Eski sevgilime yalvardım çok pişmanım

mimimo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
4
1
25
Öncelikle herkese merhaba burada yeniyim o yüzden kısaca anlatmaya çalışıcam :)
Eski sevgilimi iki yıldır tanıyordum tanıştığımız ilk günden beri benimle sevgili olmak istiyordu iki yıl boyunca hiç peşimi bırakmadı en son ben erasmusa gittim geldim ve döndüğümde onunla birlikte olmak istediğime karar verdim. 6 ay süren bir ilişkimiz oldu ve ben her gün ona çok daha fazla bağlandım ikimiz de yalnız yaşadığımız için sürekli birbirimizde kalıyorduk. Ama çok da sık kavga ediyorduk neredeyse her gün bir tartışma çıkıyordu arkadaşlarımdan kıyafetimden veya başka şeylerden. En son ailemin yanına tatile gidiceğim zaman telefonda yine kıskançlık mevzusundan kavga ettik ve benden ayrıldı. Ayrıldıktan bir gün sonra seni özledim gibi bir mesaj attı ben de dönünce konuşalım dedim. Tatildeyken ben dayanamadım yazdım beni özledin mi diye evet dedi bu ilişki için çabalamak istiyorum dedi sonra bir daha mesaj atmadı ben döndüğümde geldim konuşalım istersen dedim tatile gittiğini bir hafta sonra döneceğini söyledi. Sonra ben iki gün sonra dayanamadım yine yazdım beni sevmediğini böyle daha mutlu olduğunu söyledi ben yalvardım tabi. Döndüğünde yüz yüze konuştuk işime odaklanmak istiyorum daha dolu dolu yaşıyorum böyle gibi şeyler söyledi ve gitti. Vee zurnanın zırt dediği yere gelelim dün tekrar yazdım ve ne gurur ne başka bir şey kaldı bildiğiniz yalvardım saatlerce istemiyorum seni dedi ben kendimi tutamıyorum yazıyorum sana dedim ve beni engelledi. Defalarca aradım sms ten yazdım asla geri dönmedi. Canım çok acıyor uyuyamıyorum dışarı çıkamıyorum yemek yiyemiyorum. Nasıl bir anda bu hale geldi anlamıyorum sizce zaman geçtikten sonra hala bana geri döner mi bu kadar yalvardıktan sonra?

GÜNCELLEME
Herkese selamlar arkadaşlar belki birileri görür de kendini boşuna benim üzdüğüm kadar üzmez diye yazmak istedim. O kadar ağlama üzülme gerçekten şimdi bakıyorum da çok komik geliyor kendime. Kendisi dün akşam bana mesaj atmış geri dönsün diye dualar ettiğim insana cevap bile vermek gelmedi içimden çünkü biraz kendinizi dinlediğinizde gidenin gitmesinin gerçekten bir sebebi olduğunu ve geri dönmenin sadece zaman kaybı olduğunu görüyorsunuz.

