Eski sevgilime yazmalı mıyım?

bence rahat bırak bi süre seni özlemeli.

Arkadaşlar böyle insanlarla vakit kaybetmeye gerçekten gerek var mı? Birini unutamama sebebiniz o kişiye olan aşkınız değil. O kişiyle yaşamak isteyip yaşayamadiginiz hayaller. Yani siz o kişiyi değil o kişi hakkında kafanızda yarattığınız karakteri seviyorsunuz. Zaten anlatmışsın bariz belli ki sorunlu bir tip yani. Bin kez istemiyorum demiş. Evlenmeyi düşünmediğini de belirtmiş. Her yerden silmiş. Anlaman için daha ne yapması gerekiyor? Seni kırmak için söylemiyorum.

İstemiyorum diyeni nolur zorlamayın ya benim de vardı başımda böyle bir tip ne dediysem çare olmadı. Takıntılı manyak olarak görünüyorsunuz karşı taraftan. Kaç kere yazmışsınız olmamış demek ki yazarak olmuyor yeter artık.

Konu sahibi cevap vermemişsiniz ama ben cidden sadece erkek arkadaşımdı asla aldatmadım deyip, nasıl öpüşünce aldatılmamış oluyor o bakış açısını merak ediyorum.

İyi de çocuk istemiyorum demiş yüzüne kapatıp ayrılmış o saatten sonra ister erkek arkadaşı olur ister sevgilisi ister kocası aldatma değil ki bu olmaz da. Ardindan cocuk gene gelmiş istemiyorum demiş konu sahibi de birini öpmüş aylar sonra .aylar geçmiş zaten aradan ayrilali gene ihanet degil. Allahtan ihanet etmemişsin diyen üyeler adamlar bırakıp gidince üç sene sadık kalmaya devam mı ediyor anlamadım. Üstelik kocası değil söz yok Nisan yok resmiyet yok.

Kızlar ben yazdım salak gibi.Görüşelim dedim oda beni tersledi müsait olursam geleceğim dedi bende ne kadar kötüsün dedim çok canım yandı tamam onunda yandıda bu me

Yaz yaz askerden geliyor suan deli gibi seni arayacak taki gercekten sevdigi evlenecegi birini bulana kadar gelir gider sana. Yani su durumda psikologlarin kapisinda yatar maaslarimi dokerdim beni su ruh halinden kurtarsin diye. Sen yazmak icin yalvariyosun nasil is anlamadim

Sizi istemeyeni istemekte neden ısrar ediyorsunuz anlamış değilim kendinize bunu mu hak görüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…