Eski Sevgili/Eş/ Nişanlı

Nur hanım neden bu konuyu açıp kendinize bunu yaptınız? Adam konuları okuyor. Ve onu sevdiğinizi ve başkasıyla olursa dayanamam diye bir yazınız var. Bu etik değil. Çantada keklik olmaya devam. Ayrıca bir sürü kişi dalga geçmiş adam bunları okuyup size gülüyor. Bir kadın olarak artık burda konu açmamanızı rica ediyorum

Başkalarının ne dediği ile bu kadar ilgilenmeyin. Kendi kararınız olmakı yazmak ya da aramak, insanların etkisinde bu kadar kalarak ilişki yürümez. Siz anladığım kadarıyla barışmak istiyosunuz. Fakat eşiniz barışmaya istekli gelmedi bana. Bundan dolayı biraz olsun bundan sonra gururlu davranın. Barışmak isteyen adam her türlü dener.. başkasıyla görmeye dayanamam demişsiniz bir yerde boşandıktan sonra bırakın napıyosa yapsın, sizi ilgilendirir mi? Bir süre sonra sizde toparlarsınız zaten. Kendi hayatınıza yönelin.
İnşallah

Adli tatil bitti tekrar adli tatil gelecek hala bosanma olmayacak galiba en uzun suren dava olacak sizinki 🥴
Adami baskasiyla da gormezsin zaten baska sehirlerdesin bahane uretme kendine
Ha cok bitiyorum askindan diyorsan tamam babamla gorusmcem de git gör anyayi konyayi madem 💁‍♀️
Ocak ayına gün verdiler

Nur hanım neden bu konuyu açıp kendinize bunu yaptınız? Adam konuları okuyor. Ve onu sevdiğinizi ve başkasıyla olursa dayanamam diye bir yazınız var. Bu etik değil. Çantada keklik olmaya devam. Ayrıca bir sürü kişi dalga geçmiş adam bunları okuyup size gülüyor. Bir kadın olarak artık burda konu açmamanızı rica ediyorum
Adam konulari okuyor mu :skandal:bu da nereden cikti? Eger oylese buradan sovelim kendisine :halay:

Adam konulari okuyor mu :skandal:bu da nereden cikti? Eger oylese buradan sovelim kendisine :halay:
Evet mail adresini bulmuş hepsini okuyordu. Kaç kere uyardım onu dalga geçiyorlar seninle açma konu. En sonunda patladı adama aşkını bu konu ile ilan etti. Hayır tanımadığı insanlar bir sürü dalga geçiyor onunla adamın gözünde düşüyor, döneceği varsa bile dönmez ki. İnsanlık değerini düşürdü iyice

E amacı da o zaten?

E amacı da o zaten?
Tamam da gidip mesaj atsa seni seviyorum falan yalvarsa daha iyi. Burda herkes onunla dalga geçiyor ben olsam döneceğim varsa bile soğurum bu yorumları görünce. Yok amacı belli de çözümü yok. Hep kocasını gömerdi kış geldi duygusala bağladı artık, patladı adama ilanı aşk konusu açmış birde başkasıyla olursa dayanamam yazmış tövbe yarabbim

Tamam da gidip mesaj atsa seni seviyorum falan yalvarsa daha iyi. Burda herkes onunla dalga geçiyor ben olsam döneceğim varsa bile soğurum bu yorumları görünce.
Sence Nur’un bunu idrak edebilecek yetisi var mı? 🥲

o durum öyle olmuyor inan bi ilişki toksikleşince bitiyor bak başak erkeği çok çok çok zor uğraşılmaz kafayı yersin bakma sen kibar efendi gözüktüğüne kaostan beslenir anacıdır
Ayyy ken başak erkeği mi? Benimki de başak. Güya kavga çıkarınca bana kızıyor kavga sevmem diyor ama fena şekilde agresiflik yapan o.

Adam istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor
Istemiyor

40 defa yazdim bak
Empati yaptım da bu mesaj çok ağrıma giderdi sanırım… maalesef gönlünü gün edeni sevmez sevda ister hep onu üzeni.. zamanında böyle birini sevdim, iyi ki kurtuldum. Darısı nurun başına dost acı söyler maalesef istemiyor

Of nur ya.
Zaten boşanma davasını da erteledinşz de ertelediniz. Anlaşmalı olacak diye 1 sene bekledin, gelecek yıla verdiler dava sürecini. Muhtemelen çekişmeli açtınız yine.

Senden de o adamdan da ne köy olur ne kasaba. Onca olaydan sonra mutlu olacağınızı mı zannediyorsun?

Bunca zaman beklediğini de, boşanmak damgası yemek istemediğini de çok farkındayız.

Böyle davranarak, meseleyi uzatarak kendine zarar veriyorsun sadece.

Aklını başına alıp çalışman, yeni birileriyle tanışman, bağnazca "kim ne yapmış" diye konuşan akrabalarından uzak durmak için hala geç değil.

Başkasıyla görmeye dayanamam nedir ? Dayanırsın neden dayanamıcaksın boşandıktan sonra hislerinde gidecek yavaş yavaş insanoğlu nelere alışıyor şartlama kendini

X