Esra Erol beni eversene.....

Evdekiler sayesinde esra erol programına günde bikaç saat maruz kalıyorum malesef. Program sonuna kadar izlerseniz zaten beyniniz tamamen boşalmış oluyor ve etrafa anlamsızca bakıyosunuz. Bunlar nasıl insanlar bizim toplumuz nereye gidiyor yeni nesil nasıl olacak gibi sorular sorarken buluyosunuz kendinizi..
Tamamen bilinçli bir şekilde yapılan bu programlar yüzünden insanların birbirine tahammülü yok ve iletişim nedir nasıl kurulur hepsi yokolup gidiyor. Tartışma çıkartmak artk okdr normalki sessiz ve silik bir tip olunca ozman anormalleşiyorsunuz.
İnsanlar tarafından yıllar önce karşı çıkılan ve toplumumuzca ayıp görülen şeyleri her gün tv ekranlarında birlkte yaşıyoruz aslında.
Change.org da evlilik programlarının kaldırılması için kampanya var lütfen bikaç dakikanızı ayırıp imzalayın.
Toplum için çocuklarımızın geleceği için birşeyler yapmış oluruz.

kim takar esrayı ...... ben o programı eleştirdim diye engellendim.... Eleştiriyi de bu konuyu açtığımda yaptım ...

Komik evet ... Komiklik olsun diye yazmistimda siz baya alinmisiniz. ...
Brainstorm mu yapalim simdi bu konuda? ...

komik bulduysak sorun yok zira çap meselesi ... benim alınmam değilde sizin yaptığınız espri üzerine beyin fırtınası yaptık, konuştuk ve şöyle bir karar bağladık....

beden daha kaliteli üyelerimiz var onları zorlayın bence ...

Bakıyorum ekranda izlemeye değer bişey yok..Hooppp tekrar çizgi film kanalı açılıyor..Yada müzik kanalı açıp evcek kopuyoruz..
Acilen kapatılmalı bu sacmasapan programlar..

Şaka gibi. Bu siteyi yoneten kisinin boyle cevaplar vermeside cok kaliteli cok guven verici.

Kazen açtığın bu saçma sapan konu ve ego tatmininle senide eklemek lazım ankete. Birde üyelere verdiğin cevaplardaki uslübuna bakarsak cuk oturursun.

Ne demek istediğimi anlatabilmek için birden fazla yorumum var abla, ama hala anlamamakta diretiyosun iyisimi boşver. Ben senin anladığına eminim....

kim takar esrayı ...... ben o programı eleştirdim diye engellendim.... Eleştiriyi de bu konuyu açtığımda yaptım ...
Ya ben de bir an ihtimal vermedim degil hani. Bazi uyeler oyle bir yazmişlar ki, bi an acaba Kazen de engellendi diye bi anlik sinirle mi acti bu konuyu diye dusundum? Insanlik hali, hepimiz zaman zaman öfkeyle yanlis seyler yapabiliyoruz. Boyle bi konunun açilmasi mesele degil tabi. Burda bazi uyeler konunun Esra Erol'un uzerinden açilmasina sinirlendi. O an onu izliyordunuz da spontane mi gelisti bu konunun ismi? Yoksa salt o programa ve o kanala bir giciklik mi var?
Herneyse. Ben basindan beri bu konunun acilmasini faydali buldum ama bu bizim cin fikirli uyeler de icime kurt dusurdu. Tabi hic bir zaman ne amaćla actiginizi bilemeyecegiz.

Kazen açtığın bu saçma sapan konu ve ego tatmininle senide eklemek lazım ankete. Birde üyelere verdiğin cevaplardaki uslübuna bakarsak cuk oturursun.

Ya adam sitenin sahibi farkinda misiniz
Ister izdivac programi acar
Ister ayakkabim hangi model olsun diye sorar ..
Amma korudunuz bu kusmalik programlari
Siz de mi ordan evlendiniz naptiniz
Esra teyzenin kizi mi ?
Madem memnun degilsin
Uyelik iptali istersin olur biter .
Kafa yapmaya gerek yok
Bos vaktiniz mi var bu kadar ????
Dunden beri taktiniz
Ben Kazenle cok anlasamam
Kavga da ettigim olmustur zamaninda
Uyelik iptali de istedim
Ama siz kabak tadi verdiniz artik ..
Uslubunuza ,tavriniza ,edaniza dikkat edin !!
Acin tv yi izdivaclari izleyin
AnlamazsaNiz tekrarlarini izleyin
Hadi bye !

dejavu
cevap verirsin olmaz vermezsin olmaz altan alırsın saldırıya uğrarsın çatışırsın seviyesiz olursun :))))

size katılmamam mümkün değil.
böyle saçma bir içerikten adama yürüyorlar adam da konuşunca kötü oluyor.
böyle programlar kötü ve gereksiz iki artı iki dört.
ne amaçla açmış bizi ilgilendirmez ama sonuç bu değişmez.

Yok Esra dava açarmış yok hakaretmiş yok saldırıymış...
O programlarda insanların zihinlerine hakaret ediyorlar ama?
Burada evlilik programlarının eleştirilmeyeceğine güvenip mi üye oldunuz da şimdi burada güvensiz hissediyorsunuz?
Enteresan kafalar

Gerekli ve degil isteyen izlesin
Yumurta beyazi kafayla yasamaya devam etsin..
Yorumunu yapar cikarsin
Dunden beri yok oyle yok boyle
Yok niye actin
Yok hesap ver
Yok aciklama yap
Eeeee yetti yani ..
Buraya uye olunca Mune ve Kazen e amcasinin oglu kizi gibi davranip
Azarlamaya calismak olmuyo...
Ki K Kazen saglam cevap verir aslinda
Ama ugrasmadigi cok belli
Cevap vermeye nitelikte bile bulmadigi cok asikar ..
Hala yuruyolar
Sanki boyle bi dertleri varmis
Uleen ne guzel programlar he gece gunduz izleyek kafa yapak
Kivaminda geziyolarmis
Kazen soru sorunca
Saldirdilar
Komik ..

Hadi bye? Ergenliğini atlatma dönemindeysen ben senin fazla üstüne gelmiyim? Belliki yorumlayabilme kapasitende yok, hee adam sitenin sahibi pardon :))

evet ben mune ye olan tavrı da beğenmedim aslında.
konu açılmış ama başka yerlere gitmiş.
kendim de yöneticiyim o yüzden yöneticilerle çok el ense olma taraftarı değilim o yüzden bende yanlış buluyorum.
kazen in sert cevaplarını birkaç kere okudum ama hep hakedenlere olduğunu gördüm.
kimse babamın oğlu değil korumam ama böyle kıldan tüyden şeylerle insanlara yüklenmek hoş değil diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…