EŞLER ARASINDA MUHABBET VE HUZUR İÇİN OKUNACAK DUALAR

kişi başına düşen sayı :

20tane tövbe estağfirullah
1 tane Ayetel kursi ( duası okunan 2 tane okuyacak)
niyet okunup
20 tane ya vedud ya habir
niyet okunup
8 tane Hz.Yunusun duası (okunan kişi 9 tane)
“Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn”

mazaretli olanların yerine 3 tane ayetel kursi okunacak isteyenler okuyabilir eilenn 2 tane okudu

duayı tamamlayanlar @_haymeana_okudum yazacak duamız yarın başlayaca
esimaa için okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- eilenn okudu
3- tubatesbih okudu
4- esimaa okudu
5- tanem87

okumalar aynı gün yapılacak
kızlar regl döneminde AYETEL KÜRSİYİ OKUMAYIN
Bİ kaç yeri arastırdım kızlar adetliyken hz.yunusun duası okunabilir diyenler de var

kişi başına düşen sayı :

niyet okunup
niyet okunup

mazaretli olanların yerine 3 tane ayetel kursi okunacak isteyenler okuyabilir eilenn 2 tane okudu

tanem87 için okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz okudu
2- eilenn okudu
3- tubatesbih okudu
4- esimaa
5- tanem87

Bİ kaç yeri arastırdım kızlar adetliyken hz.yunusun duası okunabilir diyenler de var

S Sargoz canım ya bu işte bi terslikmi var her bna okuma sırası gldginde biz kavga ediyoruz ogün aptallaşıyo sankii yaa bna okumasakmı nie böle oluyo ki

Aynen bugün bizde kavga ettik
Bugün sıra bendeydi
Şimdi okuyorum bende kendim için
Okudu yazabilirsin @haymeana
Biz kavga etmiyoruz 1 2 aydir ALlah bozmasin bilmem eger ters tepki ediyorsa birakablirsiniz kizlar

Aynen bugün bizde kavga ettik
Bugün sıra bendeydi
Şimdi okuyorum bende kendim için
Okudu yazabilirsin @haymeana
Kizlar ben firsat bulup tamamlayamiyorum ama gunde 1000 defa ya vedud c .c okuyup bos bi kaba okuyun suyla doldurun esinize icirin hergun yapmaniz lazim ben yapamadim firsat bulup nasip olmadi ama cok etkili diyorlar

kızlar okuma yapacakmısınız esimaa ve tanem87 eger ters tepki ettiyse okuma yapmayı bırakacaksanız ben listeyi düzenleyecegim o yüzden diyorum

S Sargoz ben biterslik oldugu için okumak istemdim ben arkadaşlara okurumda bna okumayalım bide böle deniyim .sizdede böle oluyo mu ki

Kizlar ben firsat bulup tamamlayamiyorum ama gunde 1000 defa ya vedud c .c okuyup bos bi kaba okuyun suyla doldurun esinize icirin hergun yapmaniz lazim ben yapamadim firsat bulup nasip olmadi ama cok etkili diyorlar
Aslında iyiydik bişey yoktu ben duaya katıldım 2 3 sefer sıra bndeyken anlamsız sekilde kavga ediyoruz snra pişman oluyo isteyerek yapmadm dio yer yemin edio ki namaznda abdestinde yalan yemindende korkar.inanıyorum fakat okudugumuz dualardan cıkan enerji ruhu etkiliyomuş araştırdım bu okuma ona agır geldiyse 1000 ya vedudda birbirimizi yeriz heralde .

bilmiyorum kuzum

kişi başına düşen sayı :

niyet okunup
niyet okunup

S Sargoz için okuyoruz
yeni listemiz
1- S Sargoz
2- eilenn
3- tubatesbih
4- esimaa
5- tanem87

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…