Eski sevgilimin amacı ne?

vra3647

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
34
-11
22
uzun süreli bi ilişkiydi ayrılığımızdan bu yana (3 ay) profil fotografım ve durumum yoktu benden bi hareket gelmedi yani. geçen gün numaramı silmiş. ben pp koyduktan sonra geri ekledi. sevgilisi de var sanırım hala benim pp mi kovalıyor. amacı ne anlamadım? görüş bildirirseniz sevinirimm.

Eğer onun hareketlerini değerlendireceksek tüm konularınla beraber değerlendirebiliriz. Daha önce sevgili yaptığını öğrendiğinde yazmıştın adam seni aşağılayıp, dalga geçip gönderdi. Şimdi bu yaptığıyla beraber değerlendirdiğimizde boşuna ufak tefek şeylerden anlam çıkarmaya çıkarıyorsun adam yeni sevgili yapmış, hayatına bakıyor deriz.
hah şöyle bi anlamı yok diyip geçmek zor değilmiş demek ki

uzun süreli bi ilişkiydi ayrılığımızdan bu yana (3 ay) profil fotografım ve durumum yoktu benden bi hareket gelmedi yani. geçen gün numaramı silmiş. ben pp koyduktan sonra geri ekledi. sevgilisi de var sanırım hala benim pp mi kovalıyor. amacı ne anlamadım? görüş bildirirseniz sevinirimm.

Birisinin numaranızı silip silmediğini , sizi engelleyip engellemediğini nasıl ve neden takip ediyorsunuz ?

Nefes alsa anlam yüklemeyin. Sizin amacınız ne?

X