Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

@eunja canım ya muhyi Mahlukatı yoktan var edip hayat veren Allahü Teala’dır. İhya edip dirilten, canlılara hayat veren Allahü Teala’dır.

Tıbbın aciz kaldığı bir hastaya her gün 4624 kere “Ya Muhyi” İsm-i Şerifi okunursa,kısa zamanda iyileşir :KK9: :KK19: hatta sıradaki toplu hatmimiz bu olsun enerjisi abine ve tüm dua bekleyen hastayara şifa olsun🙏🏻🙏🏻
Canım o kadar mutlu oldum ki anlatamam ❤️😘💐Allah razı olsun olsun senden dualarını en hayırlısıyla kabul etsin inşallah
Çok makbule geçti gerçekten okuyacagım inşallah. Peki hatim bittiğinde duası yapılacak mı ona gore abimin ismini yazayım inşallah
Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah

Canım o kadar mutlu oldum ki anlatamam ❤😘💐Allah razı olsun olsun senden dualarını en hayırlısıyla kabul etsin inşallah
Çok makbule geçti gerçekten okuyacagım inşallah. Peki hatim bittiğinde duası yapılacak mı ona gore abimin ismini yazayım inşallah
Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah
Abinin ve annenin isimlerini yaz canım :KK19: inşallah tez zamanda şükrünü de birlikte yapalım canım

Benim biraz daha azalmakta birlikte hala panik bozukluk ve panik atağım var. Esma mucizelerini paylaşan arkadaşlarım böyle bir rahatsızlıktan kurtulanınız varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum 🤲

ya ganiyy esmasini ceken arkadaslar sizde ne gibi seyler hissediyorsunuz Her esmayi tek tek denemeye basliycaktim ya ganiyy le basladim
Biri yazmisti her esma her insana olmaz diye sanirim. Ya ganiyy bana olmadi beni sinirli biri haline getirdi ilk basladigimdan beri okuyorum kocamla kavga etmeye basladim surekli adami sikistiriyorum ruyalarim gariplesti ruhum bunaliyor esmadan mi aceba yoksa kaynanada iftar yapiyoz ondan mi 😅🤦🏻‍♀️

bunu yazarak esmayi kotulemiyorum hasa ne haddime sadece her insanin baska esmaya ihtiyaci olabilir bana iyi gelmeyen baskasina iyi gelebilir okumayin diye yazmiyorum

ya ganiyy esmasini ceken arkadaslar sizde ne gibi seyler hissediyorsunuz Her esmayi tek tek denemeye basliycaktim ya ganiyy le basladim
Biri yazmisti her esma her insana olmaz diye sanirim. Ya ganiyy bana olmadi beni sinirli biri haline getirdi ilk basladigimdan beri okuyorum kocamla kavga etmeye basladim surekli adami sikistiriyorum ruyalarim gariplesti ruhum bunaliyor esmadan mi aceba yoksa kaynanada iftar yapiyoz ondan mi 😅🤦🏻‍♀️

bunu yazarak esmayi kotulemiyorum hasa ne haddime sadece her insanin baska esmaya ihtiyaci olabilir bana iyi gelmeyen baskasina iyi gelebilir okumayin diye yazmiyorum
Ben demiştim 😊 Esmayı ne diye kötüleyelim bana da ya Vedud çok iyi gelmiyor kuşa böceğe aşık olasım geliyor😍 böyle geziyorum mizacıma ters normalde asla aşık olmam🤣🤣

Aa kuzum bende çekiyorum tam tersine herşey yolunda akşam rüyamda bile cekiyordum 😍🙏

Arkadaşlar tüm konuyu baştan aşağı okudum. Maşallah ne kadar bilgili arkadaşlarımız var. Bana da Allah rızası için öneride bulunabilirseniz, yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. Bu konuda çok cahilim çünkü. Esmaların burçlarla ilgisi bulunduğunu bile biraz önce öğrendim.
Ben ikizler burcuyum, eşim boğa burcu. Eşim sinirlendiğinde gözü asla hiçbir şey görmez ve zarar verir maddi manevi her anlamda. Bu durum beni çok yıpratıyor. Onun bana karşı daha sakin, ılımlı olmasını istiyorum. Aramızdaki dert, tasa gitsin istiyorum. Yardımcı olun lütfen. Bir de eşimin ailemle problemleri var, sevemiyor onları. Özellikle bir kardesimle arası çok çok kötü ve beni kardeşimin nişanına bile göndermedi. Bunun için de tavsiye edebileceğiniz Esma var mıdır?

Çok oluyorum ama rızkımızın genişlemesi için, yüz - beden güzelliği için bir de bu kilo verme konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar 💁🏻‍♀️

Arkadaşlar tüm konuyu baştan aşağı okudum. Maşallah ne kadar bilgili arkadaşlarımız var. Bana da Allah rızası için öneride bulunabilirseniz, yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. Bu konuda çok cahilim çünkü. Esmaların burçlarla ilgisi bulunduğunu bile biraz önce öğrendim.
Ben ikizler burcuyum, eşim boğa burcu. Eşim sinirlendiğinde gözü asla hiçbir şey görmez ve zarar verir maddi manevi her anlamda. Bu durum beni çok yıpratıyor. Onun bana karşı daha sakin, ılımlı olmasını istiyorum. Aramızdaki dert, tasa gitsin istiyorum. Yardımcı olun lütfen. Bir de eşimin ailemle problemleri var, sevemiyor onları. Özellikle bir kardesimle arası çok çok kötü ve beni kardeşimin nişanına bile göndermedi. Bunun için de tavsiye edebileceğiniz Esma var mıdır?

