Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

canim öncelikle geçmiş olsun

Pazartesi günü okumalara başlıyoruz diye yazdım olurda bir sıkıntı sorun olursa yazın ki bileyim ona göre okundu okunmadı listesini yapayım dedim

Okuyamiyacak durumda olursanız bunuda yazın ben ve arkadaşlar okuruz liste düzenimiz devam eder diyede yazdım canım

Işte bunun için ayrıntılı yazıyorum her liste başında bu yazdıklarım bütün liste için geçerli

Sizler yazmazsanız ben nerden bileyim durumunuzun nedir ne değildir

Ben okunmadı listesini düzenliyorum 3.gün kim okumadıysa hatırlatıyorum dönüş olmuyorsa listeden çıkarıyorum hatta diyorum ki kızmak gücenmek yok çünkü cidden üzülüyorum

Evet seni tanıyorum önceki gruplarının da vardır bir önceki grupta özele mesaj yazıp yeni guruba beni ekle dedin ekledim

Dua gruplarının bir düzeni var canım eğer 4 günü okurum dersen liste de kal yok okuyamam dersen listeden çıkarayım Nurcum

Keşke daha önce yazsaydın bu durumunu dediğim gibi bilirdim senin yerine de okurdum
Biliyorsun çoğu zaman okumayan arkadaşlara çok okuduğumuz zamanlar oldu

Tekrar geçmiş olsun sağlıcakla bebeğini kucağına al Nurcum inşallah bereketiyle gelsin dünya ya

Kendim niyetim icinde okudum Allah kabul etsin inşallah aminn
MssPARE
Okuyan duama amin diyen vesile olan herkesten Allah razi olsun herkesin dualari kabul olsun aminn

Yok çıkarma gruptan okuyup yazacağım hemen
Teşekkür ederim amin inşallah

Arkadaşım için okudum Allah kabul etsin
Rabbim tez vakitte hasarsız kalıcı şifalar versin selamete erdirsin, burda bizlere de güzel haberler vermeyi nasip etsin….aminnnn
MssPARE

zeyno genc niyeti için okudum Allah kabul etsin MssPARE

zeyno genc niyeti için okudum
Allah kabul etsin
MssPARE

Arkadaşımın niyeti için okudum Rabbim tez zamanda kabul eylesin inşallah MssPARE

zeyno genc niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşaallah MssPARE

Bugün duası okunucak arkadaşımız

MssPARE

Arkadaşımızın niyeti

Elhamdülillahi Rabbilâlemin esselatü vesselamü alâ Resulina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ecmain.

Allahümme sallı alâ seyyidina Muhammed ve alâ alihi seyyidina Muhammed...

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame."

Ya Rabbim Şifa bekleyen sana el açıp dua eden bütün hastalara şifalar ver yani sıra benim kardeşime de şifalar yağdır gökten rahmet yagdirdigin gibi kardeşime anneme şifalar ver ...

Ya Rabbim beni anne babami kardeşlerimi yeğenlerimi her türlü kaza beladan koru afetlerden depremlerden nazardan iftiradan kötü insanlardan uzak tut geleceğimizi hayal ettiğimizden çok daha güzelini ver ve yaşat yarabbim

Son nefesimizi verirken kelime-i şahadet demeyi nasip et kabirimi nurunla donat günahlarımızı af et cennetine aldigin kullarindan eyle

Ya Rabbi filistine yetiş Arakana Doğu Turkistana nerde zulüm gören din kardeşlerim varsa sen görünmez ordularını yolla VATANIMI düşmandan uzak eyle ezanımı bayrağımi kıyamete kadar barış içinde var et...

YA Rabbi dua arkadaşlarımın dualarını ve içlerinde saklı ne varsa senden ne istiyorlarsa ver kabul et Allahım...

Allahümme sallı alâ seyyidina Muhammed ve alâ alihi seyyidina Muhammed...

️ 1.Duamiz...Seçilen 2 ESMA-ÜL-HÜSNA

1.ESMA.... YA Kaviyy cc 100 defa okunucak

Ya Kaviyy ne demek?

Kaviyy; pek güçlü; gücü her şeye yeten demektir. Allah Teâlâ, tam bir kudret sahibidir. Gücü, kuvveti sonsuzdur; bitmez, tükenmez. Bir sınıra sığmaz, ölçüye gelmez. Nicelik ve nitelik bakımından üstün kudrete sahiptir. Gücünün yetmeyeceği bir şey düşünülemez. O, her şeyi etkiler, ama hiç bir şey O’nu etkileyemez

2.ESMA....YA Muhyi cc 100 defa okunucak

Ya Muhyi ne demek?

Muhyî; can veren, yaşatan demektir. Allah Teâlâ, can bağışlayan, sağlık verendir. Ölüleri diriltendir. Ölü beldeleri gökten indirdiği su ile canlandıran, yeryüzünü bitkilerle donatandır. İlk olarak yaratan, can veren Allah, öldükten sonra tekrar hayat vermeye kâdirdir. Ölü kalpleri ilâhî hidâyet ve marifetle canlandırandır.

2.Duamız....3 ESMA-ÜL-HÜSNA

1. ESMA ...YA FETTAH cc 33 defa okunucak...

Ya Fettah ne demek?
Fettâh; iyilik kapılarını açan; zulme uğrayanlara yardım eden; mü’min kullarını zafere ulaştıran; mü’minlere mânevî kapıları açıp kalplerd-en kederleri gideren; her derde çare bulan; her türlü engelleri kaldıran demektir.

2. ESMA...YA MUCİB cc 33 defa okunucak

Ya Mucib ne demek?
Mucîb; kendine yalvaranların isteklerini veren; kullarının dileklerine ve dualarına karşılık veren demektir. Kendine yalvaranları işitir, bilir ve onların isteklerini verir.demektir

3. ESMA....YA ŞAFİ cc 33 defa okunucak

Eş Şafi ne demekt? Hastalıkları iyi eden, şifa veren ve kullarına şefaat eden anlamına gelir. O kuluna musallat olan musibetleri def eder, hastaları iyileştirir ve kötülükleri yok eder.

3. Duamız .... 33 defa okunucak

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm."

Duanın Anlamı:

“Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur. Ey Hannân, ey Mennân, ey gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celâl ve ikrâm sâhibi!

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE ve o gün duası okunan arkadaşı Etiket yapmayı unutmayın

Sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

Nevreste

RedGirl

G Glsndmr89

zeyno genc

MssPARE

A Asya89

S selin18

A Ada-Anne

ezgiisel

MMorsalkimm

C Cittaslow

M Morlale8

safi.naz

Y Yaz2021

dunyadanuzak

YagmurSendeanlarsn

dolar milyoneri

MssPARE 2. Niyeti

littlezelda

ilimtalepedenanne

Nur61_

iyilik_guzellik

liberti22

Nevreste

RedGirl
Arkadaşlarım duanız okundu eksiğiniz kalmadı Rabbim kabul etsin

G Glsndmr89 için okumayanlar

ilimtalepedenanne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…