Eski sevgilinin eski sevgilisiyle barışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amanın da amanın. Herhalde ileride 3 kedimle beraber çılgın teyze olarak hayatıma devam edeceğim. Bu güven problemi bana ağır gelmeye başladı.

Yaaa kıyamam korkma şaka yaptın diye şutlamazlar.
Beni sevgilim bile şutlamış dermişim şaka şaka ahsjsnw artık eski sevgilim hakkında konu monu açmamaya karar verdim. Çünkü ne kadar takmıyorum desem de takıyormuşum hanım ablalar gelmişken ben bu çocuğu nasıl tam olarak unuturum ona da yorum yapıverin ya

Unutamayacak nesi vardı acaba?
İnsanlar yıllarca evli kaldığı çocuğunun babasını unutuyor, siz onu mu unutamacaksınız.
Hem sizi yara bandı olarak kullanmış gibi geldi bana daha başlığı görür görmez. Çokta güzel unutursunuz hiç merak etmeyin

İlk sevgilim olduğu için daha zor unutmam normal bence. Çünkü ilk defa birine seni seviyorum cümlesini kurdum. Ve o cümleyi kurduğum kişinin böyle karaktersiz çıkması beni gerçekten üzdü. Yani kısaca benim erko seçimleri muhtarlık seçimleri gibi b*ktan afedersiniz

Yaa çok tatlısın. İlk seferinde böyle olması biraz üzücü ama ne demiş ünlü düşünür Ali Rıza Tekin? Yaptığımız her yanlış bize tecrübe olarak dönecektir( bunda senin hatan yada yanlışın yok)
Gül geç çokta takma. Yaşın çok genç, daha neler neler görecek, yaşayacaksın.

Yaa siz de çok tatlısınız gülüp geçmeye çalışıyorum. Kendimi kitaplara verdim bu şekilde daha iyi hissederim belki. Yorumlarınız için de teşekkür ederim

İleride bu aslında hiç bir şeymiş diyeceğin olaylar yaşayabilirsin (umarım yaşamazsın) yaşın kaç bilmiyorum ama. Mesela benim erkek arkadaşım vardı, aynı dönem çocukluk arkadaşım geldi benimde sevgilim var çok seviyorum falan dedi bende saf gibi sevindim aaa ne güzel dörtlü date yaparız vs derken meğer benim manita aynı zamanda onunda manita olmuş

Aaa neler duyuyorum bugün ya. Geçmiş olsun gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…