Eski sevgilinin eski sevgilisiyle barışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nazendeemz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
167
94
19
Başıma gelen bu şeyler şaka mı? Eski sevgilisinin arkasından konuşmadığını bırakmadı kız takıntılıydı çünkü. Bana yazıp tehdit falan etmişti hatta yani Ne salakmışım valla.
Hanım ablalarım bildiğiniz bi ayırma büyüsü varsa önerilerinizi aşağıya bekliyorum
(aşağıda yorumları okursanız büyü meselesinin işin şakası olduğunu anlarsınız hanım ablalarım ben küçük bir kızım zararsızım fen lisesi bilgilerimle en fazla asitle bazı karıştırıp su yapabilirim)

Son düzenleme:
Ne olursa olsun eski ilişkileri hakkında bok atıp duran insanlara güven olmayacağının kanıtı olmuş işte.
Hah bu yorumu bekliyordum. Ya kötü bir şey de yazmamışım niye üstüme geldiler bu kadar anlamadım. Kendimce mizaha döktüm olayı

Sınava bu sene mi girecektin önümüzde ki sene mi ? Bu sene girdiysen nasıl geçti sınavın yazdın mı bir yerler ?

Sınava bu sene mi girecektin önümüzde ki sene mi ? Bu sene girdiysen nasıl geçti sınavın yazdın mı bir yerler ?
Eczacılık geliyordu da gitmedim abla. Bir sene daha hazırlanıp tıpa gitmeyi düşünüyorum. Soruyu da mizahi olarak sordum linç yedim. Kötü bir şey de demedim oysaki.

Ben büyü bilmem ama Allah’ın terazisi çok adaletlidir ben bir gün görmedim ki haklı olduğum konuda Allah unutsun ! Her seferinde o kişinin başına bir şey geldi ama her seferinde.. ne seviniyorum ne de üzülüyorum asla! Sadece Allah’a bırak o bilir ne yapacağını hayatına bak yoluna bak.. durumum en komik yanı da Allah insanları tepe taklak etse de yine aynı p*sliğin içine girmeye devam ediyorlar bir fareyi çiçek tarlasına götürsen sunsan da o yine b*klu kanalizasyonu seçiyor :) huylu huyundan vazgeçmez ama tepe takla da olur unutma..

Eczacılık geliyordu da gitmedim abla. Bir sene daha hazırlanıp tıpa gitmeyi düşünüyorum. Soruyu da mizahi olarak sordum linç yedim. Kötü bir şey de demedim oysaki.
Hadi onunla geçmiş olsun dert etme bir şekilde yolunu çizeceksin. Exler hep bu sınavdan falan yeni çıkınca yeni bir nefes alınca baş gösterir genelde bu gerizekalıyla çok muhatap olma derim ben. Boşver herkes kendi kalitesini gösterir.

Umarım valla. Yoksa Mardine gideceğim ahdjshs şaka şaka büyü müyü yok. Beni atacaklar buradan birazdan

Yahu dalga geçip konu açmaya bile değmez adam zaten eski sevgilisini kötüleyerek karaktersizliğini belli etmiş en başından aman
Valla çok doğru söylüyorsun da ben görmedim o zaman işte. Artık ne zaman ilişki yaşasam bi olay görsem hanım ablalara yazacağım da gözüm açılsın biraz

Benim de sınav döneminden sonra yaptığım bi ilişkiydi zaten. Boşluğa düşer gibi olunca fırsattan istifade beni tavladı. Yoksa ben yüzüne bakmazdım bu salağın.

Eski ilişkisini, yeni ilişkisinde kötüleyen erkekten koşarak uzaklaşın. Karakteri problemli bir erkek, geri döndüğüne göre de zaten aklı ondaymış; üzerine düşünmeye değer bile değil. Büyü konusu şakadır umarım

Vallahi şaka yapıyorum ahdjsh kötülemekten kastım şu kız bana tehdit içerikli mesaj atınca kızın arkasından konuştu yani. Hani o da ruh hastası gibisinden. Bi düşündüm eski sevgilime ruh hastası desem geri dönmeye utanırdım herhalde.

Keşke biraz zeka akıl fikir yükleme büyüsü olsa

Sen hala adamin eks kizi icin söylediklerine inaniyormusun? Herif hep bir yandan acik kapi birakmistir ona.
Yok be inanmıyorum dalga geçmek adına açtım soruyu zaten. ilk sevgilimi bu kadar karaktersiz seçişimi kutlayalım dedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…