Esra Erol beni eversene.....

Sanki burdakıler hıc ızlemiyor yerden yere vurmuslar te allahım bende ızlıyorum ıste ıtıraf ediyommmmm

s izin gibi dusunuyorum.bu programlar hakkinda soru soruldugunda hic izlemiyorum ditor herkes ama retigler hicde oyle demiyor

şok oldum cevaba

Itiraf ediyorum bende izliyorum mecburen evde baska ne izliycrez hangi kanali acsak onlar cikiyor zaten baska caremiz mi var ama en rezili bence stardaki

hiçbirini izlemedim ama bazı denk geldiğim da videolarına bakıp sonuna kadar izleyemeyip ne saçmaymış hayatımdan 1 dakkam ziyan oldu diye düşündürüyordu hala da öyle şuan ama hiç niye bu kadar izlenmiş bir de ben bakayım bile demiyorum eskisi gibi şimdi direkt atla yapıyorum

Ama
ilk zaman nasıl bu kadar reyting alıyorlar acaba ben mi eğlenmeyi bilmiyorum bu videoları tamamını bile izleyemiyorum diye kendime sormuşluğum vardır
çünkü bir ara geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam bayağı reyting alıyorlardı

işin en tuhafı nette herkes saydırıyor bunları izlemeyin bunları izlemeyin diye

hiçbirini izlemedim
o yüzden hangisi daha rezil birşey diyemeyeceğim

neyse herkesin ekmek parası

çoğaldıklarına göre izleyeni var

biz istediğimizi yazalım

Evlilik programlarında olan saçmalıklardan haberdar olmak için onları ille de izlemek gerekmiyor.
Sosyal medya kullanıcısı iseniz her türlü trajikomik videolar sayfanıza düşer, siz de dolayısıyla haberdar olursunuz.

En azından bana öyle oluyor

2017 ' de bütün evlilik programları kalkacakmış.
Umarım dedikleri gibi olur.
kalksa ne olur canım bu programlar kalkar yerine pekte farklı olmayan bir şey gelir
izleyici profiline uygun programlar yapılır
seda sayan yıllardır tvlerde izlenme rekorları kıran biri programın ismi değişebilir ama kalite isim aynı eğer birgün seda işsiz kalırsa o zaman tamam birşeyler yolundadır

+1000000000000000000000
Kılavuzu karga olanın...............

Herşey bir yana, acaba yurtdışından uydudan falan bizim kanalları, bu programları gören yabancılar ne düşünüyorlardır acaba hakkımızda? Adamların hergün bi tarafında bomba patlıyor ama bunlar göbek atıyor, bu Türkler nasıl insanlar falan diyorlardır kesin. Bütün dünyaya rezil oluyoruz. Gülmek için izliyorlardır bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…