Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bu şatafatın peşine yarın bigün gelip biz ayrıldık derlerse şaşırmıcam hatta Berkant tek gelir gene her zamanki gibi olmadı olamadık diye..çivisi çıktı nasılsa programın:KK31:

aynen sana katılıyorum hakanmıydı geçenlerde ayrıldılarya aman aman ne bağırmıştı seni seviyorum diye kıza:KK31:

berkant o kıızı nası beğenmiş yaa gitti gül gibi çocuk....:KK1: şaka biyana allah mesut etsin....ama dans ettiler ya kıracın şarkıyla bayılddım he oraya

kendisi benzetiyormuş çevredende benzetiyorlarmış her gelene soruyorya yapmacık yapmacık hareketler konuşmaları hareketleri taklit etmeye çalışıyor şarkısı çalınca neler yapıyor kimseleride beğenmiyor :KK4:yapmacık pelin

aynen sana katılıyorum hakanmıydı geçenlerde ayrıldılarya aman aman ne bağırmıştı seni seviyorum diye kıza:KK31:

hayranım zaten pelin gibi özgüven sahibi adaylara ama ne sıktılar beee :KK1: her ay böyle bi vaka olmazsa zaten oh demiyolar illa davulla zurnayla yollara gül döke döke gidenler ağlayıp zırlayıp bide imaj değiştirip gelecek:KK31: hayır bişi değil tanımıyorum sonra bi tuhaf oluyor :KK1: burakda da tam bir mahalle kadını tipi var elini ağzına götürmüyor mu şaşırınca filan hele de halimenin ailesiyle atışmasını hiç unutmam..kısacası adayların hepsi ayrı bi trajedi :KK1:

Berkant'in, ismi Damla miydi, o kiza yaptigi jeste sasirdim. Normal sartlarda guzel olabilir, ama bunun ici cok bostu. Ici bostu, cunku 2-3 gun once tanistigin bir insani daha dogru duzgun tanimadan boyle seyler yapmak bana abarti geliyor. Neyini gordun ki daha? Ne kadar taniyorsun? Birbirini tam tanimadan fazla uculan iliskiler pek uzun omurlu olmuyor. Yarin birgun "ay su halime bak ya, bi de bunun icin mi yapmisim, ne salakmisim" diye o jestine bakip, utanip pisman olmaz umarim. :KK70:

Bir de o Merih'inki gelmedi galiba? Sedef miydi? Akli basinda bir kiza benziyorsu konusmalarindan. Aman, akli varsa gelmesin. O adam normal degil.

kaç gündür yazıcam unutuyorum o berkantın teklifi neydi öyle
resmen güç gösterisi yaptı
görmemişlik başka bişiy değil
tamam bu kızla önceden tanışıyormuş anladık
tarih verip balayımı bile ayarladım diyince rezil olmamak için elde ne varsa onu çağırdı
gururu olan biri gelmezdi yayına!
aylardır orda kaç kızla görüştü yazık değil mi o gelenlere?
ne sanıyor kendini bunlar?
bence kıza yazık oldu hemen aldanıp kabul etti
naif kibar bir kıza benziyor:KK14:

Son düzenleme:
doğukanı beğenen biri vardı bu topikte
koşsun geri dönmüş doğukan:KK52::KK52:

berkant madem bu kadar asiktida bu kiza niye o zaman o kadar aradi taliplerini..
2 gun sonrada anlasamadik der gelirler..
evlilik teklifide cok skcydi bence..kizin iki saat isaretlemek icin tisortu beklemesi felan filan :KK37:

berkant madem bu kadar asiktida bu kiza niye o zaman o kadar aradi taliplerini..
2 gun sonrada anlasamadik der gelirler..
evlilik teklifide cok skcydi bence..kizin iki saat isaretlemek icin tisortu beklemesi felan filan :KK37:

aynen bakalım sonu ne olucak
teklif hem sıkıcı hemde samimiyetsizdi
berkantın hayal ettiği bişiydir damla için özel olarak planladığını düşünmüyorum

aynen bakalım sonu ne olucak
teklif hem sıkıcı hemde samimiyetsizdi
berkantın hayal ettiği bişiydir damla için özel olarak planladığını düşünmüyorum

evet banada samimiyetsiz geldide yazmak istemedim :KK1:
bencede damlaya özel degil,
baskasida olsa aklindaki evlilik teklifi plani buydu sanirim..

berkantin biraz abartigini dusunuyorum ben boyle asik asik bakiyor guya,
e o kiz oncedende varmis bu kadar asiksan yurtdisi filan bahane olmamaliydi,

sadece aradigini bulamayinca son care bari buna asik olay dedi heralde :KK60:

evet banada samimiyetsiz geldide yazmak istemedim :KK1:
bencede damlaya özel degil,
baskasida olsa aklindaki evlilik teklifi plani buydu sanirim..

berkantin biraz abartigini dusunuyorum ben boyle asik asik bakiyor guya,
e o kiz oncedende varmis bu kadar asiksan yurtdisi filan bahane olmamaliydi,

sadece aradigini bulamayinca son care bari buna asik olay dedi heralde :KK60:

aynen öyle elde ne varsa onla evleneyim dedi
ben olsam kabul etmezdim
kız o kadar yurt dışına gitmiş berkant için kariyerini mi bıraktı orayı tam izleyemedim:KK1:

berkant ve damla bu perşembe evleniyormuş:123: bu ne hız yangından mal kaçırır gibi

Son düzenleme:
Tugrul'un da masallahi var, yakinda programi kapatacak yani.
Ama bugun kendisine gelen bir kadin beni guldurdu. Kadin adami hic gormemis, adam hakkinda birsey bilmiyor, ama annesi gonderdi diye gelmis. Hadi bunlara tamam. Tugrul buna kendini anlat diyor, kadin "annem anlatsin" diye annesine donuyor. :KK53: Yuh dedim ya, kendini ifade etmekten aciz, adam ne konussun seninle? Boyle sacmalayanlar da var, gelip oralarda kendilerini rezil ediyorlar ya. Tugrul'a uzuluyorum, bir tane de normali cikip gelsin. boyle duzgun bir adama reva mi bu, dertlendim be. :KK31:

X