Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Yağmur arkadaşım için okudum Allah kabul etsin amin
MssPARE

Okudum Allah kabul etsin amin

Niyetime okudum Rabbim kabul etsin inşaallah MssPARE

Geldim geldim yetiştimmm yine tansiyon yüzünden yatış yaptım kac gündür ilaçlar kendime anca geldim okudum geçmiş günleri MssPARE

Arkadaşım için okudum Allah kabul eylesin MssPARE

YagmurSendeanlarsn niyeti için okudum
Allah kabul etsin
MssPARE

Bugün iki arkadaşa okuma yapacağız

Bugün duası okunucak arkadaslar

dolar milyoneri

MssPARE 2. Niyeti

Birinci duası okunucak arkadaşımız

dolar milyoneri

Arkadaşımızın niyeti

Yarabbi ibadetlerini hakkıyla ve eksiksiz yapmayı ve katında makbul olmasını bana nasip et.

Rabbim benim, anne-babamın, sevdiklerimin ve sana inananların bütün günahlarımızı af ve mağfiret eyle. Bizleri cennetine al kabir azabından cehennem ateşinden koru Yarabbi.

Anneme babama ve bana kalıcı hasarsız acil şifalar ver Allah’ım. Ailemizin huzurunu dirliğini daim et.

Yeğenlerime hayırlı güzel kaderler yaz. Yeğenim ramazanın konuşma problemine Şafi isminle şifa ver Yarabbi.

Hayırlısıyla ve kolaylıkla tez vakitte gönlüme göre güzel bir ev alabilmeyi nasip et Allah’ım. Beni ve tüm kiracıları selamete çıkar güzel Mevlam, çektiğim sıkıntıları sen biliyorsun inşirah ferahlığı nasip et ne olursun, aminnn…

Göz aydınlığı, el üstünde tutacak,Kadir kıymet bilecek, iki cihan saadetim olacak, bana ve aileme denk hayırlı bir eş nasip et, hayırlı huzurlu mutlu bir yuva kurabilmeyi nasip et göz aydınlığı sağlıklı hayırlı evlatlar ver Allah’ım.

Dua arkadaşlarımın dualarını da hayırla kolaylıkla kabul et çok şükür sevinci yaşat bizlere. Aminnn

️ 1.Duamiz...Seçilen 2 ESMA-ÜL-HÜSNA

1.ESMA.... YA MELİK cc 100 defa okunucak

Ya Melik ne demek?

Melik; görülen ve görülmeyen bütün âlemlerin, bütün kâinatın tek sahibi ve mutlak surette tek hükümdârı demektir. Kendisine ibâdet edilmeye yegâne lâyık olan O’dur. O’nun istediği olur, istemediği olmaz. O, bir şeyin olmasını isterse, sadece “ol” der, o da derhal olur. Olmasını istemediği hiçbir şey de asla varlık sahasına çıkamaz.
Bütün evren, yaratılmış olan her şey, mükemmel bir düzen içerisinde işlemektedir. Asla bir başı boşluk ve düzensizlik yoktur. Bütün idâre tek bir yerden geliyor. O Allah, dünya ve âhiret hayatındaki her şeye gerçek anlamda ve kayıtsız şartsız hâkim ve mâlik olan ve dilediği gibi tasarrufta bulunandır.[12]

2.ESMA....Ya VASİ cc 100 defa okunucak

Ya Vasi ne demek?

Vâsi’; ilmi ve merhameti her şeyi kuşatan demektir. Allah Teâlâ, kullarına bolca ihsân eden, rızıklarını genişletendir. Allah ilim, lütuf ve ihsânı ile her şeyi kuşatmıştır. Nimetlerinin bir kısmı fayda sağlayan türden, diğer bir kısmı da zararları gideren türdendir.

Ikinci duası okunucak arkadaşımız

MssPARE

Arkadaşımızın niyeti

Elhamdülillahi Rabbilâlemin esselatü vesselamü alâ Resulina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ecmain.

Allahümme sallı alâ seyyidina Muhammed ve alâ alihi seyyidina Muhammed...

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame."

Ya Rabbim Şifa bekleyen sana el açıp dua eden bütün hastalara şifalar ver yani sıra benim kardeşime de şifalar yağdır gökten rahmet yagdirdigin gibi kardeşime anneme şifalar ver ...

