Eskişehir///26

eseslilerim nasılsınız kaybolan arkadeşler nerdesiniz gazeteye ilan vercem ülefet alyazma seher yeli melodi musran musrasn hele onun eksii çok oldu hep yok yoklamalarda

mağaramızdan görünüm
inönü manzarası
başka açıdan görünüm
mağaralarımız
tren istasyonumuz
veeeeeeeeeee kaymağımız meşhurdur
mandalarımız kaymak bunlardan oliiiiiiiii

mağaramızdan görünüm
inönü manzarası
başka açıdan görünüm
mağaralarımız
tren istasyonumuz
veeeeeeeeeee kaymağımız meşhurdur
mandalarımız kaymak bunlardan oliiiiiiiii

pilotandaç resimler sadece adresler var tiklayinca açiliyordu kusuruma bakmadin herhal şöle görelim esesimin güzellikleri görünsün

iyi akşamlar
herkeslere selam

valla bu aralar işler yüzünden biraz yoğunuz fırsat buldukça yazdıklarınızı okuyabiliyorum sadece
sen nasılsın iyimisin bebişin nasıl

saol canım bende bebişimde iiiyiz allaha sükür...:1hug:

melisacım sevgili görümcem aramıza hoş geldin sefalar getirdin a.s.

saol yengecim beni burayla tanıştırdıgın için öpüyorum tombiş yanaklarından :1hug:

pilotandaç resimler sadece adresler var tiklayinca açiliyordu kusuruma bakmadin herhal şöle görelim esesimin güzellikleri görünsün

sağol hayatım, bende ilk defa yükledim böle oldu, senin gibi nasıl ekleyebilirim, çünkü daha çok resim var
:1hug: :uhm: kafamçokkarıştı :teselli:

günaydın canların güzel gün geçirmeniz dileğiyle sevgiyle kalınn:enbuyukkk:

günaydın herkese nasılsınz canlarım dün bizim google acılmadı catladım siz girmişiniz hep neyse melisa öykü hoşgeldin canım ayla ile gelin görümcesiniz bol paylaşımlar dilerim

http://img81.imageshack.us/img81/4033
/kandil006uy7.jpg

herkeslere günaydın
nur, seheryeli, bulueeyes. eylül ve diğerkızlar nasılsınız bakalım
bu arada kandilinizde mübarek olsun

hepinize günaydın arkadaşlar....seheryeli sanada saol hoşbulduk.evet aylanın görümcesi oluyorum naniknanik herkezin kandili mübarek olsun gönlünüzden geçen bütün güzelliklerin gerçekleşmesi dilegiyle....

merhabalar arkadaşlar nihayet uzun bi aradan sonra tekrar girebildim sayfamıza.misafirlerim daha salı günü gittiler.bende iki gündür temizlik yapıyorum.
aylacım özele mesaj atmışsın sağol canım ev olayı haloldu gibi.tam caddenin adını bimiyorum ama tıpa giden cadde diye biliniyormuş,o caddede migrosa yetişmeden sağ taraftaki sitelerden birinde ev buldum.inş. ayın 20 sinde taşınacağım yardımlrın için çok teşekkür ederim.vişnelik düşünüyordum ama,bu bahsettiğim sitelerin ortami cezbetti beni.kışında iyi ısınıyorlarmış.bakalım inş. bi pürüz çıkmaz.
hepinizin kandilini kutluyorum arkadaşlar.dualarda bulunmak dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…