EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

cnm ben internette okumuştum bulursam buraya yazarım. diyordu ki 1 çeşit ev şeytanı varmış , eve eş ile birlikte girer ve en ufak şeylerden kavgalar çıkartırmış vesvese verirmiş, bu yüzden esin eve girdiği Zaman alışkanlık haline getirin selamun aleyküm diyin birbirinize , birlikte girseniz bile kapıdan girer girmez selamla girin , o Zaman o seytan kapı dışarı kalıyormuş
Esim selam vermedi dun iceri girerken bende sucluyum kynim borcunu bize yikti ama kendi evine 900 tl ye mutfak masasi almis onu duyunca zivanadan ciktimm :KK53:

DASİM adındaki şeytan, evine selamsız ve besmelesiz girip çıkan insanların, karı-koca ve ailenin diğer fertleri arasına vesvese vermeye çalışır. Onları münakaşaya tutuşturarak yuvanın dağılması için çaba gösterirler. Her kim besmele çekmeyi unutup evine girse veya evde huzur kaçıracak bir şey görse “eûzu billâhi mink” “Senden Allah’a sığınırım” desin.

DASİM adındaki şeytan, evine selamsız ve besmelesiz girip çıkan insanların, karı-koca ve ailenin diğer fertleri arasına vesvese vermeye çalışır. Onları münakaşaya tutuşturarak yuvanın dağılması için çaba gösterirler. Her kim besmele çekmeyi unutup evine girse veya evde huzur kaçıracak bir şey görse “eûzu billâhi mink” “Senden Allah’a sığınırım” desin.

çok dikkat ediyoruz aslında selam verip almaya eve önce ben girerim genelde ayetel kürsi okuyarak 3 defa bismillah çekerek giriyorum şimdi bu yazdığınızın ekran görüntüsünü alıp eşime göndereceğim

yeni duada varım S Sargoz ama diğer arkadaşlarada bir danışalım bakalım onlar ne diyecek

çok dikkat ediyoruz aslında selam verip almaya eve önce ben girerim genelde ayetel kürsi okuyarak 3 defa bismillah çekerek giriyorum şimdi bu yazdığınızın ekran görüntüsünü alıp eşime göndereceğim
gönder cnm inan bende çoğu kez yasadım selamsız besmelesiz girince en ufak seyden sorun yasıyoruz Allah kotu gözden korusun hepimizi evlerimize huzur versin , bide sey duymuştum bakara suresini internetten açıp eve dinletmek iyi geliyormuş biraz uzun ama müsait bi Zaman'da açabilirsin

Karı koca arasındaki soğukluğu gidermek,aralarındaki sevgiyi artırmak için;

Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” 41 defa bir suya okunur ve içilir.

Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.
duayı tamamlayanlar
1 kisinin duasi 1 haftada bitecek
S Sargoz okudum yazacak
C cansu_tr icin okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz
2- eilenn eilenn mazaretli
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr
5- @milad_tb
6- Kanguru_ Kanguru_ mazaretli
7- cimcimegfb cimcimegfb

tubatesbih tubatesbih in duası

Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”41 defa bir suya okunur ve içilir.

Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.

kişi başına düşen sayı :41 defa” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” (regl döneminde okunmuyor)
“786 defa Bismillahirrrahmanirrahim”

S Sargoz okudum yazacak

C cansu_tr icin okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr
5- @milad_tb
7- cimcimegfb cimcimegfb

Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni”41 defa bir suya okunur ve içilir.

kişi başına düşen sayı :41 defa” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” (regl döneminde okunmuyor)

S Sargoz okudum yazacak

C cansu_tr icin okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr
5- @milad_tb
7- cimcimegfb cimcimegfb

39 TANE OKUYUP SUYU KENDİMİZ Mİ İÇİYORUZ

Ben anlamadım madem ben bunu nişanlıma içireceğim siz niye okuyorsunuz
kuzum önceki dua bi kaç arkadasa terse tepki etti o yüzden dua yı degiştirdim içirmesen de olur ama içirsen daha iyş olur yada senin bi dua önerin varsa onu yaz kızlar karar versin ben sadece yapılış şeklinii yazdım önemli olan okumak isteyen suyu içirir isteyen kalbıne niyetine alır okur

Ben anlamadım madem ben bunu nişanlıma içireceğim siz niye okuyorsunuz
karı koca arasın daki muhabbet için okyoruz kuzum bi kaç dua arastırdım bu uygun geldi bunu ekledim zaten önceki sayfalara da yazdım diğer kızlar da dua önersin birinde karar kılalım onu okuyalım diye ben tubatesbih eilenn ve ruzgar o onayladık duayı ama tabiki diğer kızlarında fikri önemli

kuzum önceki dua bi kaç arkadasa terse tepki etti o yüzden dua yı degiştirdim içirmesen de olur ama içirsen daha iyş olur yada senin bi dua önerin varsa onu yaz kızlar karar versin ben sadece yapılış şeklinii yazdım önemli olan okumak isteyen suyu içirir isteyen kalbıne niyetine alır okur
benim bi önerim yok sadece bi kişi bi hafta sürecek diyorsunuz sıra bende okunacak dua belli sonra suya oku içir falan onu anladım . başka duaya mı geçeceğiz acaba sıra bana gelmiş onu anlamaya çalışıyorum çünkü o suya okunan duayı kişi sadece kendisi okuyacak anlatabildim mi ?

1- S Sargoz
3- tubatesbih tubatesbih
4- C cansu_tr
5- @milad_tb
7- cimcimegfb cimcimegfb
kızlar gelin oylama ve öneri zamanı

1.ÖNERİ
Sevgisini kazanmak istediği kişi kendisi için helal ise.Önce 7 İstiğfar 7 Salavat okunur.Abdestli olarka kıbleye yönelik oturulup 818 defa bu ayet-i Kerim okunur .Ardından 1001 defa Ya Vedud c.c okunur.Resim varsa resmine okunabilir.Eğer sevgisini kazanmak istediği kişi eşi ise bir yiyeceğe okunabilir.Bu duayı 3 gün üst üste yada 7 gün yada gece yarısı okunabilir.

Sevdiğinin kendisine olan sevgisini artırmak için, onun sevgisini kazanmak için Rum süresi 21 nci ayeti kerim 818 defa okunur.
وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُم مِّنْ أَنفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُم
مَّوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ

Rum Suresi 21.Ayet: Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh(rahmeten), inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn(yetefekkerûne).

Anlamı: Kendileri huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de o’nun (varlığının ve kudretinin) Delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbete ibretler vardır.
2.ÖNERİ

OYLAMA BAŞLAMIŞTIR KIZLAR

Son düzenleme:
X