⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Mini elbise begendim gecenlerde, yilbasi icin alsam mi diye dusunuyorum. Diyet yaparken kucuk beden kiyafet alma gibi bi huyum var ama elbise biraz pahali. Acaba alsam gaza gelir miyim. Gecen sene aldigim kucuk beden kotlara giremedim elbiseye girer miyim acaba :))

Bence zayıflayınca al
Şuanki bedeninle almayacaksan
Kaç kayme

Bence zayıflayınca al
Şuanki bedeninle almayacaksan
Kaç kayme

1 beden kucuk almayi planliyordum ama kararsiz kaldim. Denedim elbiseyi alt kisim guzel oldu aslinda cunku bacaklarim ince ama yan yaglardan dolayi cok iyi durmadi bedeni saran bi elbise cunku indirimli 780 tl

kakaovanilya kendi büron mu?
Haftasonları koşturuyor musun eğer öyleyse?

Kendi burom. Hafta sonlari bazen emniyette isim cikiyo ama genelde pek kosturmuyorum, dilekce yazdigim ya da karar inceledigim oluyo bazen haftasonu ama mumkun oldugunca kendime vakit ayirmaya calisiyorum.

Bedeni sarıyorsa o yan yağlar çok kötü duruyor. Geçen yıl bir elbise aldım ben de vücudu saranlardan çok beğenmiştim giydim birgün ben çok güzel olduğumu düşünüyordum ki eşim hiç beğenmedi yanların olduğu gibi çıkmış dedi :)) katlı duruyor öyle hiç giyilmedi yani

Aynen oyle kotu duruyo. Bi de insan bazen aynada kendine oldugundan guzel gelebiliyo ama realist olmak lazim, yag demek kotu goruntu demek :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…