Eski sevgilime mesaj atasım var?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Kızlar 3 4 aydır konuşmuyorduk dün aradı kedi sahiplenmek istermisin yazdı wpden bende yok dedim öyle 5 dk tlelefondan konuştuk sonra kapattı.Çok konuşmak istiyorum ama istediğimi bilirse yüz vermeyeceğini biliyorum zaten ilk başta o beni istemedi kendime nasıl engel olurum :KK43:

Kızlar 3 4 aydır konuşmuyorduk dün aradı kedi sahiplenmek istermisin yazdı wpden bende yok dedim öyle 5 dk tlelefondan konuştuk sonra kapattı.Çok konuşmak istiyorum ama istediğimi bilirse yüz vermeyeceğini biliyorum zaten ilk başta o beni istemedi kendime nasıl engel olurum :KK43:

Beni istemeyeni bende istemem diyeceksin kendine, istemiyorum demiş olan adamın totosunu kaldırmaya ne gerek var

İstemiyorum dedikten sonra yazması mutlu etti ama eğer belli edersem ki bence ettim telefonda ama kendimi yazmamak için zor tutuyorum
Boşlukta kalmıştır o yüzden yazmıştır senin yapacağından emin çünkü bir kaç zaman geçirip sonra yine sıkıldım yapamıyorum istemiyorum diyecek

Boşlukta kalmıştır o yüzden yazmıştır senin yapacağından emin çünkü bir kaç zaman geçirip sonra yine sıkıldım yapamıyorum istemiyorum diyecek
Kedi için yazdı sonra aradı işte görüşdü attım ama aramasına cvp verdim 5 dk konuştuk kapattı yazmak içib can atsamda tutuyorum çünkü en son hayatımda viri var dedi

Çok tuhafsınız, hayatında birisi var ise neden iletişimde? Hayatında biri var ise önce o kadına, sonra kendinize biraz saygınız olsun.

İnsanları, hayvanlardan ayıran özellik, dürtü ve aklın insana ait olmasından. Eğer dürtü ile hareket eden varlıklar olsak, en baskın olan cinsellik dürtüsü ile, önümüze gelenle çiftleşirdik.

Arkana bakmadan koş..

Kedi için yazdı sonra aradı işte görüşdü attım ama aramasına cvp verdim 5 dk konuştuk kapattı yazmak içib can atsamda tutuyorum çünkü en son hayatımda viri var dedi
Hayatımda biri var diyen birine yazmak ne demek, sülük gibi davranmanın anlamı var mı, amacım sizi kırmak değil ama kendinize gelin lütfen..

X