Eskişehir///26

ayyyy ne güzel ben eşkişehirde oturmuyorum eskişehirlide değilim ama gelebilirmiyim, alırmısınız benide aranıza:uhm::a015::çok üzgünüm:a.s.a.s.

BENDE ESESLİYİMMMMMMM :dance:

ne güzel burası kızlar es esli kaynıyor
pekiaranızda eskişehirli ikizannesi olan var mı

iyi geceler herkese bakyorum kimse hoşgeldin dememiş
ama ben size hayırlı geceler dilyorum hemşolar

aman da sitem edermiş kucuuuuuuuuuum hoşgeldin sefalar getirdin kkda hoş sohbetler güzel paylaşımlar dilerim. görüşmek dileğiyle :teytey::teytey::teytey:

esesli hanımlar günaydıııııııııın nerlerdesiniz :teytey: laelaelaelaelae

eskişehirin hanımları günaydıııııııın daha uyanmadınızmı hava bugün coooook güzel güneşli pırıl pırıl :icecream: :dance:

bu liste ne listesidir sevgili arkadaşım.ben ne olduğunu anlayamadım valla.

günaydııııın gül ve tüm hemşerilerim..
(bugün ariel reklamından kurtulduk galiba o neydi öle yaa)

bugün eses ten kimse yok sanırım hiç ses seda çıkmıyor hanımlar..

buluşma haberlerinde buluşanların resimlerine baktımda imrendim ne güzel...daha önce

eskişehir buluşması da oldu sanırım..merak ediyorum katılan arkadaşlar nasıl bir

buluşmaydı.?buluşmaya gitmeden neler hissettiniz olumlu olumsuz...?en çok hangi üyeyi

merak ediyordunuz?buluşmada neler yaşandı ve sonrasında ki değişen fikirleriniz nelerdi??

çok soru sordum sanki röportaj gibi oldu kusura bakmayın..merak ediyorum gerçekten.

tüm eskişehir bayanlarına günaydın
gününüz her günden güzel geçsin
herkese işlerinde kolaylıklar diliyorum

günaydın canım seninde günün güzel gecsin esesten edirneye selamlar a.s.

teşekkür ederim
işlerimize bişey karışmazsa bi kaç ay sonra vatanıma memleketime dönüyorüz
kısmetse hepinizle tanışmak istiyorum
edirnedende esese selamlar saygılar

merhaba dostlar eskısehırlıyım ve koyu eses taraftarıyım sehrımız cok gelısmıs ve guzel bır sehır gurur duyuyorum sosyal va sanatsal acıdan oldukca ılerı tum hemrehrılerımı selamlıyorum

selam canlar
bugün hava çok güzel
hayırlı cumalar olsun...hayırlı bereketli güzel bir gün diliyorum hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…