Ya Rabbim beni anne babami kardeşlerimi yeğenlerimi her türlü kaza beladan koru afetlerden depremlerden nazardan iftiradan kötü insanlardan uzak tut geleceğimizi hayal ettiğimizden çok daha güzelini ver ve yaşat yarabbim

Son nefesimizi verirken kelime-i şahadet demeyi nasip et kabirimi nurunla donat günahlarımızı af et cennetine aldigin kullarindan eyle

Ya Rabbi cok yorgunum bitkinim bana güç ver içime sakinlik ver üzerimde çok yük var sen hafiflet bana inşirah serinliği ver

"Fe inne meal usri yusra" "Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır." Kolaylık ver Allah'ım ...

YA MUCİB YA HABİR YA RAHMAN YA RAHİM Allah..

YA Rabbi dua arkadaşlarımın dualarını ve içlerinde saklı ne varsa senden ne istiyorlarsa ver kabul et Allahım...

Allahümme sallı alâ seyyidina Muhammed ve alâ alihi seyyidina Muhammed...

️ 1.Duamiz...Seçilen 2 ESMA-ÜL-HÜSNA

1.ESMA.... YA MÜHEYMİN cc 100 defa okunucak

Ya Müheymin ne demek?

Müheymin; kâinatın bütün işlerini gözetleyip yöneten; bütün yaratıklarını gözetip koruyan; korkulardan emin kılan demektir. Yine kullarına asla zulmetmeyen; her söylediği ve yaptığına güvenilen; bütün kullarını hükmü altına alan; olup biten her şeyden haberdâr olan ve Peygamberi’ne indirdiği vahyin doğruluğuna tanıklık eden; kullarını dâimâ gözetim altında bulunduran; mü’minlere güven, sevgi ve huzur veren demektir.

2.ESMA....Ya VELİYY cc 100 defa okunucak

Ya Veliyy ne demek?

Veliyy; dost ve yardımcı demektir. Allah Teâlâ, sevdiği kullarının dostudur. Onlara yardım eder; sıkıntılarını, darlıklarını giderir; ferahlık verir. Dünya ve âhiret işlerinde başarıya ulaştırır. Mü’minlerin yardımcısı ve koruyucusudur. Allah’tan başka gerçek dost ve yardımcı yoktur.

2.Duamız....3 ESMA-ÜL-HÜSNA

1. ESMA ...YA FETTAH cc 33 defa okunucak...

Ya Fettah ne demek?
Fettâh; iyilik kapılarını açan; zulme uğrayanlara yardım eden; mü’min kullarını zafere ulaştıran; mü’minlere mânevî kapıları açıp kalplerd-en kederleri gideren; her derde çare bulan; her türlü engelleri kaldıran demektir.

2. ESMA...YA MUCİB cc 33 defa okunucak

Ya Mucib ne demek?
Mucîb; kendine yalvaranların isteklerini veren; kullarının dileklerine ve dualarına karşılık veren demektir. Kendine yalvaranları işitir, bilir ve onların isteklerini verir.demektir

3. ESMA....YA ŞAFİ cc 33 defa okunucak

Eş Şafi ne demekt? Hastalıkları iyi eden, şifa veren ve kullarına şefaat eden anlamına gelir. O kuluna musallat olan musibetleri def eder, hastaları iyileştirir ve kötülükleri yok eder.

3. Duamız .... 33 defa okunucak

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm."

Duanın Anlamı:

“Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur. Ey Hannân, ey Mennân, ey gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celâl ve ikrâm sâhibi!

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE ve o gün duası okunan arkadaşı Etiket yapmayı unutmayın

Sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

Nevreste

RedGirl

G Glsndmr89

zeyno genc

MssPARE

A Asya89

S selin18

A Ada-Anne

ezgiisel

MMorsalkimm

C Cittaslow

M Morlale8

safi.naz

Y Yaz2021

dunyadanuzak

YagmurSendeanlarsn

dolar milyoneri

MssPARE 2. Niyeti

littlezelda

Nur61_

iyilik_guzellik

liberti22

M Morlale8

safi.naz

Y Yaz2021

dunyadanuzak

Kızlar dualarınız tamamlandı eksiğiniz kalmadı Rabbim kabul etsin

YagmurSendeanlarsn için okumayanlar

dunyadanuzak

dolar milyoneri MssPARE 2. Niyeti okudum

Okudum iki niyet için Allah kabul etsin MssPARE

dolar milyoneri MssPARE kizlar niyetlerinize okudum Allah kabul etsin aminn

dolar milyoneri MssPARE niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…