⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Benim kilo durumu da kotu ya. Iki gun agirlik calistiktan sonra gordugum artilari verdim sadece, kilom hala sabit dun spor hocama da soyledim, 2 haftada 1 kiyafet deneyerek takip et degisimi diyo adam. Spor yapmadan diyet yaptigin zamandaki gibi hizli bir kilo kaybi gormiceksin tartida cunku yag kutlen azalirken kas kutlen cogalacak dedi ama yilbasina kadar 2 beden incelticem seni guven bana dedi. Ama tarti olayi psikolojik bir rahatlik sagladigi icin tartida hizli degisim gormek istiyorum

Kahvalti 1 paket altinbasak, bol labne, sutlu filtre kahve

Bu kadar tempoya tabii hasta olursun her şeyi dört dörtlük yapacağım diye kendini fazla yıpratma.

Az olsun öz olsun canım :)) Hocam haklı

Evet kilon sabit kalsa da inceleceksin çünkü kas kütlen artacak doğru. Bir de kas arttıkça yağ yakimi da artıyor.

Tembellige alismayin kizlar, calisma hayatina mutlaka donun bence. Evliliginiz cok yolunda gidiyor olsa da, esleriniz cok iyi insanlar olsa da calismaya devam edin. Baktigim bosanma davalarinda kadin muvekkillerimin %80i benim esim melek gibiydi, beni boyle magdur edecegini hic ummazdim falan diyor. Hayatta neler olacagi belli olmuyor. Sabah sabah negatiflik yaymam istemem ama cocuk icin asla kariyerinizden vazgecmeyin. Maximum 1-1.5 yil bakin cocugunuza dogumdan sonra, sonra calismaya devam.

TAMDA İSTİFAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMANDA YAZDIN :)

kızlar burda inanılmaz toz var. hava durumunda bile tozlu diyor düşünebiliyo musunuz ağzım burnum boğazım tıkandı psikolojik olarak zaten mahvediyo o görüntü
hava bildiğin tozlu ya gökyüzünü göremiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…