Eskişehir///26

günaydın kızlar :teytey:blueeyes hoşgeldin güzel paylaşımlar dilicem ama sen paylaşmaya başlamışsın bile satürncüm nasılsın:1hug: aşkından bizede anlat biraz neyse biraz takılıyım dedim ya akşam üzüldük böyle olmasını hic istemezdim macı soluksuz Çok üzgünüm çoookizledik ama hayırlısı olsun hadi görüşürüz :1shok:

tşk ederim seher yeli.ama bugün kimse yok burda ben geldim diye mi gidiyorsunuz

sağol canım sen nasılsın
geçmiş olsun
evet o maç öyle bitmemeliydi
hep rüştüyle hakemin suçu

volkancııım olsaydı öle olmazdı klava:
yinede helal olsun çocuklara
hele o semih yokmu paraladı kendini

canlar nasılsınız biliyorum üzgünsünüz ama oooooooo musakka yüzünden adamın adında hayır yokki kendinde olsun birde oo rüştü nüüüüüüüüün hatası diyem ama herşey biryana süperlerdi helal olsun milli takımımıza diye düşünüyorum.

ablacım çok tşk ederim sağolsunlar burdaki bütün herkes yardımcı oluyor..aşığım ablacım ya 1.5 senedir seviyorum herşey yolunda çok şükür inşallah böylede devam eder

düğününe çağır bizi de döktürelim canım Allah daim etsin :asigim: :asigim::dance: :teytey:

[
COLOR="Magenta"]Kıslarrrrrrrr, yardım melekleri başlığı adı altında bir konu açtım, gönül dostları merhaba diye başlıyo okur ve bana fikrinizi söyler misiniz teşekkürederek öptüm hepinizi[/COLOR]
:teselli: Şeniza.s.

[
COLOR="Magenta"]Kıslarrrrrrrr, yardım melekleri başlığı adı altında bir konu açtım, gönül dostları merhaba diye başlıyo okur ve bana fikrinizi söyler misiniz teşekkürederek öptüm hepinizi
:teselli: Şeniza.s.[/COLOR]

Kızlarr bende sizdenimm en büyük eskişehir.. s.çakır lisesi mezunları varmıı???

canım bi düğünüm olsun hele çağırırım unuturmuyuz sizleri

herkeslere merhabalar nasılsınız bayanlar günün bundan sonra kaln kısmı herkes için güzel geçsin
yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoş gelmişler sefalar getirmişler a.s. :içelim:

merhaba uzun bir aradan sonra tekrar sizinle olmak çok güzel

kızlar iyiakşamlar nasılsınız siyöma hoşgeldina.s. canım uzun süredir nerelerdeydin görüşürüz

günaydın herkeslere
nurcum günaydın bakıyorumda ilk sıra sende gene başka kimseler uğramamış nasılsın
herkese hayırlı cumalar

günaydın canlarım gerçi öğlen oldu artık :))) herkese hayırlı cumalar dilerim bugün biraz yoğunum fırsat buldukca gelirim kendizinize ii bakın öpüyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…