Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

G Glsndmr89 niyeti için okudum Allah kabul etsin MssPARE

G Glsndmr89 niyeti için okudum
Allah kabul etsin
MssPARE

Arkadaşımın niyetine okudum Allah kabul etsin amin
MssPARE

Arkadaşımın niyeti için okudum Rabbim kabul eylesin inşallah MssPARE

G Glsndmr89 niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşaallah MssPARE

Nur61_ dün yazmıştım 3 gündür okuma yapmıyorsun listeden çıkarıcam diye cevap vermedin ....dün siteye girip başka konuya yorum yazmışın keşke buraya da yazıp okuyacam tamamlayacam gibi bir açıklama yapsaydın ...
..... listeden çıkarıyorum arkadaşım

Her yeni grup yaparken uyarı emojileriyle ve büyük büyük kırmızı puntolarla yazıyorum gününde aksatmadan okuyacaksanız listeye girin hakka vebale girmeyin diye ve her listede nedense oluyor ıllaki ve yine ekliyorum insaniz işimiz telasimiz hastalık kaza bela Allah korusun olabilir yazın ki bileyim ve yerinize okuma yaparız diyorum

Acaba diyorum boşuna mi yazıyorum emek görünmüyor ...okunmuyor galiba diyorum...

Bugün duası okunucak arkadaşımız

zeyno genc

Arkadaşımızın niyeti

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Allahım zeynep ve osman bekir kulunun dualarini kabul eyle
Eşime ve bana cocuklarima şifa güc kuvvet ver imanımızı artır senin sevgini ve peygamber efendimizin sevgisini artır bizleri kabir azabindan koru

“Allahümme Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekamen.”

Ya şafi ismin hürmetine
Eşim eski sagligina geri dönsün onu bize bagişla ona şifa ver vucuduna
Allahım Eşim osman bekirin yaninda ol onu kanserden kurtar eski sagligina geri dönsün
Eşimi bana ve cocuklarina bagişla
Mutlulugumuzun bozulmasina izin verme
Eşime ya fettah ismin hürmetine feraha cikar

️ 1.Duamiz...Seçilen 2 ESMA-ÜL-HÜSNA

1.ESMA.... YA Muhyî cc 100 defa okunucak

YA Muhyi ne demek?

Muhyî; can veren, yaşatan demektir. Allah Teâlâ, can bağışlayan, sağlık verendir. Ölüleri diriltendir. Ölü beldeleri gökten indirdiği su ile canlandıran, yeryüzünü bitkilerle donatandır. İlk olarak yaratan, can veren Allah, öldükten sonra tekrar hayat vermeye kâdirdir. Ölü kalpleri ilâhî hidâyet ve marifetle canlandırandır.

2.ESMA....YA Selâm cc 100 defa okunucak

YA Selam ne demek?

Selâm; her türlü eksiklikten, ayıptan, kusurdan, yaratılmışlara özgü değişim ve yok oluştan münezzeh ve sâlim olan; kullarını her türlü kötülüklerden, tehlikelerden selâmete çıkaran; Cennetteki kullarına selam veren demektir. Allah, gerek dünyada, gerekse âhirette tehlikeye düşen kullarını tehlikelerden kurtarıp selamete çıkarandır geçmektedir.

2.Duamız....3 ESMA-ÜL-HÜSNA

1. ESMA ...YA FETTAH cc 33 defa okunucak...

Ya Fettah ne demek?
Fettâh; iyilik kapılarını açan; zulme uğrayanlara yardım eden; mü’min kullarını zafere ulaştıran; mü’minlere mânevî kapıları açıp kalplerd-en kederleri gideren; her derde çare bulan; her türlü engelleri kaldıran demektir.

2. ESMA...YA MUCİB cc 33 defa okunucak

Ya Mucib ne demek?
Mucîb; kendine yalvaranların isteklerini veren; kullarının dileklerine ve dualarına karşılık veren demektir. Kendine yalvaranları işitir, bilir ve onların isteklerini verir.demektir

3. ESMA....YA ŞAFİ cc 33 defa okunucak

Eş Şafi ne demekt? Hastalıkları iyi eden, şifa veren ve kullarına şefaat eden anlamına gelir. O kuluna musallat olan musibetleri def eder, hastaları iyileştirir ve kötülükleri yok eder.

3. Duamız .... 33 defa okunucak

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm."

Duanın Anlamı:

“Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur. Ey Hannân, ey Mennân, ey gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celâl ve ikrâm sâhibi!

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE ve o gün duası okunan arkadaşı Etiket yapmayı unutmayın

Sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

Nevreste

RedGirl

G Glsndmr89

zeyno genc

MssPARE

A Asya89

S selin18

A Ada-Anne

ezgiisel

MMorsalkimm

C Cittaslow

M Morlale8

safi.naz

Y Yaz2021

dunyadanuzak

YagmurSendeanlarsn

dolar milyoneri

MssPARE 2. Niyeti

littlezelda

ilimtalepedenanne

Nur61_

iyilik_guzellik

liberti22

Nevreste için okumayanlar

Nur61_

RedGirl için okumayanlar

Nur61_

G Glsndmr89 için okumayanlar

Nur61_

ada -Anne

ilimtalepedenanne

liberti22

zeyno genc okudum
MssPARE
Üzme tatlı canını canım. Çok kişi ile uğraşmak zordur. Hep çıkar bir kaç tane..

Çok özür dilerim hastanede yatıyorum şuan gebeligim var ama tansiyonum çok 17 den düşmüyor. Yani beni az çok tanıyorsunuz asla bu konuda böyle birsey yapmam. Ama 3 gündür ilaçlar serumlar nereye girdim ne ye baktım bilmiyorum o konu sahibi mesaj atmış girip yorup atıp çıkmışimsanirim çok özür dilerim tekrardan hakkınızı helal edin MssPARE

Eklentiler

• 1000010828.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 13
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…