Esma okuyarak eşimle aramızı bozuyor olabilir mi?

pofudukbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
333
195
Son zamanlarda eşimle sürekli çekişme halindeyiz. Birbirimizi çok seviyoruz ilişkimizde bir sıkıntımız yok normalde. Ama Sanki birbirimizi görünce sakinliğimiz gidip her hareketimiz batıyor gibi olmaya başladı. Eşimin annesi uzakta. Bir kaç şüpheli hareketi oldu. Günahını almak istemiyorum ama önlem almak zorundayım. Esmalarla eşimle aramı bozabilir mi? Yakın zamanda yanına gideceğiz çok tedirginim birşey yedirir içirir diye.

Beyaz sirke kullanın evde, temizlikte. Adaçayı tütsüsü yakın, bu ikisi negatif enerjiyi kırıyor. Bol bol dua okuyun

Hıc ugrasma bosan gıtsın

Elimden geldiğince yapıyorum çok teşekkür ederim

Rica ederim. Esma okuyarak pek olmaz ama siz yine de yedirip içirdiği şeylere dikkat edin şüpheleniyorsanız. Mesela meyve suyu falan yapıp 1-2 kere iç diye söylediyse tüketmeyin içiniz rahat eder en azından. Ve bol bol ayetel kürsi

Sürekli okuyorum inanın. Bir hoca söyledi yapılan birşey olduğunu ama güvenip inanmak zor oluyor böyle şeylere. Kendi halimde biriyim sessiz sakin. Yapan da yaptıran da Allah’ından bulsun diyorum

Neden ilişkinizdeki sıkıntıyı kayinvalidenize bagladiginizi çok merak ettim.

Neden ilişkinizdeki sıkıntıyı kayinvalidenize bagladiginizi çok merak ettim.
O kadar uzun ki yaşadığım şeyler inanın anlatmakla uğraşsam bayağı bir zaman alır. Sadece şunu söyleyeyim atılan iftiraları, söylenen yalanları, arkamızdan çevirdiği işleri ortaya çıktı. Delilli ispatlı olarak. Şok olduk böyle bir durumla karşılaşınca. Sürekli uğraşıyor bizimle ama ben annem annem diye peşinde dolanıyorum. Eşimin annesidir bu yaşa getirmiş Allah razı olsun diyerek. Ama iyi insan olmaya çalışmak çok zor gerçekten

Neden boşanayım? Niye bu kadar katısınız?
Niye cıvık olayım belli ki anlasamayan herkes gıbı sizde erkegınıze toz konduramıyor kesin buyuden muskadan vefkten diyorsunuz.
Halbuki gercek olan birbirinize uyumsuz olusunuz ve bunun katlanarak artacak olması

Niye cıvık olayım belli ki anlasamayan herkes gıbı sizde erkegınıze toz konduramıyor kesin buyuden muskadan vefkten diyorsunuz.
Halbuki gercek olan birbirinize uyumsuz olusunuz ve bunun katlanarak artacak olması
Ah sizin gibilerin bu çok bilmiş halleri… Allah kalbinizdekini ömrüne versin

O kadar kötülükler yaptıysa neden gidiyorsunuz evine ya da annem annem diye dolanıyorsunuz ki? Gorusmeyin.
Hacıyı hocayı bırakın ilişkinizdeki probleme odaklanin. Belli ki bir sıkıntı var o sebeple birbirinize tahammülünüz kalmamış. Bu tahammülsüzlük durumunu başkalarına bağlayıp boşlamayın, sorun her ne ise çözmeden devam ederseniz büyür bu.
Biliyorum bir başkasını sorumlu tutmak kolay yanı ama iliskinizi bir gözden geçirin, bir yerlerde bir sıkıntı yaşanmış olabilir.

Esma lar Allahın isimlerinin zararı olmaz Allahın ismini okumak anmak zikretmek ancak size faydası olur ALLAH ismini zikreden birinin neden yuvası bozulsun ..

Herşey bitti kimse de suç günah yok Allahın isimlerini demek yuvanızı bozuyor öyle mi

Tek suç Allah yani töbe yarabbi töbe

Bence bi tövbe edin sonra kendinize bakın eşinize bakın aynaya bakın davranışlarımızı tartın

Etrafınızı suçlamak yerine heleki Yaradanın isimlerinden dolayı mi demek yerine

Sorunu Allah ta değil kendiniz de arayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…