⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Nerde nasıl ölçülüyor bide bu ne demek?
vücuttaki yağı ölçen aletler var, benim gittiğim spor salonundaki tanita diye bi alet. bacağında, gövdende, kolunda ne kadar yağ var onu söylüyor, bir de bazal metabolizmanı hesaplıyor. bazal metabolizma 24 saat hiç hareket etmesen de vücudun hayatta kalmak için harcadığı kalori miktarı. benimki 1290 mesela, bütün gün yatıp 1290 kalori tüketsem kilom sabit kalır. sen de bir yerde ölçtürüp ona göre kilo koruyabilirsin mesela

bu arada siz bazal metabolizmanızı ölçtürdünüz mü hiç kızlar? benimki 1290 çıktı, yani metabolizmam yavaş
Ben ölçtürmedim anemi olduğum için içtiğim ilaç zaten düşürür dedi doktor yani metabolizmam yavaş buna sığınmakta istemiyorum ama az az veriyorum diyet yaptığımda pardon sağlıklı beslendiğimde metabolik durum vücutta bazı vitaminlerin depoların azlığı ile oluşuyor ve belli
Bir yaştan sonra ki en yaşlınız benim zaten yavaşlıyor o yüzden spor şart

Hani yaşlı teyzeler söğler ya bir saçım vardı belimde, bir zayıftım ki gelinlik bol geldi vs ,şimdi 20 li yaşlarım olan resmime baktımda ama çok zayıfmışım gerçekten ileride anlatacak duruma düşmemek için zayıflamam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…