Eskort kadınlarla mesajlaşma yakaladım

Sogukkanlılıgınız korumaya devam edin ortalıgı ayaga kaldırmamışssınız iyi ki casus programı yasal değil diye biliyorum bir de delil olmaz çünkü eşinizin tlf undan siz de msj atabilirsiniz iftira atmak için yapıyorlar en güzeli otelde resim çekmek ve baskın yapmak yalnız bunları boşanacaksanız yapın boşanmayacaksanız hiç kimseye duyurmaya değmez geçmiş olsun

Adamdan donunu alamiycaksan ne onemi var o zaman? Siddetli gecimdiz der gene ayrilirlar
Aldatti diye hakim adama "çıkar donunu ver" demiyor ne yazık ki. Aldatildigim duyuldu, sosyal cevreme rezil etti beni, işten ayrılmak zorunda kaldım gibi sebeplerle manevi tazminat talep edilebilir. Ama maddi tazminat kısmında bi değişiklik olmaz.

Kadinlar apacik tarife yaziyor,
Bir hafta merit life da haftasonu bodrumun cesmenin lahmacunu 100 liraya satan beachlerinde.
Emeklilik yasi gelince de bir isadami bulup evleniyorlar, fıstık gibi hayat,

Adı da guzel, eskort, o...u degil...
Okadar dogruki tebrik etmek istiyorum

Benim de elimde bir dava var. Aklinizin almayacagi kadar da yüksek tazminatlar soz konusu inanın. Avukat olarak söylüyorum. Casus program yuklerseniz, haberlesme hurriyetini ihlal etmis olursunuz. Yani bu benim begenip begenmememle alakali degil.

Elinizde örnek varsa bu da bir örnek o zaman demek ki kesin bir yargıya varamayiz bu konuda... Eşinden şiddet gören ya da aldatılan biri başka şekilde bunu kanitlayamiyorsa delil olarak kabul ediliyor diye biliyorum. Profilinizde müdür olduğunuz yazıyor ayrıca.

Aldatti diye hakim adama "çıkar donunu ver" demiyor ne yazık ki. Aldatildigim duyuldu, sosyal cevreme rezil etti beni, işten ayrılmak zorunda kaldım gibi sebeplerle manevi tazminat talep edilebilir. Ama maddi tazminat kısmında bi değişiklik olmaz.
Şaka gibi...

Allah herkesin ruhunu sıkan dertleri yok etsin diyerek içimi dökmek istiyorum..

Bu whatsapp denen illet çıktı eminim ki birçok evde kavga sıkıntı üzüntü meselesi oluyor.
Bir süredir eşimle iyimiş gibi duruyoruz. 10 senelik birlikteliğimiz var. Beraber çalışıp didinerek bugünlere geldik. Ancak whatsappta eskort kadınlarla otelde buluşma ayarlama ve kondomsuz olur mu şeklinde konuşmasını yakaladım. Bunu telefonuna casus program yükleyerek, tv izlediğim odada canlı canlı o yazışırken okudum. İsteyene o programı da öğretirim çok basit. O an kalbim sanki bir yumruk tarafından sıkıldı. Bana yorgunum halim yok deyip erkenden yatıp ,iki çift laf bile etmeden içerde eskortlarla yazışıyormuş. Bir süredir şüphelendiğim için casus program yükledim. Kadın 200 TL istiyor bu da tamam diyor. Bunu gördükten sonra içeri gidemedim. Hala koltukta mermer gibi donmuş oturuyorum.
Bu nasıl bir rezilliktir ya nasıl bir aşağılık harekettir. Ağlayamıyorum bile.

Yarın büyük ihtimalle bu kadınla kavilleştiği otele gidecek. Ne yapayım ? Polise fuhuş ihbarı mı yapayım ?
Akıl verin ne olur
Bu program nasil yukleniyor ?

neden gidip tepki vermediğimi merak eden arkadaşlara da diyeyim ,bana bunu yapan şiddet de uygulayabilir. başıma böyle birşey gelmesini istemiyorum. sabah ailemi arayacağım zaten. kimse kimsenin içinde bulunduğu durumu bilemez. sabahın 5 i olmuş burda dalga geçecek değilim.

zaten gidip tepki gösterseydinz n inkar ederdi cok zor bi durum sizi anlayabiliyorum ama sakinliğinizde hayran kaldım allah yardmcınz olsun

X