Esra Erol beni eversene.....

Inan bende onun seviyesine inmek istemezdim ama bazen anlamak icin basina gelmesi gerekiyor.

Eskiden kablolu tvm varken ne kanallar izlerdim. Simdi sadece elimde tlc kaldı. Millet ,yabancıların gündüz kuşağı programlarını izleyin aradaki farkı görün

TLC ve trt belgesel. Diğer kanallar beş kuruş etmez..
Trt belgesele de bayiliyorum. Evde ya belgesel, tlc ya da müzik kanallarından biri açık durur. Evlendirme programında insanlar birbirine bağırıyo tartışıyo ya ben oturduğum yerde gerilmeye başlıyorum. Bazısı o programlara komik demiş ama değil bence hatta gerilimli ortam

Iykk neresi komik kanal değiştirirken bile hızlı hızlı geçiyorum denk gelmiyim diye seviyesiz cahiller hepsi. Mantar gibide çoğalıyolar

Trt belgesel candır

Esra Erolu eskiden beğenirdim .Bekarken çıtı pıtı, şirin, eğlenceli ,neşeli ,doğal bulurdum.

Mafya babasının oğluyla evlenince babasınında polis olduğunu duyunca gözümdeki tüm masumiyeti gitti

Programıyla ilgilenmiyorum.Seda Sayan ve Zuhal Topalıda izlemiyorum.Arada reklamlarda görüyorum.Çok sulu bir ortam.Birde Tülinler Canerler derken reyting için ne yapacaklarını şaşırmışlar.Samimiyetsizler.

Kimse kusura bakmasın bu programlar evlendirme amacından ziyade meşhur olma, ünlenme amacı taşımakta benim için.
İnsanların kendilerini " pazarlaması" kısmet bulma adı altında da olsa 40 kişiyle görüşüp 40 ınıda reddedilmesi vs iğrenç geliyor bana !

Iykk neresi komik kanal değiştirirken bile hızlı hızlı geçiyorum denk gelmiyim diye seviyesiz cahiller hepsi. Mantar gibide çoğalıyolar

Trt belgesel candır
Aynen :) işte malesef halk talep ediyo ki çoğalıyolar. O da bence ayrı bi araştırma konusu. Bu kanallar kalksa sanki insanlar bilim kanallarını mi izlerler. Sanmam :)

Evet öyle bir açıklama yapmış ama sırf bunun için o kadar riski göze alabilir mi insan? Çünkü karşı tarafı açıkça suçlama var burda. Mahkemeye verebilirler.
bilmem. mahkemeye vermeleri saçma olur.
sözde adayların ajanslardaki kayıtları, onların ve seyircilerin aldıkları ücretleri vs kurguyu ispatlar herhalde.

Aynen :) işte malesef halk talep ediyo ki çoğalıyolar. O da bence ayrı bi araştırma konusu. Bu kanallar kalksa sanki insanlar bilim kanallarını mi izlerler. Sanmam :)

Izlemez çoğu kimse. Trt okul izleyerek büyüyen kaç çocuk var ki.. daha küçüklükten beyinleri yıkanıyor hepsinin cartoon, disney vs kanallarıyla. Bi sonraki kısımda bu zırva programlar oluyor işte.

Solmaz mi nedir bi dans eden kizi gordum de o nedir yarabbim cok itici birakin eglenmeyi sinir bozucu bence.
O Seda da cikiyo sanirim esra da onlar gibi kizlar getirmis tutuluyo diye bu hafta annemlere geldim sayesinde baya bilgim oldu programlardan
Kismetse olur zap yaparken denk geldi ama izlemedim hic hala var mi bilmiyorum.

hepsini anlarım da babasının polis olması kötü bi şey mi o kısmı anlamadım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…