Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

reşat ne kadar efendi ayy sevindim saliha nın gelmesine

evet bence de çok uyumlular
aliye ile yıldıray da süper bir çift oldular
gerçekten isteyen evleniyor işte locadakiler kimseyi beğenemiyorlar
turşuları çıktı:KK37:

programın başında peline süpriz talip var yazmamışlarmıydı:26:kimse çıkmadı sona mı sakladılar acaba hatta pelinde söyledi

evet iyi bozuldu tam adamın taklidi yapıyordu balik deyince iyi kızdı esra ohhhhh iyi oldu

utanmıyor ailesi gurur duysun kızlarıyla öve öve bitiremiyorlardı:KK36:
içimin yağları eridi azarlayınca
hata esra erol da peline özel video hazırlayıp sürpriz talip demeleri hataydı
kendine has tarzı varmış hay tarzına...
fazla prim verildi peline

utanmıyor ailesi gurur duysun kızlarıyla öve öve bitiremiyorlardı:KK36:
içimin yağları eridi azarlayınca
hata esra erol da peline özel video hazırlayıp sürpriz talip demeleri hataydı
kendine has tarzı varmış hay tarzına...
fazla prim verildi peline

yüzüasıldı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:haketti hanfendi diksiyonu düzgün olmayanla konuşmazmış allahım yarabbim kendisi süperya yapmacıkk
gelen adaylarda görmezlermi kadının aşağılamalarınıda gelirler anlamadım adamcağızı işverenleri göndermişler tam sana göre biri diye bence gülelim diye göndermişler adamı.birde dün şey diyor gelenler babası gibi mimar olursa sevinirmiş

yüzüasıldı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:haketti hanfendi diksiyonu düzgün olmayanla konuşmazmış allahım yarabbim kendisi süperya yapmacıkk
gelen adaylarda görmezlermi kadının aşağılamalarınıda gelirler anlamadım adamcağızı işverenleri göndermişler tam sana göre biri diye bence gülelim diye göndermişler adamı.birde dün şey diyor gelenler babası gibi mimar olursa sevinirmiş

evlenemez pelin bu kafayla ilk eşi izledikçe şükrediyordur
gelen adama yazık patronları ya hiç izlemeden gönderdi yada eğlenme amaçlı insanların yaptıkları beni şok ediyor:KK53:

Son düzenleme:
murattan ebruya ilan-ı aşk daha yeni gördüm ben yakıştırdım
inşallah mutlu son olur
:KK16:
bildiğim kadarıyla murat 3 evlilik yaptı ve çocuğu yoktu
ebru bekar kendi tercihi cenkinde 2 çocuğu vardı ve ayrılmıştı
kafaya takmıyor demek ki
bu arada zuhal hanım nerde?

abovvvvvvvv :KK53:neler olmuş kızlar ne zamandır izleyemiyorum dün reklamlarında gördüm hakan bey vardı meşhur o ayrılmışş ,halimenin burak orada gizem diye biri var onla çıkıyormuş dün izleyen varsa bir özet geçiverin neler oldu

hakan beyle locadaki derya hanım arasında birşeyler varmış. kimin eli kimin cebinde belli değil. böyle ortam müsait olunca hemen coştuklarına göre gerçek hayatlarında öyle ağırbaşlı nitelikli insanlar değiller demek ki. insan kendini alamıyor böyle düşünmekten...

hakanı programa bidaha çıkartmamaları lazım...ne bu yaaa kadını aldatmışta aldatmış..
bu kişilikle programa yakışmaz bence..

bööle abidik gubidik olaylarla reyting olacağını düşünüyolar o onunla çıkıyomuş bu bunu aldatmış filan bunlar çok seviyesiz olaylar..çoğusu da düzmece geliyor bana ve soğudum programa karşı artık :KK31:

bööle abidik gubidik olaylarla reyting olacağını düşünüyolar o onunla çıkıyomuş bu bunu aldatmış filan bunlar çok seviyesiz olaylar..çoğusu da düzmece geliyor bana ve soğudum programa karşı artık :KK31:

kesinlikle katılıyorum ayrıldıysa ayrıldı zaten dışarıda tanışıp nişanını orda yapmışlardı baştan hata!
derya da yazışmasaydı f.ceden onuda programdan çıkarmak lazım
babasıyla görüşmeyen kişilerin olaylarını deşmeleri de ayrı saçmalık orası evlenme programı bu kadar
:KK36:
reyting için yapmadıkları şebeklik kalmadı
hele şu burak kendini ne zannediyor her gün başka biriyle:KK53:

burakda herkesle fingirdeşip geri geliyoo...bide soğuk bişey..kızlar ne buluyosa anlamadım..isteksiz isteksiz
durmuştu halimeyede...offf..
birde o kız babasıyla buluşması bencede saçmalık..ya kardeşim kavuşturma programına gitseydiniz..te allam..
hakan gelmesin kesinlikle..bide yapıyo ediyo..ben bu konuyu konuşmak istemiyorum diyo..yok cnm...sen orda göz önündesin tvdesin..buluşup giderken iyiydi şimdimi kapamak istiyosun..

burak şaşırmış ya aklı olan onunla evlenmez kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor,hakanın telefonda esra erola konuyu kapatın demesi saçmalık sen dışarıda yapıcaktın nişan törenini
baba kız buluşturmaları gerçekten kabak tadı verdi direk değiştiriyorum kanalı
su gibi daha neşeli fıkır fıkır:KK64::KK64:

Son düzenleme:
canım ona yetişemiyorum okulda oluyorum bazen :)))
esra erol raytıng kaygısı ile program ilerletiyor gibime geliyor.
hakanı bir daha programa çıkarırsa kesinlikle böyle olduğunu düşünücem.

canım ona yetişemiyorum okulda oluyorum bazen :)))
esra erol raytıng kaygısı ile program ilerletiyor gibime geliyor.
hakanı bir daha programa çıkarırsa kesinlikle böyle olduğunu düşünücem.

anladım canım ben evdeyim şu sıralar izleyebiliyorum:KK34:
yaşlanana kadar sürdürmek istiyor programı çoktan kabak tadı verdi
locada ki adayların çoğu evlenme amacı taşımıyor reyting olsun diye tutuyorlar

X