eski sevgilime mesaj atıp onu istedim..

Vicdan azabı çekiyorum çünkü Ona cinsellik için yazdım ilk. Yaşarsak bişeyler hisseder diye. Kötü izlenim oldu yani.O yuzden
olmuş bir kere ne yapalım
engelleyin heryerden gitsin

yalnız adam iyiki kabul edip sonra da uzaklaşmamış heee

adama da inşallah seni istiyorum yazmadınız :)

3 yıldır sizi tanımıştır herhalde. sırf sevişelim deyince hafif olmuyorsunuz. zaten sevişmişsiniz olmamış bir şeyi teklif etmiyorsunuz ki. Canı istemiyor sizi reddetmiş siz bunu hazmedemediniz bence. Onun davranışının ağırlığından kaçıp kendi yaptığınız davranışla cebelleşmeye ve yanlış sonuca varmaya çalışıyorsunuz. Odaklanmanız gereken onun sizi istemediği. Bununla yüzleşin, sindirin iyileşirsiniz.

Yani bir erkeğe o mesajı attığın zaman totosu baya baya kalkar . Ve reddeden erken sayısı az olur. Bu adam sizi hiç istemiyor demek ki.zamanında ayrıldığım sevgilime bende bu tarz bir şey söylemiştim dünden razıymış neyseki

bence daha yazma.çocuk için bitmiş gözüküyor.
ne şartla yazmışsan ol seni istese koşardı.
o seni sevmiyormuş bence sorun burda.
yoluna bak,daha mutlu ol kendine bak.
inan en büyük ceza budur

Senin hakkında ne düşünürse düşünsün senin için artık önemli olmamalı. Her şeyin ilkini onunla yaşamış olman ikinci defa aynı hisleri hissetmeyeceğin anlamına gelmez. Önce düşüncelerini değiştirmelisin hayatta hep geçmişe bakarak yol alamazsın bir şeyler iyi veya kötü yaşandı ve bitti bunu kabullenmelisin.

Öyle düşünmemiştir .
Unutamadığını düşünmüştür bence .
Sonuçta bu adamla ilk kez birlikte olmuşsun .
Herkesle rahat ilişki yaşayan biri gibi gormez seni .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…