⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Ben birer gün arayla denemeyi düşünüyorum 3 gün yeter

Bence 3 gun ust uste deneyin :)
Direkt lafa dalmis oldum, grubunuza da uye degilim ama fikrimi soyliyeyim dedim.
Hatta ekran goruntusu aldim, ben de 3 gun ust uste yapmayi dusunuyorum.
Yalniz meyve mevzusu saat 3ten once olmali şahsen :)

Bence 3 gun ust uste deneyin :)
Direkt lafa dalmis oldum, grubunuza da uye degilim ama fikrimi soyliyeyim dedim.
Hatta ekran goruntusu aldim, ben de 3 gun ust uste yapmayi dusunuyorum.
Yalniz meyve mevzusu saat 3ten once olmali şahsen :)
Serbest dalış yapabilirsin no problem :)) Haklısın en etkili o şekilde olur ve öyle de tavsiye ediliyor ama dayanamazsam diye öyle düşündüm. Gerçi ilk gün belli olur bakalım.

Serbest dalış yapabilirsin no problem :)) Haklısın en etkili o şekilde olur ve öyle de tavsiye ediliyor ama dayanamazsam diye öyle düşündüm. Gerçi ilk gün belli olur bakalım.

:))) Serbest daldim valla
Kac kilosun? Hedefin kaç?
Sabah yedigin 2 yumurta ve yaninda peynir seni gercekten cok tok tutar.
Sonrasinda kabak yogurt da baya tok tutan seyler.
İcinde meyve olmasi da cabasi.
3 gun ust uste yapilmayacak bir menu degil bu aslinda, baya rahat bir menu hatta ama kilo fazla olunca midenin genis olmasina bagli olarak fazla acikma olabiliyor.
Onun icinde chia oneriyorum

Ben yapmaya karar verdim sali cars pers
Muhtemelen yapicam yani :)
Ama rendelemeyle ugrasamam 12 tane kabagi, 4e bolup kaynaticam.
Bizim takimda da paylasabilir miyim fotoyu bunu yapacagimi gostermek amaçlı? Hem belki yapmaya karar veren arkadaslar olur :)
Cevizi yemem yalniz, yok evde almayla da ugrasamicam simdi :)))

64 şu an hadi o zaman yarın başlayalım alayım ben de kabakları bugün. Paylaşabilirsin bana da arkadaş yolladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…