Esma okuyarak eşimle aramızı bozuyor olabilir mi?

felak-nas-ayetel kürsi dualarını okuyun sürekli
bu konuyu da içinize vesvese yapmayın sizi yer bitirir o kadar çok büyütürsünüz ki içinden çıkacak haliniz kalmaz
nasıl yaparsınız bilmiyorum ama böyle bir olay olmamış gibi davranın

Tedbirli ol canım sirke her şeyi bozar . Evini temizlerken kovana sirke damlat ,eşinle duş alırken son ki durulanma suyuna bir damla sirke damlat ve bol bol nas felak oku canım çok tesirli bu yaptıklarım . İçinide ferah tut . Ne yedirirse yedirsin yada içirsin sen Allah a sığındınmı hiç bişey olmaz

Niye cıvık olayım belli ki anlasamayan herkes gıbı sizde erkegınıze toz konduramıyor kesin buyuden muskadan vefkten diyorsunuz.
Halbuki gercek olan birbirinize uyumsuz olusunuz ve bunun katlanarak artacak olması
Vefk mi o neymiş kadın öyle bişey yazmamış ki? Siz bu işleri iyi biliyorsunuz anlaşılan

Kız sende kaynananın ruh halini boz bize bi kadın gelirdi deli gibi benim dedelerim geliyor diye söylenirdi . Bende uzaktan geliyor sanırdım meğer ruhlarından bahsediyormuş buda bana ilham oldu bende uydurma hikayelerle kaynanamı korkutuyom ilişmiyo bana

Allah ın isimleri okuyorsunuz diye değilde sizdeki bazı olumsuzluklar dolayısıyla bu durumu yaşıyorsunuzdur. Allah ın bir ismini okuduğunuzda o ismin enerjisi ile sizde uyumsuz olan durumlar, siz kendinizdeki bu durumu farkedip değiştirin diye oluyor. Bu size ağır, zor gelebilir, hayatınızda olan şey size kötü görünüyor olabilir bu onun gerçekte kötü olduğu anlamına gelmez. Bu anlamda yaşadığınız olayda kendinizle ilgili şifalanması gereken duygunuzu farkedip şifalanması için Allah a dua etmenizi öneririm. Sevgiler

kaynananın sana esma okuyacak kadar nefreti var mı ki ? günahını alıyor olmayasın nas Felak oku kendine evine kuran oku sirkeyle sil her yerini evin böyle düşünüyorsan ki düşünmemiş olsan bile silinmeli çok faydalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…