⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Gaza gelip spora yazildim su an kizlar :) internetten odememi yaptim. Haftada birkac gun grup derslerine katilicam dans, pilates falan. Sporu hic sevmedigim icin simdilik haftada birkac gunle baslicam, maksat biraz hareket olsun, belki zamanla sever ve daha sık giderim :) aranizda spora giden var mi

Spor iyidir ama düzen istiyor devam ettiremeyince daha hızlı alıyorsun sanki

Bence fazla enerji kaybediyorsun o yüzden muhtemelen yiyorsundur o kadar şeye koşturuyorsun baksana maaşallah. Gerçi bende de durum farkli değil.
teşekkür ederim
valla hepsini elimden geldiğince yapıyorum evet yemegi çok yiyorum. berbat bişey hele kilo almiyorum aldimsa geri ver.. iki kilocuk
bugün yapmak istediğim işlerim
eve gelince çamaşırlari toplancak bulaşık makineyi boşaltilacak yerleştirecek yemegi yapılacak yencek.. kızçem gelicek ( üst katta babaannesinde duruyor:) )
sonra kızçemle oyunlar... sonra evi süpürencek ve kızı uyut ve yatiş....
öğlen yemekte
kıymali patates
makarna ( fazla yemedim
çorba
bide kavun.

çok iyi yapmışsın :)

Oglen 1 kirmizi elma ve birkac findik yedim. Birkac kupa kahve ictim. Simdi semizotu yikicam, yogurtla yicem. 6 gibi spora gidicem, gfx diye bir grup dersinin baslangic seviyesine katilicam. Icerigini tam bilmiyorum, tum vucudu calistiran bir egzersizmis. Spor sonrasi ne yerim bilmiyorum. Ilk gunu az kaloriyle atlaticam umarim :)

İlk günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…