Esra Erol beni eversene.....

hepsini anlarım da babasının polis olması kötü bi şey mi o kısmı anlamadım?

Babasına ve mesleğine birşey dediğimden değil tam tersi polis kızının mafya ailesiyle ne işi olur hiç yakıştıramıyorum.Televizyonda kocasınında bazı olaylardan haberi çıkmıştı .Antin kuntin işler.

Izlemez çoğu kimse. Trt okul izleyerek büyüyen kaç çocuk var ki.. daha küçüklükten beyinleri yıkanıyor hepsinin cartoon, disney vs kanallarıyla. Bi sonraki kısımda bu zırva programlar oluyor işte.
Ben disney kanalıyla büyüdüm sayılır. Şimdi bilinçli ve sorgulayan, öğrenme çabasında biri olduğumu düşünüyorum. İzlediğim dizilerin, dinlediğim müziklerin bir kalitesi var bence. Nasıl ikisini bağdaştırdın anlayamadım. Disney filmlerini tavsiye ederim, hayal gücünüzü çok geliştirir ve içinizdeki meraklı tarafı uyandırır. Eğlendirir aynı zamanda.

Babasına ve mesleğine birşey dediğimden değil tam tersi polis kızının mafyayla ne işi olur hiç yakıştıramıyorum.

he şimdi anladım :) ben sandım ki babasının polis olduğunu duyunca gözünüzdeki masumiyeti gitti, yani o masumiyetin gitmesinde babasının polis olması da etkili zannettim :)

bilmem. mahkemeye vermeleri saçma olur.
sözde adayların ajanslardaki kayıtları, onların ve seyircilerin aldıkları ücretleri vs kurguyu ispatlar herhalde.

Belki de tüm bunları ortaya dökmek için özellikle açılmıştır konu. Herkese açık bir yerde açıkça üzerlerine gitmek ve şikayetçi oldukları takdirde bütün dönen dolapları kamuoyuna kanıtlamak.

bilmem. mahkemeye vermeleri saçma olur.
sözde adayların ajanslardaki kayıtları, onların ve seyircilerin aldıkları ücretleri vs kurguyu ispatlar herhalde.
Kısa bir araştırma yaptım şimdi, mahkemeye verecek olsalar ilk sırada yer almayız, bu programların kurgu olduğunu yazan çizen hatta programa katılıp sonrasında gerçekleri anlatanlar mevcutken sanmam.
Bir aday programdan ayrıldıktan sonra neler neler yazmış, en çok şu kısım dikkatimi çekti :"bu programa senelerce aday olarak katılanlar var, bu insanlar tüm gün oradayken ne yer ne içer ne iş yapar sorgulayan yok."
Öyle ya bunların hepsi kendi işini kurmuş iş adamları, iş kadınları değildir, bir yerde çalışıyorlarsa 3 yıl onlara süresiz izin veren işyeri neresiyse söylesinlerde çalışmak isteyen o kadar insan var onlar başvursun.

Son düzenleme:

Doğrudur belki bilemiycem ama körü körüne savunabileceğim pek kanal yok malesef en populer çizgi diziler bile (hangi kanal olduğu farketmez) zihniyetleri yıkamaya gayet müsait

Demiştim ama açıklamamı beklemediniz....

Kimi dert değil demiş, bu toplumsal bir dert, toplumsal bir yara.

forum kurallarına aykırı bir konu açtıysam KİB ile bunu bildirirsiniz @mune gerekeni yapar. Lakin bana aba altından sözler söyleyerek meşhur olamazsınız. Ben doğru kişi değilim. @mune üzerine oynansa çok daha akıllıca olurdu.

Bölüm editörü konumu kapatabilir mi ? Zira görünen o ki seviyoruz bu tür bizi salak yerine koyan programları...

Ama canım bol reklamı olan programlar bunlar reklam gelirlerinden herkes payına düşeni alıyordur kanal, RTÜK ,reklamı veren.... kaz gelecek yerden tavuk esirgenir mi kimbilir ne paralr dönüyor zaten Dallas gibi bu programlar dizi niyetine ...keşke kaldırılsa... ama ben hiç zannetmem kaldırılsın... şikayet kimbilir ne kadar fazla ediliyor sadece para cezası veriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…