Esra Erol beni eversene.....

Bende katılacağım , standartlarımı sayıyorum.:KK45:
  • Evi olsun
  • Yazlığı olsun
  • Arabası olsun
  • SSK sı olsun
  • Kaynana - Görümce istemem
  • Her dediğime evet desin

Birçok kez denk geldim , annem sağolsun . Kim izliyor herkes elestiriyorsa diyenler, Hint dizisi bitince haber saatine kadar annem izliyor bende buna maruz kalırım :işsiz::KK51:
Rezillik başka birşey değil kesinlikle. Rezil bir kurgu yapılmış sadece.

herkes demiş ki programlar için milleti uyutma, köreltme falan falan falan.. iyi de bu o programları kaldırıp yerine ne koyacaklar kızlar? kitap tanıtımları? sinema fragmanları? sanat filmleri? klasik müzik ya da caz konserleri?

yok yani, sanırsın entelektüellik düzeyi tavan yapan, okumaya-eğitime önem veren bir milletiz.. bu programı kaldırır yerine tırtım olur musun? gelir, o gider "canım kaynanam" gelir.. çünkü daha bebekken evlilik, evlendirme, koca üzerine programlanıyor insanlar.. kaç kişinin ailesi benim kızım phd yapacak, üniversitelerde kalacak, araştıracak, dünyayı gezecek diyor ki? al işte, 2 dedektiflik belgeseli izliyoruz millet sayko diyor bize :) bağıralım, çağıralım netice itibariyle ilgi hep bu yönde, değişmez ya da haydi zor değişir diyeyim..

Toplumu uyuşturmak ve sürekli gündem değiştirmek adına yapılan savsatalar.Nice şehitlerimiz varken,zam üzerine zam yapılırken,ekonomi çökmüşken topluma ne sunulacaktı tabi ki bunlar sunulacak...

Türk milletinin düşünce yetisini ellerinden almak için düzenlenmiş bir projedir bunlar.
İster kızın, ister darılın umrumda değil; bu programı izleyenlerin beyni ve algıları körelmiştir.
Tıpkı birilerinin istediği gibi koyun bir millet ve düşüncesi körelmiş beyinler..

herkes demiş ki programlar için milleti uyutma, köreltme falan falan falan.. iyi de bu o programları kaldırıp yerine ne koyacaklar kızlar? kitap tanıtımları? sinema fragmanları? sanat filmleri? klasik müzik ya da caz konserleri?

yok yani, sanırsın entelektüellik düzeyi tavan yapan, okumaya-eğitime önem veren bir milletiz.. bu programı kaldırır yerine tırtım olur musun? gelir, o gider "canım kaynanam" gelir.. çünkü daha bebekken evlilik, evlendirme, koca üzerine programlanıyor insanlar.. kaç kişinin ailesi benim kızım phd yapacak, üniversitelerde kalacak, araştıracak, dünyayı gezecek diyor ki? al işte, 2 dedektiflik belgeseli izliyoruz millet sayko diyor bize :) bağıralım, çağıralım netice itibariyle ilgi hep bu yönde, değişmez ya da haydi zor değişir diyeyim..
Keşke kitap tanıtımı koysalarda bizde içeriğinin 3-4 kelimelik tanıtım bülteninin olduğu kitapları alıp almama kararsızlığı da kalmadan, gönül rahatlığıyla alsak. İnternetten alıyorum ama ne kitaba yorum yapan var nede kitabın net tanıtımı.
Ama maalesef biz böyle kitap okumayı sevmeyen bir toplumuz diyerek kimse yapmıyor bunu :KK43:

Eskiden derya baykal falan vardi yemin ederim bundan iyiydi ya office
Bunlar artik iyice elek alti
Platform topuklu jarse elbise giymis kim varsa gunduz kusaginda ya kavga ediyo ya gobek atiyo
Herkesin colugu cocugu var
Colugu cocugu olmasa bi beyni var yaziktir ya ...
Hicbir sey koymasin
Mavi ekran versin yine bundan iyi ..

