Eskort kadınlarla mesajlaşma yakaladım

Zina suc degil. Polise haber verirsen de bir sey yapmazlar. Ekran goruntulerinin fotograflarini cek ve otele giderse takip et. Ancak tazminat isteyebilirsin bosanirken. Baska da birsey yapamazsin.

Sizi eskortla anlaşma yaparak otelde aldatmak isteyen kocanın neresını kıskanıyorsunuz afedersınız ?
Cunku baya baya kıskanma bu
Bosanmayacaksa ne olucak?
Gidip soylesin yuzune, iyi eglenceler deyip esyalariyla birlikte kapiya koysun o zaman adami. Bosanacak olan kadin buraya gelip konu acmaz ne yapmaliyim diye.
Bu evlilik devam ederse adam otele gittigiyle kalicak. Ben de diyorum ki gonderme.

Bosanmayacaksa ne olucak?
Gidip soylesin yuzune, iyi eglenceler deyip esyalariyla birlikte kapiya koysun o zaman adami. Bosanacak olan kadin buraya gelip konu acmaz ne yapmaliyim diye.
Bu evlilik devam ederse adam otele gittigiyle kalicak. Ben de diyorum ki gonderme.
Bastırayım mı dıyor .
Ha bosanmazsada o onun bılecegı ıs
Ama rabdevu ayarlayan adamıda tutmam
Bır dahada o otel sonrası evıme gıremez benım
Az bır kadınlık gururu olan her kadın yapar bunu

Bastırayım mı dıyor .
Ha bosanmazsada o onun bılecegı ıs
Ama rabdevu ayarlayan adamıda tutmam
Bır dahada o otel sonrası evıme gıremez benım
Az bır kadınlık gururu olan her kadın yapar bunu
Bastirmak kolay is degil. Eline de bir sey gecmeyecek. Zor bir durum tabi ki kabul ediyorum. Ama tekrar soyleyim ben o otele gondermem. Gonderiyorsam da ayni eve adimimi atmam.
O gurur her kadinda yok maalesef

Bastirmak kolay is degil. Eline de bir sey gecmeyecek. Zor bir durum tabi ki kabul ediyorum. Ama tekrar soyleyim ben o otele gondermem. Gonderiyorsam da ayni eve adimimi atmam.
O gurur her kadinda yok maalesef
Emin ol ki o adam o otele gıtmez ve kadının bıldıgı ortaya cıkarsa sadece konustun ve senı cok sevıyotumla kalacak bu mevzu
İlla iş üstünde basılması gerekmıyor
Odaya gırdıgı sevısmeyebasladıgı an dalarım ikisinide ben

Emin ol ki o adam o otele gıtmez ve kadının bıldıgı ortaya cıkarsa sadece konustun ve senı cok sevıyotumla kalacak bu mevzu
İlla iş üstünde basılması gerekmıyor
Odaya gırdıgı sevısmeyebasladıgı an dalarım ikisinide ben
Whatsapp konusmalari var kapi gibi delil. Fiyata kadar konusmuslar nesini inkar edecek

Bugün ankadığım kadarıyla buluşma. Takip et fotoğraf çek için kaldıracaksa git bas odada. Odayı eşin tutmuştur. Otele git evlilik cüzdanında olsun eşiyim de kart iste umarım verirler. Kayıt altına al yani elinden geldiğince. Sonrasında da soluğu avukatta al. Danışmadan hareket etme. En sağlıklısı sağlam bir avukat

Casus program yukledi diye suclu falan degil yaniltmayin.
Daha dun hberlerde izledim. İki tane cocugu annesinden supheleniyor diye casus program yukluyorlar kadinin telefonuna, 2 yillik sevgilisini cikariyorlar ortaya. Adam ve cocuklari kadini evden kovuyor bosaniyorlar. Kimse de suclusun sen demiyor casus program yuklediler diye. Goguslerini kabarta kabarta butun kanallara roportaj veriyorlar.

işte kontrol edilemeyeceği için zina suç olamaz.
devlet işi gücü bırakıp kim kimle aşna fişne ediyor onu mu takip edecek?

kültür bakanlığına bağlı oteller cüzdan isteyemez.
isterlerse oteli şikayet etme hakkı var.
Nufus cuzdani olmadan nasil kayit yapiliyor?

Birde burda goz zinasi yok adamin karisi ihbar ediyor.. ne bilim her ihbari degerlendirmiyo mu bunlar?

Ay ben soktayim zaten.. millet instagramda 30 tl ye sanal sex yok su kadara reel sex.. her yerin b.kunh cikardik yaa

Kadinlar apacik tarife yaziyor,
Bir hafta merit life da haftasonu bodrumun cesmenin lahmacunu 100 liraya satan beachlerinde.
Emeklilik yasi gelince de bir isadami bulup evleniyorlar, fıstık gibi hayat,

Adı da guzel, eskort, o...u degil...

Offf icim sisti. Herkes olaylara sizin vereceginiz tepkiyi verecek diye bir sey yok. Ben de aldatildim ama bagirip cagirip yeri gogu yikmadim. Hatta bi sure sustum ve izledim, olaylar daha da ilerlesin inkar edecek hicbir noktasi kalmasin diye. Her seye fake fake diye damgayi yapistiriyorsunuz ne anliyorsunuz bu isten bilmiyorum. Herkes ayni olacak diye bi sey de yok kaldi ki kadin suan yapilmasi en mantikli olan seyi yapiyor. Kendi sakin dusunemez belki diye akil aliyor, bekliyor delil topluyor.

Kadinlar apacik tarife yaziyor,
Bir hafta merit life da haftasonu bodrumun cesmenin lahmacunu 100 liraya satan beachlerinde.
Emeklilik yasi gelince de bir isadami bulup evleniyorlar, fıstık gibi hayat,

Adı da guzel, eskort, o...u degil...
Ay ole deme yaa Guzel filan degil o hayatlar Allah kimseye vermesin...artik hersey cok el altinda, ulasilabilir.. adam yaziyo kadina bilmem sana naparim diye profile bi bakiyosun evli gayet siradan bi vatandas gibi gozukuyor..

okurken kendimi cok kötu hıssettim ben de benzer bır durum yasamıstım. o kişi eşim degildi ama yine de o an ne hissettiginizi cok iyi anlıyorum. ben de hicbir sey yapmamıstım o an dusundugum sadece bir sise viski alıp suurumu kaybedene kadar icip bayılmak ve uzun sure uyuyup uyanmamaktı. nitekim öyle yaptım.

X