Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Cookiie arkadaşimin niyetine okudum bagişladim Allah kabul etsin aminn
MssPARE

Nur arkadaşa okumuyacaktin okumusun Allah kabul etsin
Aa bende tam anlamadım üstte okunmayacak yazmışsın parem ama altta duasını görünce yine okuyum dedim olsun Allah kabul etsin inşallah

He şimdi anladım sadece etiketlelilermiş. Ona dikkat etmemişim

Nur61_ arkadaşimin niyetine okudum bagişladim Allah kabul etsin aminnn

Benden yana hakkim varsa helal olsun
Asıl sen hakkini helal et emek veriyorsun cok güzel dualari okumayi vesile oluyorsun
MssPARE
penyez83 penyezim emeklerine saglik güzel kalpli arkadaşim herkesin yardimina kaşuyorsun
bu emeklerin karşiligini Allah seni hacca gitmeyi nasip etsin aminnnn

İki arkadaşım içinde okudum bağışladım mevlam kabul etsin o kadar güzel bi kalbin varki Rabbim sana sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin böyle durumlara vesile olup bizlere ve kendine sevap kazandırıyorsun. Ben biraz buraya ara vereceğim sanırım sürecim zorlu geçecek dün doktor sorun olmadığını söylediği halde tedirgin etti beni sözleri ile telefondan falan uzak duracağım biraz Rabbim nasip ederse dönersem buraya yine dualarda buluşuruz inşallah Rabbim tekrardan katbekat razı olsun senden

Kuzum hepinizden Allah razı olsun evet ben hazırlıyorum emek veriyorum ama hep birlikte okuyoruz Rabbim.kabul etsin

Sen iyi ol sağlıklı gebelik sonrası yavrunu kucağına sorunsuz al ve huzurla evinde büyüt yine beraber oluruz Allahın izniyle ❤❤❤

D deva niyetine okudum rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah MssPARE iyi ki katılmışım gruba çok güzel dualar ettik sayenizde Allah razı olsun sizden ve herkesten

Okuduk Allah kabul etsin inşallah

Nur61_ niyeti için okudum
Allah kabul etsin
MssPARE

Cookiie niyeti için okudum
Allah kabul etsin inşallah
MssPARE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…