Eski sevgilinin evine gitmek

Size ne desem kapalisiniz. O yuzden gidin siz evine.
Hayır zaten yorumlardan sonra gitmemeye karar vermiştim de durumu açıklamaya çalışıyorum sadece sonuçta en iyi tanıyan benimdir doğal olarak herkes öyle bir linçledi ki çünkü hahaha neye ugradigimi şaşırdım diyeyim bu kadar büyük tepki alacağını düşünmedim açıkçası

Uyelik iptali yapmissiniz ama disaridan okursaniz diye yazayim, duydugum en kotu fikirlerden biri. Hele ki aradan aylar gecmis, ne alaka yani? Ve siz, siz olun kimsenin evine cat kapi gitmeyin.

Bu iliski onun evinde, surda yada burda onunla konusarak bitmez. Cunku onun icin coktan bitmis. Siz kendi kafanizin icinde bitirin. Bir konusma yapilacaksa da kendinizle yapmaniz gerek. Bu iliskinin bittigini biliyorssani ve umut etmiyorsaniz ki oyle soyluyorsunuz, o zaman konuşacak bir sey yok.

Gitmeyin neler duyuyoruz bu eski eş ve sevgilerle son görüşmelerde yaşanan hiç bir kadın son görüşmeye gitmesin siz de gitmeyin

Bi söz okumuştum hayatınıza daha önce toksik birisi girmediyse muhtemelen o toksik sizsinizdir diye. Sizdeki durum da bu olmuş bitmiş ilişkisi bir daha mı bitireceksin

herkes derdini o kadar sahiplenmiş ki ondan kızıyorlar

Bence hiç gerek yok ya böyle şeylere bitmiş gitmiş üstünden zaman geçmiş.o ayrılık veda için zaman aşımına uğramış artık dostum

Ay sacmalamayin. Ne yanina gitmesi. Cöpü attiktan sonra tekrar gidip ara sira kontrol ediyormusunuz?! Ya birakin kendinizi kücük düsürürsünüz ancak

[/QUOTE]
herkes derdini o kadar sahiplenmiş ki ondan kızıyorlar

Asiri doğru. Nefret ederdim ayrildik bitti dedikten sonra bir kac ayda bir hortlayan ve son kez bilmem ne muhabbeti yapan tiplerden. Direkt kendime yapilmiş gibi ayar oldum.

Bi de tutturmuş evine gitsem kizmaz, fevri degil yaşi olgun filan ya illa bagirip cagirip yerin dibine mi sokmak lazim bir daha gelme diye. Kibar olmak, iyi ayrilmakta yaramiyor ha. Gormek istese ayrilmazdi, son konusma dinlemek istese telefondan bitirmezdi. Krizlik

Ya aslında kendimi kandırmıyorum da ileriye bakınca keşke şunu yapsaydım demek istemiyorum o yüzden
Gidip ne yapacaksınız mesela. Ne olacak yani. Kendinizi kandırmayın amaç belli barışma arzusu. Yoksa aylar grçmiş adamın evine gidip ne konuşulur, ne denir. Gittiniz dediniz bişiler eee neyi rahatlatacak bunun sizi.
Tamamen amaç belli ve gitmeyin sonuç değişmeyecek adam istese gelirdi size.

Türk filminde yaşamıyorsanız gitmeyin. Sevginizi orda bırakmak falan saçma şeyler. Sınav arefesinde, üstelik telefonda sizi tabiri caizse ..t gibi ortada bırakması bence sizin de sevginizi o telefonda bırakmanız için gayet yeterli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…