eski hamişler yeni anişler süt olsun diye neler yapıyorsunuz

bahar_kadxixr

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
282
149
arkadaşlar ben 5 günlük anneyim bildiğiniz gibi sütüm çok ii di ama dün çok yoruldum kontrollere gittik oğlumla ve sanki sütüm azalıyor ne yapmalıyım yada siz neler yapıyorsunuz lausa şerbeti içiyorum ve bol su diğerşeyler normal günlük hayatımdaki gibi devam

canım bag çorba yee sulu bol bol... sonra kompostu yap hem vişne kompostusu kan yapsın die sana hede kayısı yap tabi kisini bi anda yapma:) bol bol iöç bunlarıı.. sonraa bitki çayı iç bebgin rahatlar.. sen rahatlarsın .. allah yardımcın olsun canım hep sulu yemekler ve kompostu iç.. öptüğm şeker.. bebişini öp yerime:)

Valla bana bisey oldu...Dogumdan sonra iştahım acaip kesildi..Hic bisey yiyemiyorum. 1 haftalık anneyim suanda..Sadece su iciyorum nerdeyse..Ama iliklerime kadar emiyo sanırım oglum cunku nasıl susadıgımı anlatamam sizlere..En az 4 litre su iciyorum. Bi de humana tea var eczanelerde satılıyor..Ben dogumun ilk gununden beri iciyorum..Çok da lezzetli bir çay ve ben duzgun bisey yemedigim halde sütüm yerinde. Tavsiye ediyorum kızlar..Komposta iciceksenizde kesinlikle bence sekersiz icin..Boşuna kilo yapmasın..Kac tane doktora sordum hepsi o sekilde tavsiye ediyor.Boşuna kilo almayın şekerden..

ozman ben şekrlii içim baya bi ihtiyasım olucak çünküü dokununca kaburga kemiklerim ele gelio valla hiç yag et yo sanki oralarımda..

ben de doğumdan sonra sudan uzaklaştım sanki,hamileyken daha çok içiyordum.ama gene de zorluyorum miniğim için kendimi.ben de humana'nın emziren anneler için olan çayından içiyorum. annem vişne kompostosu yapmıştı onu içtim.eczaneden malt içecek aldık geçenlerde 5 tane.hergün bir tane onlardan içtim,süt yapıyormuş.bitti,tekrar alıcaz.dün sabahları bir kaşık pekmez yemeye başladım. akşamları çorba içiyorum.tavuk suyuna yapılmış yicekler yapıyor annem(tavuk suyu süt yaparmış) sütlaç yapmıştı,onu yedim.ay içmediğim yemediğim şey yok kısacası :)
baharcım ilk başlarda benim de sütüm azdı,emdikçe çoğalıyor.ben de yetmiyor sanıyordum hatta geçen hafta zamanı deilken dra götürdüm elvin'i.meğeerse yarıyormuş,kilo bile almış miniğim.sen de stress yapma kendine yetmiyordur diye cnm

kızlar bebekleriniz için herşeyden yemelisiniz sonuçta sizin yediğiniz bebeğe gidiyo doktorların bile kesin olarak söylediği şey soğan acayip süt yaparmıs ama şahsen beni aynı zamanda rahatsız eder.puding,komposto,su,süt çok tüketin çünkü yedikleriniz bebeği huysuzlandırabilir gaz yapan seylerdende uzak durun...

cnm soğan süt yapar ama aynı zamanda gaz da yapar o yüzden yemiyorum(zaten sevmem de) :)

kızlar bende süt yapsın diye hergün 1-2 kase sütlaç yiyorum, hergün 1-2 bardak süt , 1-2 bardak meyve suyu içiyorum... bol meyve tüketiyorum..daha doğrusu zorla yediriliyor, içirtiliyor bana...:))) (eşim, kayınvalidem ve annem saolsun, ağzıma zorla tutuyorlar :))) bende doğumdan sonra iştahı kesilenlerdenim.çok zayıfladım.hastaneden geldiğimde 14 kilo vermiş gelmiştim şimdi ise hamile kalmadan önceki kiloma ulaşmama az kaldı.(3 kilo kadar)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…