⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

hoşbuldum:)
1,5 yıldır 88-90 kilodayim nasıl beceriyom korunmayi bilmiyorum ya
ayy sen hemen zayıflarsın 1.5 senedir almadan aynı kilo aralığındaysan daha ne olsun gülüm
zayıflamayı tartıda eksi görmeyi sevinmeyi düşünmemişsin şimdiye kadar, düşünsen de olacağına kalpten inanmamışsın ,bundan sonra kendine inan her hafta takır takır eksi rakamlarla güle oynaya bildirim yapmaya geleceksin

Olsun senin kalbin yeter dermişim
Yok ya o kadar da diil :)))
Bi dahakine eksi bekliyoruz
Yoksa

ben kilo vermeye çalıştım tatlı hamurişi yemiyorum.. bayadir yemiyordum ee gitmiyo kilo yapayim dedim
insulin direncim başlamiş cabuk acikiyorum.. şimdi kusmaya başladim midem öle bulantilar giriyo ki...
ama yarin kaynanamgili alicam yemegi..
mercimek çorbasi izmir köftesi bide puding yapıcam makarna pilav yapmıycam çok oluyor. bide poğaça felan mi yapsam bilemedim:) çok agir oluyor ne bilim...
her akşam koşturmaca geçiyo o kadar çok yemek yememe ragmen ondan mi kaynaklaniyo :/ off dün kaynanamgilde yemek yedim çok yedim kusacaktim ayip olmasin diye zor tuttum.. yemekler iyiydi ama midem bulaniyo hap etkisinden.

gülüm metaformin içerikli şeker ilacı değil mi kullandığın, kaç mg başta 10 gün kadar mide bulantısı baş dönmesi de yapabilir sonra bünye alışıyor doktoruna söyle mg ayarı yapsın sana
makarna pilav yoksa 2 çeşit salata yap biri yoğurtlu biri normal salata türü olsun poğaçayı boş ver bence herkes sağlıklı yesin :)

teşekkür ederim yeni toipiğinize hayirli olsun:)
esnek zayiflama nasıl oluyor bana açiklama yaparmisin:)
Kendimizi esnek tutuyoruz işte ne bilim :)))

Aynen yaa
Oo çok teşekkür ederim
İnşallah sana da kepini teslim ederler
Zayıflamadan takıma dönmeyi unutma dermişim :))

hahahahah çivili sopayla beni kovalasanaaaa ben de kaçemm hem eğleniriz hem kalori yakarız hem de kaslarımız güçlenirrrrr

Kendimizi esnek tutuyoruz işte ne bilim :)))

Aynen yaa
Oo çok teşekkür ederim
İnşallah sana da kepini teslim ederler
Zayıflamadan takıma dönmeyi unutma dermişim :))

aaaa beni kk de tanıyanlar bilir çivili sopa fantazim var(manyakımmm ben dee kendimi seviyorum bee)) ileride üretime geçip ihtiyacı olanlara vericem kv sini kocasını eltisini gıcık komşunu kimi istiyorlarsa sopalayacak hatunlar:)

insulin hapı yarim sabah yarim akşam.. ama kötü etki yaptı bana.
makarna pilav yemiyoruz hiç.. sütlaç biber dolma yapıyorum oda haftada bi kere..

eskişehir bir güzel soğudu gece 3 gibi uyuyup 7 de kalkıp soğukta gidip gelince de iyice uyku bastı beni haşlanmış yumurta var o bana bakıyor ben ona ama yiyesim gelmiyor rezene çayı yaptım içiyorum eşim öğleye gelmiycek olsa vallaha yatıp uyurdum horul horul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…