Eski sevgilimin amacı ne?

vra3647

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
34
-11
22
uzun süreli bi ilişkiydi ayrılığımızdan bu yana (3 ay) profil fotografım ve durumum yoktu benden bi hareket gelmedi yani. geçen gün numaramı silmiş. ben pp koyduktan sonra geri ekledi. sevgilisi de var sanırım hala benim pp mi kovalıyor. amacı ne anlamadım? görüş bildirirseniz sevinirimm.

engellediğinizi düşünüp o da engellemiş, açtığınızı fark edip tekrar açmış olabilir. ya da sadece öyle denk gelmiştir

Numaranı silip geri ekledigine kadar takip ettigine göre senin de beklentin var sanki.
Amacını ne yapacaksın,adamın zaten sevgilisi var.
"Bu kızı bırakırım,tekrar barışalım" dese gidecek misin misal ?
Yani senin merakını körükleyen nedeni merak ettik açıkçası..

Eski erkek arkadaşlar böyledir. Amaçsızdırlar. Yaptığı şeylere anlam yüklemeyin

tamamiyle erkek olmasından mütevellit, dünyayı daha da anlamsızlaştırmaya çalışıyor sadece :KK53:
katılıyorum hepinize jdsbvksdjbv. 1 yıllık bir ayrılığımız olmuştu o zaman engellediğim halde böyle bir şey yapmamıştı ekliydi numaram hep garibime gitti. aklının bir köşesinde duruyorum diye yorumladım ben de umrunda olmasa ne uğraşacak umarım bir gün dönmeye çalışır da tekmeyi yer.

Numaranı silip geri ekledigine kadar takip ettigine göre senin de beklentin var sanki.
Amacını ne yapacaksın,adamın zaten sevgilisi var.
"Bu kızı bırakırım,tekrar barışalım" dese gidecek misin misal ?
Yani senin merakını körükleyen nedeni merak ettik açıkçası..
eski sevgilim sonuçta anlamlandıramadım kim ne düşünür merak ettim. bu hesap sorma çabanızı anlamadım ben de geri dönsün istesem ne olacak gitsem ne olacak yani?

eski sevgilim sonuçta anlamlandıramadım kim ne düşünür merak ettim. bu hesap sorma çabanızı anlamadım ben de geri dönsün istesem ne olacak gitsem ne olacak yani?
Hesap değil bu,adam beni takip ediyor diyorsun ama buraya konu açan sensin.Engelliyp engellemedigini kontrol eden de sensin.
Onu anlatıyorum,sanki çocuk sürekli seni göz hapsinde tutuyormuş gibi lanse etmen tuhaf geldi sadece.

Hesap değil bu,adam beni takip ediyor diyorsun ama buraya konu açan sensin.Engelliyp engellemedigini kontrol eden de sensin.
Onu anlatıyorum,sanki çocuk sürekli seni göz hapsinde tutuyormuş gibi lanse etmen tuhaf geldi sadece.
seviyor takip ediyor da olabilirim gayet normal bir durum uzun bir ilişkiydi. burda benim size yönelttiğim bir insan neden böyle şeyler yapar düşünceleriniz nelerdir. benim değil onun hareketlerini değerlendiriyoruz kısaca. fikri olan yazar geçer olmayan da bakar geçer kasmayın bu kadar.

seviyor takip ediyor da olabilirim gayet normal bir durum uzun bir ilişkiydi. burda benim size yönelttiğim bir insan neden böyle şeyler yapar düşünceleriniz nelerdir. benim değil onun hareketlerini değerlendiriyoruz kısaca. fikri olan yazar geçer olmayan da bakar geçer kasmayın bu kadar.
Kasmiyorum bacım,adam sevgilisini yapmış,yolunu almış.
Sen bir pp'den yangın çıkartma peşindesin.Ozetle kasan sensin.
Sevgilisi olan bir adamı seviyorum,bizim iliskimiz daha uzundu,elimden geleni ardima koymam diyorsan o da sana kalmış.
Yani burada çocuktan çok senin hareketlerin batıyor gözü.
Konu açtıktan sonra sadece bunu değerlendirin desende kimse umursamaz zaten.

Eğer onun hareketlerini değerlendireceksek tüm konularınla beraber değerlendirebiliriz. Daha önce sevgili yaptığını öğrendiğinde yazmıştın adam seni aşağılayıp, dalga geçip gönderdi. Şimdi bu yaptığıyla beraber değerlendirdiğimizde boşuna ufak tefek şeylerden anlam çıkarmaya çıkarıyorsun adam yeni sevgili yapmış, hayatına bakıyor deriz.

Kasmiyorum bacım,adam sevgilisini yapmış,yolunu almış.
Sen bir pp'den yangın çıkartma peşindesin.Ozetle kasan sensin.
Sevgilisi olan bir adamı seviyorum,bizim iliskimiz daha uzundu,elimden geleni ardima koymam diyorsan o da sana kalmış.
Yani burada çocuktan çok senin hareketlerin batıyor gözü.
Konu açtıktan sonra sadece bunu değerlendirin desende kimse umursamaz zaten.
tamam kanka hadi

X