Eskort kadınlarla mesajlaşma yakaladım

Oteller mutlaka müşteri kaydı tutar kimlikle. Size vermezler isteseniz ama belki durumu anlatırsanız yardımcı olurlar. Kadının kimliğine ulasirsaniz instagram hesabından screenshot alın. Bu tipler eskort hizmetlerini buralardaki ilanlarda yapıyor. Oteldeki kayıtlarla birlikte de ortaya çıkar nasılsa.

Bunun haricinde casus program filan bulaşmayın, suçtur. Hakim sizi boşar bir güzel, eşiniz bekar gezerken, sizi de alırlar içeriye.

O kadini hayal etcek uyurken . Yerinde olsam evide nafakasida yerin dibine batsin der eline yuzugu verrim evden cikarim kendime guzeel bi gece yasatirm canli muzik fln ohh miss ozgurlugun tadini cikarrim. maddi durumun iyiyse ugrasmA

Git boşanma davasında casus programla elde ettiğin mesajlasmalari ver bakalım. Haberlesme hurriyeti ihlalinden kabak senin başına patlar. Aldatmak suç değil. Boşanma sebebi
Esi inkar eder diyenlere soyledim bunu. Yok seni seviyorum falan der sonradan diye.

kadınlar kayıt olmadan odaya çıkıyor diye biliyorum. kayıt olsa da kimse karışamaz ki adam sanane kardeşim özel hayatımdan dese otele bir de ilgili yerlere şikayet etse otel zor durumda kalır. lüks otellerin tonla işi var oturup kim evli kim değil çetele mi tutacak?
Hakikaten sevgilimle nisanlimla gidince otelde kalamaz miyim sanki? Evli olmak sart degil.

Hakikaten sevgilimle nisanlimla gidince otelde kalamaz miyim sanki? Evli olmak sart degil.

kalan iki kişinin evli olması şart değil tabiki

ama adam evli ve karısını aldatıyorsa bunu boşanma sırasında mahkemeye sundugunda o otelden savcılık bilgileri ister

burda adamı otelde basmaktaki kasıt adama beni aldattını ıspat etmek olmalı

yoksa boşanma davası açar şu tarihte bir kadınla şu otelde konakladı kocam dersin mahkeme talep eder bilgileri otelden

Her mesaja tek tek cevap yazamadim. Nolur biriniz casus program yükleyip mahkemeye delil olarak versenize. Rica ediyorum, lütfen yapın. Sonra tazminat davasıyla karşı karşıya kaldığınızda ben ailenizin avukatı olarak burdayim :KK70:
Hatta bununla ilgili emsal teşkil edecek bi dava çıkmıştı gazetelere,kadın casus program yüklemişti,kocasının aldattığını öğrenmişti,ancak kocası da karşı dava açmıştı,kabak kadının başına patlamıştı.
Bu haber çok yankı yaptı ama yorum yazanlar,nasıl hala rahatça,yükleyebilirsin,ispatlayabilirsin falan diyolar anlamıyorum.

Boşanma amaçlı ses kaydetmek veya casus program yüklemek vs. Suç değil. Bir çok örnek dava var. Biri de bu mesela
http://www.milliyet.com.tr/esinin-telefonuna-casus-programi-gundem-2294656/
Benim de elimde bir dava var. Aklinizin almayacagi kadar da yüksek tazminatlar soz konusu inanın. Avukat olarak söylüyorum. Casus program yuklerseniz, haberlesme hurriyetini ihlal etmis olursunuz. Yani bu benim begenip begenmememle alakali degil.

Aldattığını aslında ispat etmek zorunda değilsiniz. Ama aldatti diyerek bosanma davasi acarsaniz, hakimden talep edersiniz, telefon faturalarının dökümünü. Bu sadece boşanmaya yarar
Adamdan donunu alamiycaksan ne onemi var o zaman? Siddetli gecimdiz der gene ayrilirlar

Hatta bununla ilgili emsal teşkil edecek bi dava çıkmıştı gazetelere,kadın casus program yüklemişti,kocasının aldattığını öğrenmişti,ancak kocası da karşı dava açmıştı,kabak kadının başına patlamıştı.
Bu haber çok yankı yaptı ama yorum yazanlar,nasıl hala rahatça,yükleyebilirsin,ispatlayabilirsin falan diyolar anlamıyorum.
Ses kaydı diger davalarda olmasa da, bosanma davalarinda bi miktar kabul gorebiliyor. Mesela siddetin ses kaydı gibi. Veya kadın kocasının bir başka kadına attığı mesajların fotoğrafını cekerse delil olur. Elbette hakimin tavrına bağlı ama boşanma davalarinda genelde ses kaydi ve mesaj bilgisi delil olur.
Ama casus program bambaska birşey

X