Eskişehir'de düğün!!!

açık yer için postabahçe mükemmel bi yer hayal kahvesinin bahçesi var bu yerlerde aklında olsun cnm

AL'A park çok güzel ancak organizasyon işini ikonla yapmak istiyorum, burasıda petek organizasyon ilgileniyormuş, ne tavsiye edersiniz

ikonu tavsiye etmem
bizde nikah organizasyonunu ikona yaptırdık
nikah şekerimizin altına ismi ve tarihi yazmayı bile unutmuşlar
nikah şekerlerini şu tarihte alabilirmiyiz dedik
olmaz dedi biraz daha geç hazırlıycaz onu çünkü içindeki badem şekerleri bozulur
sonra nikah şekerlerini açtık içinde şeker bile yok
müziği yanlış çaldılar ortadan başlattılar
malzemeleri hemen toparlamayın en son bizimki nasılsa dedik tamam dediler
ama yinede topladılar
çelenkler misafirlerin üzerine devrildi
daha bi ton şey

Ay çok üzüldüm sizin adınıza.. ama tavsiyeniz içinde teşekkür ederim,
herhalde petek organizasyonun herşeyle ilgilenmesi daha güzel olacak...

merhaba kısslarr a.s.
benım nişanımı petek organızasyon yaptı muhtesem oldu
nikahımıda siyah inci pastanelerine bıraktık sonra dedım keske nişanımıda siyah inciye verseydım die ..

nikah sekerleri için 1hafta muhleti oluyor bıze oyle dediler , cunku il dısında yaptırıp gelıyorlarmıs ,bizde tam bi hafta sonra yanı nıkahımdan bi gun önce aldık ..

cubugum talihsizlik için üzüldüm tatlım

Başlığa ilgi gösteren arkadaşlar hepinizin cevapları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Epeydir başlığı kaybetmiştim. Cevapları okuyunca duygulandım..
Aradığımız gibi kır düğünü ya da havuz başında düğün yapacak bir tesis ayarlayamadık. Hiçbiri 500 kişiden aşağı organizasyonlar için mekanı vermedi. Zaten mekanlar da çok sınırlıydı o tarihlerde. Şimdi her yanda kır düğünü levhaları varmış eskişehirde üzüldüm duyunca.Ticaret Odası'nın restaurant&düğün salonu ayarlanabildi. Umarım güzel biryerdir. Düğüne kadar orayı göremeyeceğim.
Tekrar çok teşekkürler..
Sevgiler.
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
esnaf sarayının yanınkı tıcaret sarayının en ust katını dıyorsun sanırım..
ben oraya gıtmıstım.dugun vardı :) bırazcık kolonları var ama iyi yinede..
mutluluklar dilerim

esnaf sarayının yanınkı tıcaret sarayının en ust katını dıyorsun sanırım..
ben oraya gıtmıstım.dugun vardı :) bırazcık kolonları var ama iyi yinede..
mutluluklar dilerim

Tesekkür ederim canım. Aynı yerden bahsediyoruz, esnaf sarayının yanındaki ticaret odasının en ust katındaymış salon. Düğünden önce bilgi almış oldum sayende.
Sevgiler.. opuyorumnanaktan

Bendende bi tavsiye P.... Bahçe kesinlikle harika.Bursa yolu üzerinde ama çok uzak değil merkeze.Açık hava, hoş biyer.

internetten resimlerini gördüm bahsettiğiniz yer süper ama ücreti hakkında bilgi verir misiniz ya biraz pahalı gibi gördüm ben yanılıyo muyum? bilgi verirseniz sevinirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…