Esmaül hüsna okuyunca cin vs görünüyor mu?

Tamamdrdik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
461
113
24
Ben iyi niyetle dua etmek istiyorum esmaül hüsna okumak istiyorum ya musavvir esmasini ve daha başka esmalari okumak istiyorum ama cin gibi varliklar gözükebiliyormus bu ne kadar doğru bilgi verirmisiniz.

Böyle birşey söz konusu değil ben çalışırken dilimde sürekli Ya Vedüd C.C vardı zikir matik alamazdım yasaktı sayısız çekerdim hiç o şeylere rastlamadım Hem ne düşünürseniz onu çekersiniz kendinize aklınıza bile getirmeyin Hocalarım bile Allah’ın ismi olurmu hiç der

Ben iyi niyetle dua etmek istiyorum esmaül hüsna okumak istiyorum ya musavvir esmasini ve daha başka esmalari okumak istiyorum ama cin gibi varliklar gözükebiliyormus bu ne kadar doğru bilgi verirmisiniz.

1 aydır Ya musavvir çekiyorum bırakın 3 harflileri görmeyi her işim yoluna girmeye başladı düşünmeyin öyle şeyleri Allah’ın ismini zikrediyorsunuz sonuçta birşey olmaz faydası çok olur ayrıca ya musavvir esmasından sonra benim yüz hatlarım çok keskinleşti herkes yüzüme ne yaptığımı soruyor halbuki nemlendirici başka birşey sürmem yüzüme

Günde kaç tane çekiyorsunuz Ya Musavvir ...
Bende bir ara çekiyordum ama düzenli çekmek gerek sanırım.
Bende özellikle en az 500 estağfurullah inşallah Hergun çekmeye çalışıyorum

Bide Hergun 1000 salavat çekmeye çalışırdım bir ara.. inanın onun huzuru hiçbir şeyde yok.. günlük bolerdim 250 diye ... 1000 e tamamlardim. Yinr cook istiyorum. Tavsiye ederim

Ben 336 tane Ya Musavvir çekiyorum hergün diğer zikirlerimi tamamladıysam günlük 1000 bulduğu oluyor ibadetin zikrin devamı önemli hepsi ayrı bir huzur bende günlük en az salavatı Fatih okuyorum Allah kabul etsin cümlemizin zikirlerini dua’larını

Hmm anladım evet doğru
Aminnn

Gözükmek degil de
Belli sayida Esma çekince musallat olabiliyorlarmış tasavvuf büyüklerimiz böyle söylüyor.
O yüzden ebced hesabi ve baska sayılarla ugrasilmasi yerine,
kendinize belirlediginiz,
gün icinde gücünüzün yetebilecegi bir sayı kadar okuyun.
Peygamberimiz sav istigfar için gunde 70 veya 100 sayılarını söylemiş mesela. 365 dememis, baska bir sey dememis.

Forumda cok fazla vedud ismi cekelim evlenelim, sevdiğimiz bize bağlansın diye okuyan cok genç kızımız var, görüyorum, sonra kabul olmadi deyip üzülüyorlar. Ebced hesabının güvenilirliği şüpheli, İslam öncesi Araplardan kalan inanış ve bilgi bunlar. Ebced kadar zikir yapınca görünmeyen varlıkların, görünmeden hayatimiza musallat olma, bizimle oturup kalkma, yanımıza gelmesi,ve her seyi daha da kötüleştirmesi ihtimali var tasavvuf büyüklerimize göre.

Ebced sayısı kadar cekmek yerine,
Allah'in 99 ismi her gün düzenli okunabilir manalariyla birlikte. Hem zamanla anlamlari da öğrenilmis olur, hem dua hem ilim. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…