Eskişehir///26

cnaım kkda bayaa dır varım ama buraya yeni geldim yeni gördüm karapınarı biliyon mu perşembe pazarını onun yukarınsında cnm

canım yaa bilmemmi karapınarımızı benim oralarda arkadaşlarımda var evlendiler aileleri hala orda oturuyorlar.inşallah birgün seninlede tanışırız.:teytey::teytey:

canım yaa bilmemmi karapınarımızı benim oralarda arkadaşlarımda var evlendiler aileleri hala orda oturuyorlar.inşallah birgün seninlede tanışırız.:teytey::teytey:

ayy cnm benim ben kesin tanırım omzan arkdaşlarını felannn ben hala orda oturuyorum dogdum büyüdüm evlendim daha ordayımm karapınarı kim bilmez demiii zaten karapınarlı odunpazarlı dedikleri zaman bi duracaksın:içelim:a.s.inş tanışırız bakalım cnm

mrb arkadaşlar bende eskişehirliyim ama şimdi uzaktaaa fotoğrafları görünce daha da bi özledim şimdi yaz gelsede gitsek porsuğun kenarında bi çay içsek. anadolu üniversitesinde okudum o heykellerde orada azmı oturduk o iri yengenin karşısında

günaydın bayanlar
çalışanlar için hayırlı işler evde oturanlarımız içinde kolay gelsin
gününüz güzel geçer umarım

canım geçmiş olsun.hayırlısı olsun inşallah Allah acil şifalar versina.s.

:sm_cool: sen varya gerçekten harikasın alyazma:asigim:
ben resim koymayı beceremiyorum smileyle eşlik edeyim sana :dance::dance:
ohh ohh yandan sabah sabah iyi geldi bee:teytey::dance:

alyazmacım cok gecmişolsun:1no2: inşallah en yakın zamanda şifanı bulursun canım vallahi herşeye rağmen esprilisin a.s

alyazma canım geçmiş olsun inşallah kötü deildir ya ne kadar zor.allah acil şifalar versin
.

geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun

napem ayyy çok hastayım mı deyem ALLAH herşeyin hayırlısını bilir bana laf düşmez ALLAH böle istemiş ben ne deyim ki

alyazmacım bence en iyisini yapıyorsuna.s
sağlık sorunlarında morali yüksek tutmak en iyi ilaç derler ya hep..
en kısa zamanda en iyi şekilde üstesinden geleceğine inanıyorum ben seninyerimseniben
Allah yardımcın olsun canım

alyazmacım canım benim . biliyosun morel herderdin ilacı morelini hiç bozma herşeyden önce 2 tane dünyalar tatlısı kızların için gülmeye güldürmeye devam et. sanada bu yakışır bana ihtiyacın olduğunda hep yanındayım bunu unutma allahım sizin acınızı bana göstermesin.

senağlama allah şifalar versin inşallah iyi çıkar da saglıgına kavuşursun:enbuyukkk:

çok geçmiş olsun inş ameliyata falan gerek kalmaza.s.hernerde hasta varsa ALLAH şifa versin inş.

yaw bu karu benüm gibi oynak he kızlar sizde oynakmısınız he burası hastane kokmaya başladı konuyu değiştirin nan adamı delirtmen eskişehirli hatunlar loooooooo:roflol::roflol:

tamam kızma bacım hadi değiştirelim.
şöööööle bi eğlence düzenlesek esesli kk cılar olarak .
pastalar börekler yesek.
çaylar sigaralar içsek.
dans edip göbecikler atsak.
kimin ne sıkıntısı varsa arkamızda bıraksak.
deyom deyom ama bi türlü cüvap alamıyom.
füfüfüfü sesim gelüüüüürmüüüüü.
esesli kk cılar.
uyanın ,ayaklanın,kendinizi toplayın.
tv de görmedinizmi alem kendini aşmış.
artık estetik ameliyat günleri yapıyolarmış.
biz daha normal bi günü beceremedik.

a.s.selam arkadaşlar bende esesliyim ama izmirde yaşıyom izmirden hemşerilerime kucak dolusu sevgiler

hoş geldiniz arkadaşlar güzel paylaşımlar diliyorum..

aramıza yeni katılan esesliler hepinizde hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dilegiyle a.s.

günaydın , günaydın ,günaydın
sevgili arkadaşlarım , eseslilerim canlarımsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey kucak
dolusu sevgiler hepinizea.s.

yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…