Türk milletinin düşünce yetisini ellerinden almak için düzenlenmiş bir projedir bunlar.
İster kızın, ister darılın umrumda değil; bu programı izleyenlerin beyni ve algıları körelmiştir.
Tıpkı birilerinin istediği gibi koyun bir millet ve düşüncesi körelmiş beyinler..

Katiliyorum iyice aptallastirmak icin hazirlanmis kurgular ..

Ben evde TV nin açık olmasına çok alışmışım ve nedendir bilmem kapalı TV.den nefret ediyorum. Karanlık ve soğuk geliyor. Oturup izlemesem bile sesi kısık olsa bile başka odada olsam bile mutfakta yemek yapıyor olsam bile açık olur.. Ve de genellikle evlilik programları açıktır.. Enerjik geliyor sanırım .. Bilinçaltına inmek lazım:))))

Nasıl yapıyorlar anlamıyorum ama o kadar insanı kendilerine kitlemeyi başarıyorlar. Önceden görmeye tahammül edemezdim ama birkaç yerde denk elince bir baktım ben de izlemeye başlıyorum. İzlerken hepsinin dalavere olduğunu da anlıyorsunuz. Özellikle Seda ve Zuhal kendini çok belli ediyor. Gündüz kuşağında elle tutulur program yok. En çok izlenen kanallarda bu programlarla dolu olunca insanlara dayatılıyor.

Ve kim ne derse desin bi sure sonra bunlari izleyenlerin kafa keskul kivaminda oluyor ..
Amaclarini gerceklestiriyor bu programlar .
Hala da gercekmis gibi izleyen saftirikler varken biz burda bosuna konusuyoruz .
Seda ,Esra ,Zuhal de paralari cukkaliyor :KK66:

Eskiden derya baykal falan vardi yemin ederim bundan iyiydi ya office
Bunlar artik iyice elek alti
Platform topuklu jarse elbise giymis kim varsa gunduz kusaginda ya kavga ediyo ya gobek atiyo
Herkesin colugu cocugu var
Colugu cocugu olmasa bi beyni var yaziktir ya ...
Hicbir sey koymasin
Mavi ekran versin yine bundan iyi ..

derya baykal, yine var.benim annem örgü örneği almak için seyrediyor onu.ama o güzel yaa zararsız.

Izleyenlere geçmiş olsun.

Diğer konuyada yazmıştım ; izlemiyorum ayy berbat diyenler her konuya hakim nedense.
Izlenmese neden reytingi bu kadar çok olsun.

Izlemeyin kaldırılsın. Izlemeyin yahu, o kadar zor değil kanal değiştirmek.

Kısmetse olacaktır " diye bir program var mesela, o neden hala yayınlanıyor ?

Genel olarak hiç bir programı öyle takılıp izlemem, gündüzleri evde ki yoğunluğumdan asla bir gündüz kuşağı dizisi , programı seyredemem, akşamları da ya çocuk kanalı, ya gündem yorumları yada eşimin izlediği Bi diziye bakıyoruz, trt belgesel var onda güzel programlar var oğlum uyuduktan sonra ona Bakarız hepsi bu.

Ne izlersem izleyeyim asla devamını merak etmem, bende bağımlılık yapmaz, çünkü vaktim yok.

Buraya bile oğlumu uyutma zamanlarım da gire biliyorum.

Bir de aklıma gelmişken, isteyen şuan TLC açsın. Aradaki fark görülmesi açısından. Şuan battlebots var

Ben rtüğe şikayet bile ettim.Herkes etse toptan kaldırırlar belki.Rezalet hepsi.Amaçları evlilik değil orada ünlenip manken olmak veya kendini tanıtmak.Bir de bedava kıyafet ayakkabı sahibi olmak.Reklam yapıyor çünkü çoğu.Hepsinin demirbaşları var.Onlara göre senaryo yazıyorlar.Millet de gerçekmiş gibi seyrediyor.

X