyi 2 hafta once paylasmistim face,
her zaman gozlerimi dolduran bir parcadir..:KK5:

Aynen canım benimde öyle babamı aramak gelir içimden bu sarkıyı dinleyince ama ağladığım için üzülür diye arayamıyorum:KK5:

bence de pişman olucaklar ahmet amcanın çocukları..

Aynen canım benimde öyle babamı aramak gelir içimden bu sarkıyı dinleyince ama ağladığım için üzülür diye arayamıyorum:KK5:

bence de pişman olucaklar ahmet amcanın çocukları..

Bencede,
herkes ikinci bir sansi hak eder.
Olup biteni bilmiyoruz, ama Allah rizasi icin insanlar en azindan birbirinden bir tebessumu eksik etmemeli bence..

bence de ölümlü dünya sonra pişman olsalar ne yazar..

melahat baydı pöffff
:KK55:

Bencede,
herkes ikinci bir sansi hak eder.
Olup biteni bilmiyoruz, ama Allah rizasi icin insanlar en azindan birbirinden bir tebessumu eksik etmemeli bence..

ben bukadar duygusal bakamıyorum olaya

teyzemin başına gelen talihsiz bi evlilik sonucu iki kuzenim var ve babalarıyla görüşmüyorlar

bu adam 6-7 yıllık evliliklerinde teyzeme etmediği işkence eziyet kalmamış ( vucuduna ütü basmak, sigara söndürmek gibi ve daha sayamayacağım niceleri)

ölmeden kaçtı kurtuldu bu adamın elinden çocuklarına ne nafaka ödedi ne de arayıp sordu yıllarca

aradan 20 yıl geçti karşılarına çıktı teyzem hiçbir zaman kışkırtmadı çocuklar zaten herşeye şahitlerdi kendileri görüşmek istemediler

teyzem bidaha evlilik yapmadı yıllarca calıştı çocuklarını kimseye muhtaç etmedi okuttu

kolaymı herşeyi unutmak...onlar da kimbilir neler yaşadılar saygı duyuyorum ben böyle hikayelere malesef yaşamayan bilemiyor
:KK50:

buda havami atiyor nedir hollanda hollanda diye diye bir hal oldu ne zaman eline mikrofon gelse hollandadan bahsediyor:KK53:

X