Eskişehirli hanımlar hadi bizde buluşalım

zaten bu sefer de böyle olsun
bundan sonra evlerimizde toplanalım
nassa topu topu 4-5 kişiyiz
gelcek olan öyle de gelir böyle de gelir

yani geliyosunuz demi
bak orda ortada kalmayayım

meraba kızlar naber kaldıkmı kendi kendimize satürn musran ben geliyorum kaydirigubbakcemile5 sizde gelin gelmeyenler üzülsün :1no2: klava: öptüm

geliyoruuumm arkadaşlar yarım saat 45 dk sonra çıkıyorum nasipse hadi görüşürüz

merhaba arkadaşlar nasılsınız sizleri tanımayı çok istiyorum ama bir türlü olmuyor hep birşeyi çok istedimde terslikler oluyor bu gün şehir dışından annem geliyor hastalanmış yarında doktora götürecem toplantıdan sonra gelecektim gene olmadı size iyi eğlenceler gönlüm sizinle hepinizi öpüyorum

kızlar biz arkadaşlarımnan buluştuk ben memnun oldum satürn musran enise ve ben güzel güzel vakit gecirdik inşallah yakın zamanda tekrar görüşürüz diyerek cıkıyorum

seheryelim satürn enise sizlere teşekkürlerimi buradan iletmek istedim...çok güzel vakit geçirdim enise senide tanıdığıma çok sevindim umarım bundan sonra daha sık görüşürüz sevgiyle kalın arkadaşlar...

slm bende sizlerle tanıştığıma çok memnunum dediğin gibi umarım bundan böyle sık sık görüşürüz gelmeyenler çatlasınlülülülülülü:dance:sırnaşık şey

Kızlar az önce bizim eller bölümünede yazdım ben Eskişehirliyim ama Ankarada yaşıyorum sömestre tatilinin ilk haftası ordayım ve sizlerle buluşup tanışmak istiyorum ne dersiniz buluşalımmı?Umarım buluşma ayarlayabiliriz.Sizlerden cevap bekliyorum ES ES imin güzel hatunları hepinize sevgiler.

:teselli: haydi arkadaşlar bizde buluşalım dün izmirin güzelleri buluştu.ben yeni üyeyim bizlerde buluşalım gün ayarlayın ben gelirim en son ne zaman buluştunuz

:teselli: haydi arkadaşlar bizde buluşalım dün izmirin güzelleri buluştu.ben yeni üyeyim bizlerde buluşalım gün ayarlayın ben gelirim en son ne zaman buluştunuz kütahyada oturuyoruz eşimin işi gereği her cts pazar ordayız gezmeye geliyoruz ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…