Eskişehir///26

herkesin kandili mübarek olsun
gönülleriniz nurla dolsun
dilekleriniz kabul olsun
amin

canlarım kandilizniz mübarek olsun tüm dualarınızın kabul olması dileğimle.aylacım ben iyim sen nasılsınn diğer kızlar nerdee?????????

arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun.üçayımız hayırlı olsun cenabı allahım bu mubarek gecelerin günlerin hürmetine hepimizin günahlarını bağışlasın derdi olana derman, borcu olana ödeme kolaylığı,bebek isteyene hayırlı evlat versin allah herkesin kalbine göre versin.benim duam satürnüme sağlıklı hayırlı evlat versin allah kimsenin mutluluğunu bozmasın bunları kalpten diliyorum allahım kabul et noluuuuuuuuuur amiiiiiiiiiiiin

a.s. a.s. a.s.
Allah im
biz,senin müslüman kullariniz,
mahzun ve kederli olarak huzuruna geldik.
Senden dikintilarimizi gidermeni
gam ve hüznümüzüde izale buyurmani dileniyoruz....
Dileniyoruz zira sen
kapina koşanlari hiç bir zaman eli boş çevirmezsin

kandiliniz kutlu, dualariniz kabul olsun.......
:1hug: :1hug:

iyiakşamlar arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun allah herkesin duassını kabul etsin cümlemize sağlık versin herkesi öptüm

günaydın hanımlar nasılsınız herkesin keyifleri yerindedir umarım

GÜNAYDIN GÜZEL ESKİŞEHİRİN GÜZEL HANIMLARI.....

CUMANIZ HAYIRLI OLSUNa.s.

günaydın hanımlar cumanız mübarek olsun nasılsınız umarım hepinizde iyidirsiniz hepinize iyihafta sonu gecirmenizi dilerim öptüm

selam arkadaşlar
cumanız hayırlı
kazancınız bereketli
aileniz huzurlu
gönlünüz rahat
gününüz güzel olsun
...... a.s. a.s.

selam güzeller
yoğun bir haftayı daha geride bıraktık
günler ne çabuk geçiyor valla anlamış değilim
bi bakıyorum pazartesi bi bakıyorum cumartesi
ben mi çok koşturuyorum herkes mi öyle

neyse herkeslere mutlu hafta sonları diliyorum

günaydınlar herkese kolay gelsin iyi hafta sonları diliyorum kendinize iyi bakın öpüyorum kocamann

günaydın herkeeeeeessssssseeeeee nasilsınız arkadaşlar ay bugün cok enerjikim cok iş yapmam lazımstürncüm gercekten öyle günler su gibi akıp gidiyo sağlık olsun görüşürüz

satürn, seher yeli kolay gelsin. yardıma gelimi hatunlaaarrrrrrrrrrrr, :uhm: kendinize iyi bakın, :1hug: eylülüm neredeeeeeeeeesssiiiiiiiiiiiin, :sm_cool: laelaelaelaelae :teselli:

benide aranıza alın eskişehişrliyim merkez üniversite evlerinde oturuyordum evlendim şimdi hatay dayım yahu canım çok sıkılıyor memeleketimi özledim bnde aranıza alınnnnnnnn........:1hug:

iyi akşamlar
hoş geldin canım almazmıyız kapımız herkese açıktır umarım hoş vakit geçirirsin
yaz gelince herkezler bi yerlere çekildi galiba kimselerden ses soluk çıkmıyor nerede bu millet

iyiakşamlar akrepcim hoşgeldin canım ya cok uzağa gitmişsin hanımlar nerlerdesiniz görüşürüz

günaydınlar bayanlar güzel bi gün geçirmeniz dileğiyle
bugün bizim günümüz güzel geçecek sevgili görümcecim melisa öykünün nişanı var öğleden sonra o yüzden sevinçliyiz :dance: umarım sizinde gününüz neşeyle geçsin

günaydın lar aylacım melisanın nişanı hayırlı uğurlu olsun allah başa kadar versin öptüm

coksekeriremsu coksekeriremsu
hayırlı olsun, allah tamamına erdirsin canım
:teytey: :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…