Son düzenleme:
Eski sevgilimi iki yıldır tanıyordum tanıştığımız ilk günden beri benimle sevgili olmak istiyordu iki yıl boyunca hiç peşimi bırakmadı en son ben erasmusa gittim geldim ve döndüğümde onunla birlikte olmak istediğime karar verdim. 6 ay süren bir ilişkimiz oldu ve ben her gün ona çok daha fazla bağlandım ikimiz de yalnız yaşadığımız için sürekli birbirimizde kalıyorduk. Ama çok da sık kavga ediyorduk neredeyse her gün bir tartışma çıkıyordu arkadaşlarımdan kıyafetimden veya başka şeylerden. En son ailemin yanına tatile gidiceğim zaman telefonda yine kıskançlık mevzusundan kavga ettik ve benden ayrıldı. Ayrıldıktan bir gün sonra seni özledim gibi bir mesaj attı ben de dönünce konuşalım dedim. Tatildeyken ben dayanamadım yazdım beni özledin mi diye evet dedi bu ilişki için çabalamak istiyorum dedi sonra bir daha mesaj atmadı ben döndüğümde geldim konuşalım istersen dedim tatile gittiğini bir hafta sonra döneceğini söyledi. Sonra ben iki gün sonra dayanamadım yine yazdım beni sevmediğini böyle daha mutlu olduğunu söyledi ben yalvardım tabi. Döndüğünde yüz yüze konuştuk işime odaklanmak istiyorum daha dolu dolu yaşıyorum böyle gibi şeyler söyledi ve gitti. Vee zurnanın zırt dediği yere gelelim dün tekrar yazdım ve ne gurur ne başka bir şey kaldı bildiğiniz yalvardım saatlerce istemiyorum seni dedi ben kendimi tutamıyorum yazıyorum sana dedim ve beni engelledi. Defalarca aradım sms ten yazdım asla geri dönmedi. Canım çok acıyor uyuyamıyorum dışarı çıkamıyorum yemek yiyemiyorum. Nasıl bir anda bu hale geldi anlamıyorum sizce zaman geçtikten sonra hala bana geri döner mi bu kadar yalvardıktan sonra?
Kaç yaşındasınız ?
Bu kadar yalvarmadan sonra döneceği varsa da dönmez.
İstemiyorsa istemiyordur , acık acık söylemiş. Sizi istemeyen birine neden yalvarıyorsunuz?
Lütfen biraz gururunuz olsun.

Kaç yaşındasınız ?
Bu kadar yalvarmadan sonra döneceği varsa da dönmez.
İstemiyorsa istemiyordur , acık acık söylemiş. Sizi istemeyen birine neden yalvarıyorsunuz?
Lütfen biraz gururunuz olsun.
23 yaşındayım. Evet istemiyorsa istemiyordur haklısınız annemle bile aram bozuldu bu yüzden ama başta o da özledim falan diyince umutlandım ne yazık ki hata yaptım

Dönse de hayır gelmez ki avucundasın artık. Yazık etme kendine çek acını unut.
Herkese çok teşekkür ederim bu güne kadar belki düzelir bir şeyler diye içimde tutmuştum onunla ilgili düşüncelerimi ama daha fazla dayanamadım ve gerçekte ne düşündüğümü her şeyi yazdım bir şeyler söylemeye çalıştı ama engelledim her yerden aşk acısı değil de içimde tuttuklarımın yükünü taşıyormuşum meğer

Bu aşk değil alışkanlık. Lütfen yoluna bak. Seni istemeyen birisi için yalvarıp yakarma, kendini düşürme. Zira iki gün sonra kavga edeceksiniz.. gencecik kızsın. Ayaklarının üzerinde dur. O da ne kaybettiğini görsün.. ağla, üzül, yalnız kal ama ayağa kalk. Çünkü bunların hepsi bir süreç ve sağlıklı bireyler ayrılıktan sonraki bu süreçleride yaşamalı..

Merhaba, 23 yaş çok güzel bir yaş. Ben az aykırı düşünüyorum '' sevdiğini söylemek'' ve red edilmek bence gurursuzluk değil. Olması gerektiği gibi olmuş red edildiğine emin olmak için onun bunu 10 defa falan söylemesi gerekiyormuş. Tabi seni istemediğine emin olduğumuza göre önce kendine onu unutmak için zaman ver hemen hırsla başkaları ile hatalı ilişkilere girme sonra zamanı gelince doğru insan karşına çıkınca yeniden seveceksin. Umarım çok mutlu ilişkin olur. Benim ilk ilişkim tam bir fiyaskoydu ondan ayrıldığımda ''bir daha asla kimse ile olmam'' dedim. Ve 7 yıl kimse ile olmadım sonra eşimle tanıştım şu an iyiki o aptal beni en yakın arkadaşımla aldattı da evlenmedik diye dua ediyorum. Yani başımıza gelen kötü şeyler aslında bizim için iyi olabilir, başımıza gelen şeyin iyi mi, kötümü olduğunu anlamak için ağlamadan önce yeterli zaman geçmesi için sukut ile beklemek sanırım en doğrusu yoksa akan göz yaşlarımıza boşa oluyor.

Size dönse bile inanın bu sefer siz istemeyeceksiniz.
Şimdiki kaybetme sancısı zamanla geçecektir.
Galiba yaşınızda küçük.

X