Esnek Diyet Arkadaşlığı

he he he
ama canım çok içmeyin falan diyorlar hiç duydunmu
yok işte çok içincede reflü falan yaparmış mideyi bozarmış falan diyorlar bilmiyomda

he he he
ama canım çok içmeyin falan diyorlar hiç duydunmu
yok işte çok içincede reflü falan yaparmış mideyi bozarmış falan diyorlar bilmiyomda

Duydum evet canım bana dokunmadı 1 haftadır içiyorum roka çok tüketiyorum. Belki ondandır. Rokanın mide rahatsızlıklarını iyileştirme gibi bi özelliği olduğunu söylüyo uzmanlar.

Kizlarrrrrr yardimm ben cok kotuyum yaaaa

Dun aksam guzelce karnimi doyurdum bu akdam oyle offff aslinda yarim tabak pav yarim tabak tavuklu patlican yemegi yedim ama midem cok kuculmus sanki 1ekmek yemisim gibi sistim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi işte ne güzel midem küçülmüş

ben kendimi zorlaya zorlaya en fazla 1 litre su içebiliyordum kızlar.onda bile midem bulanmaya başlardı fazla sudan.Bi çözüm bulmak lazım bu işe dedim ve artık 500 ml pet şişedeki suyuma 1 limonun suyunu sıkıyorum üzerinede kuru nanemden atıyorum şişeme.öyle içiyorum suyumu.hem limon yağ yakımını hızlandırıyor hemde nane mideye dost nir bitki biliyorsunuz.Sizde benim gibi çok fazla su tüketemiyorsanız böyle denemenizi tavsiye ederim

Çok şükür artık alıştım su içmeye önce bende öyleydim. 1 dal taze nane de güzel olur

fazla yemedim davetli olmamıza rağmen
bir tatlı işi bozdu onuda sporla eritmeye bakacam inşallah tabii sınavlar geçince
ha birde şeymacım
gece yatarkende dediğini yapacam sirkeli suyumu içip öyle yatacam inşallah

Kızlar ben de çikolata yedim veeee 1 saat önce meyveli pasta (( hem şu eşimin yüzünden
Şimdi sirkeli suyu içiyorum

MENÜM

08:00
4 yumurta sarısı
4 tatlı kaşığı light reçel
1 dilim peynir
2 dilim kızarmış kepekli ekmek

10:00
Sek kakaolu süt

12:00
1 büyük dilim peynir
2 dilim kepekli ekmek
1 armut
1 dilim domates

17:00
1 kase yoğurt
6 kuru kayısı
2 yk yulaf
1 çay kaşığı light reçel

18:00
1 ayran

2.5 lt su
1 saat pilates

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
abuuuuuuu
4 yumurta sarısıda ne kız nasıl yidin onu öyle maşallah ama
sankim sabah fazla kaçmış akşamlardada hiç bişey yememişsin gibi yaa
dengesiz olmuş gibi geldi bana accık

yatıyom mantı kalkıyom mantı bu ne yaaa
bugün öğlen yicemde kurtulcam inşallah gitsin aklımdan
dünde bozdum biraz ama mantı açısından yeter artık mahvoldum
kızlar kızmayın ama resimde paylaşacam ben bugün çıkacam yolldannnnn
ama yarın ve artık 24üne kadar hiç taviz olmucak inşallahhh

Arada kacamaktan bisey olmaz ama ben iki akşamdir yiyorum ama bugun bugun sabah nesfitimi yedim tekrar sahalara dondum çok şükür

Arada kacamaktan bisey olmaz ama ben iki akşamdir yiyorum ama bugun bugun sabah nesfitimi yedim tekrar sahalara dondum çok şükür

canım nesfiti banada anlatırımısın mesela ne kadar süte ne kadar nesfit koyup yemek gerekiyor bir seferde
ne kadarı aşmamak gerekyior bende denemek istiyorum pazartesiden itibaren
birde nesfitle verdiğin kilolarını sonra hemen geri aldınmı??

Iyi fikir bende öteki Pazartesi başlarım pazar günü yolcu edicez misafirleri. Bide nesfit deniyelim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…