⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

iyi geceler hanimlar bugun giremedim firsat bulamadim cocuklar bugun yaramazlardi sabah kahvaltim biraz peynir zeytin domates salatalik azcikta ekmek aksam yemegimde patates ezmesi salata corba 2 litrede su icildi 1 saat yuruyus birazda egzersiz yapildi

ağrılı :)
2 gündür işlere fazla yüklendim galiba mutfak dolap içlerini boşalt yağ çözücüler çamaşır suları iyi uğraştım şimdi buyun omuz kazık gibi sert yarın sabah 7 de erkek kardeşim de gelecek bu gün öğrendim iyi ki temizlik yapmışım dedim kendime dün gece 3 e kadar da poğaça ev bisküvisi( 3 ayrı çeşit) falan yaptım hamur yoğurmak parmaklarımı kitliyor arada kramplar giriyor ee eşim isteyince mecbur yapıyorum :) işin özeti bu akşamdan beri kolum kalkmıyor canımla uğraşıyorum , sen ne yapıyorsun nasılsın gülüm
Ben yoruldum okurken maaşallah senin yorulman çok doğal :)) Gözün aydın kardeş candır:KK200:

iyi geceler hanimlar bugun giremedim firsat bulamadim cocuklar bugun yaramazlardi sabah kahvaltim biraz peynir zeytin domates salatalik azcikta ekmek aksam yemegimde patates ezmesi salata corba 2 litrede su icildi 1 saat yuruyus birazda egzersiz yapildi
Dedim içimden şimdi Zeynep yazar yürüyüş yaptım egzersiz yaptım maaşallah :))

günaydinnn:)
sabah 6:15 te uyandim...
dün akşamki menüm kabak çorbası orman kebabi salata:)
sabah
salam kırmızı biber peynir 5 siyah zeytin domates ve çay.
kızlar benm de artık nefesim tıkaniyo inanilmaz yoruluyorum ayakkabilarimi bagciklarimi baglarken kötü oluyorum :KK43:

X