Çok oluyorum ama rızkımızın genişlemesi için, yüz - beden güzelliği için bir de bu kilo verme konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar 💁🏻‍♀️
Çok afedersin ama dövüyor mu:sopa: zorlamı evlerdirdiler!! Ya çok sinirleniyorum böyle durumlara kuzum ben sana güzellik için, kilo vermek için esmalar söyleyim de kocan çıldırmasın🤦🏻‍♀️
Çaktırmadan 88 ya Halim oku üfle, yemeğine suyuna çayına ya Halim oku üfle ver, kedi gibi olur.
336 ya Musavvir oku hergün herkes sana prenses gibi davranır,günlük 520 ya Samed çek düzenli yaparsan ayda 5 kilo verenler oldu. 797 ya fettah ya rezzak oku bereket yağar, ekmek dilimledin ya 20 tane ya Vedud oku üfle o da yesin sen de. İzin isteyeceğinde de içinden sürekli Allahümme ya Vedud elini bağla dilini tut de, bir şey demez git dügünde göbek at😉ben kopya verirken yakalanmıştım hoca soruşturma bile açabilirdi bize ama hiçbir şey demedi🤣🤣🤣 başka ne istiyon:KK51:

Çok afedersin ama dövüyor mu:sopa: zorlamı evlerdirdiler!! Ya çok sinirleniyorum böyle durumlara kuzum ben sana güzellik için, kilo vermek için esmalar söyleyim de kocan çıldırmasın🤦🏻‍♀️
Çaktırmadan 88 ya Halim oku üfle, yemeğine suyuna çayına ya Halim oku üfle ver, kedi gibi olur.
336 ya Musavvir oku hergün herkes sana prenses gibi davranır,günlük 520 ya Samed çek düzenli yaparsan ayda 5 kilo verenler oldu. 797 ya fettah ya rezzak oku bereket yağar, ekmek dilimledin ya 20 tane ya Vedud oku üfle o da yesin sen de. İzin isteyeceğinde de içinden sürekli Allahümme ya Vedud elini bağla dilini tut de, bir şey demez git dügünde göbek at😉ben kopya verirken yakalanmıştım hoca soruşturma bile açabilirdi bize ama hiçbir şey demedi🤣🤣🤣 başka ne istiyon:KK51:

Allah razı olsun, çok teşekkür ederim. Yok şiddet uygulamıyor ama sinirlenince eline geleni fırlatıp kırma gibi bir huyu var, bilmiyorum söylediği sözler falan beni çok üzüyor 🤷🏻‍♀️ asla zorla evlenmedim. Çok saçma gelecek belki ama 5 yıllık bir beraberliğimizin ardından evlendik severek. Hala seviyoruz birbirimizi biliyorum, hissediyorum ama sinirlenince her şey çok değişiyor 😔 kalbinin tamamen bana dönmesini istiyorum uğraşıyorum ama ne biliyim ya işte ☹️ tartıştık biraz bunun üzerine bu konuyu da görünce hemen yazıp sorayım dedim 🤦🏻‍♀️ peki hemen aramızı düzeltecek esmalarda biliyor musunuz?? Ayetel Kürsi okuyorum şuan ama varsa önereceğiniz Esma hemen onları da okıyım

Allah razı olsun, çok teşekkür ederim. Yok şiddet uygulamıyor ama sinirlenince eline geleni fırlatıp kırma gibi bir huyu var, bilmiyorum söylediği sözler falan beni çok üzüyor 🤷🏻‍♀️ asla zorla evlenmedim. Çok saçma gelecek belki ama 5 yıllık bir beraberliğimizin ardından evlendik severek. Hala seviyoruz birbirimizi biliyorum, hissediyorum ama sinirlenince her şey çok değişiyor 😔 kalbinin tamamen bana dönmesini istiyorum uğraşıyorum ama ne biliyim ya işte ☹ tartıştık biraz bunun üzerine bu konuyu da görünce hemen yazıp sorayım dedim 🤦🏻‍♀️ peki hemen aramızı düzeltecek esmalarda biliyor musunuz?? Ayetel Kürsi okuyorum şuan ama varsa önereceğiniz Esma hemen onları da okıyım
Benim sana verdiklerim hepsi defalarca tecrübe edilmiş esmalar canım defter al yaz tarihi hergün düzenli oku. Ya Vedud istersen 400 oku sevgi için ya Halim onu sakinleştirecek sen oku üfle yiyeceğine içeceğine ona doğru. Bunlar büyü değil hâşâ Allah'ın isimleri. Şer için kullanan zaten belasını kendi bulur🤷🏻‍♀️

Benim sana verdiklerim hepsi defalarca tecrübe edilmiş esmalar canım defter al yaz tarihi hergün düzenli oku. Ya Vedud istersen 400 oku sevgi için ya Halim onu sakinleştirecek sen oku üfle yiyeceğine içeceğine ona doğru. Bunlar büyü değil hâşâ Allah'ın isimleri. Şer için kullanan zaten belasını kendi bulur🤷🏻‍♀️
Canım ya ben de ya metin ismini ya basır ismini çekiyorum panik bozukluğum için güçlü olup onu yeneyim diye. İnşallah doğrudur bu kadar aciz olduğumu bilmezdim bu durumla karşılaşan kadar ☹️

Allah razı olsun tekrar tekrar, Rabbim hepimize yardım etsin, kalbimize göre versin inşallah 💕🌺

X