Eski flört yeni komşu?

bayanı kastetmiştim ben, eşin anlayışlıysa onada anlatabilirsin...bizim bir tanıdık var mesela, ablasının kaynıyla flört etmişti
bi süre, sonra başka kişilerle evlendiler, aile oldukları için sürekli bir araya geliyorlar ve hiçbirşey yaşanmamış gibi, gülüp eğleniyorlar ve her ikisinide eşleri biliyor.

bayanı kastetmiştim ben, eşin anlayışlıysa onada anlatabilirsin...bizim bir tanıdık var mesela, ablasının kaynıyla flört etmişti
bi süre, sonra başka kişilerle evlendiler, aile oldukları için sürekli bir araya geliyorlar ve hiçbirşey yaşanmamış gibi, gülüp eğleniyorlar ve her ikisinide eşleri biliyor.
Yok benim eşim problem çıkarır çok hemde

O da biraz midesizlik yani. Normalde bile görüşmelerde mesafe gerekirken böyle bir durumdan sonra hep birlikte gülüp eğlenebilmek büyük başarı.

Eski sevgilinin senin orda oturdugundan haberi yok anlasilan ya da var da onemsememis.

Kadina birsey deme
Belli ki haberi yok
Esi soylememistir.

Araya mesafe koymak zor degil ki.
Cat lapi gelirse acma
Telefonla ararsa musait degilim.de
Bir iki arar sonra vazgecer

Bu kadar basit

o zman kimseye bişi deme, akışına bırak olayları, ama kimseye hesap vermek zorunda değilsin...
Bugün açmayacaktım kapıyı komşulardan çekindim birdaha gelirmi bilmem. Birde meraklı bisey en çokta nazik davranmak yordu beni. Içimden git artık deyip yüzüne gülmek kotuydu

Bugün açmayacaktım kapıyı komşulardan çekindim birdaha gelirmi bilmem. Birde meraklı bisey en çokta nazik davranmak yordu beni. Içimden git artık deyip yüzüne gülmek kotuydu
Komşular ne der ? Derken gittikçe samimi olacaksın ama ..

İlla komşuya ona buna açıklama yapmak zorunda hissediyorsan , aaa kapıya mı gelmiş uyuyordum , tuvaletteydim , elektrik süpürgesi çalışıyordu , balkondaydım falan filan bahaneler üretirsin

Böyle bi durum yok sayın herkes herkesi sevecek diye bi kanun yok o kadından da hoşlanmadınız varsayım günlük hayatta herkesle komşuluk etmiyoruz sonuçta yavaş yavaş bitirin gelince soğuk davranın ararsa evde değilim deyin unutun 3 yıl geçmiş unutmuş gibi davranın yada sevgili bile olmamışsınız sonuçta

Bundan 17 sene öncesine götürdünüz beni ama benim ki bilincliydi.Şöyle ki yeni evlendim ve bekarken oturduğum mahalleden ev tuttuk.Oncesinde genclik flörtüm olan kiside benden hemen sonra apar topar evlenip alt katima tasindi.Karsı komsu hosgeldine gelmek istedi kabul ettik zil caldi kapiyi actik esimle, ben şoook onlara da teklif etmisler oda esini alip gelmis.
Gunum zehir olmustu nasil davranacagimi bilemedim.Sakinlesip normal bir tavir takinmaya calismistim.Ama o cok rahatti.Sonra esim beylerle balkona gecti kadin nasil evlendiklerini anlatiyor resimlerime bakip bizimki acele oldu disarda resim cekinemedik falan diyor.Eside balkondan ikidebir cay su istiyor.Sinirlerim cok bozulmustu.Kadın samimi olmak istedi mesafemi koydum.Apartmanda inip cikarken karsilasacaz diye korkuyordum.Cunku kocasi karsilastigimda konusmaya calisiyordu cevap vermeden kaciyordum.Sonunda pes edip tasindi kurtuldum.Sizin mesafe koymaniz daha kolay olacaktir.Rahatsiz edici bir durum.

sımdı bu eşe gore degısen durum esınızı sız tanırsınız
mesela benım basıma gelse bu eşim bana nıye soylemedın der ne olursa olsun esımle herseyı konusabılecek bır durumumuz var soylemezsem ozellıkle saklamıs gıbı olurum

mesela bende bılsemde olur bılmesem de ogrensem nıye soyledın demem soylemese nıye sakladın da demem gecmıs gecmıste kalmıstır banane derım

hatta basıma soyle bırsey geldı esım daha once bırıyle sozlenmıs ben ismen bılıyorum ama kımdır nedır gorsem tanımam
bır akraba cenazesınde bır kadınla tanıstık baya samımı olduk o sene tesaduf esımın kuzenının dugununde de karsılastık benı gorunce ayaga kalktı selam verdı falan benım kımle evlı oldugumu bılıyor bu arada esımı tanıyor

esım sasırdı sen nerden tanıyorsun dedı ... anlattım boyle tanıstık . o benım eskı sözlumun annesı yanında kı sana selam veren dıger kadın da eskı sözlum demesın mı :KK70:
benı gulme tuttu dunya kucuk ne olacak kı ... gecmıs gıtmıs yanı

esımde aynı duruma dusmemek ıcın bılmek ıster bılmeden selam verır kanka olur falan :KK70:

oyuzden esınızı en ıyı sız bılırsınız ya hıc bırsey demeyın kadına mesafe koyun gıtsın yada esınıze soyleyın bunu en ıyı sız bılırsınız

Kadın biliyor da olabilir canım bence sen hiç bulandırmadan ortalığı kadına soğuk davran o da ısrarcı olmaz zaten.

Merhabalar herkese. Hoşlanmadığım bir durum var sizinde fikrinizi alayım dedim. Bundan 4 yıl kadar önce aylarca flört ettiğim ama bisey yaşamadan bitip giden birisi çapraz binaya taşındı. Daha doğrusu ben 3 yıllık evliyim oda yeni evlenerek taşınmış. Onların binasında bir arkadaşımızda karşılaştık hanımıyla ve o zaman öğrendim onun hanımı olduğunu. Ben çalışıyorum hafta sonları evdeyim ve üç haftadır iki kere kadın bana kahve içmeye geldi. Buralı degil ve kimsesi yok. Ama ben onun bana gelmesini istemiyorum kapıyı açmak istemedim ama ortak komşuların arasında dedikodu olur diye açtım. Simdi bu kadın eşine nereye gittiğini söylemiyormu yada eşi daha uyanamadı mı anlamadım. Zaten bu gelip gitmeye devam ederse öğrenecek çünkü o zamanlarda baya konuşulmuştu aramızdakiler ben ne diyim bu kadına.. en önemlisi eşimde duyacak eşimi duymasını istemiyorum aslında. Onlar çokta umrum degil.
Yıllar önce bitip gitmiş. Adam bahsetme gereği duymamıştır. Siz de hiçbişey söylemeyin tabiki ne eşinize ne kadına. Bu çok saçma olur. Ha baktınız, kadın eşli görüşmek falan istiyor. O zaman biZ bu şekilde komşuluktan pek hoşlanmıyoruz falan dersiniz

ne yalan söyleyeyim, kadın biliyor gibi geldi bana da. yoksa ne alaka gelip gitmeler habire, yani bilmiyorum belki komşuluk vs öyle görmüştür ama bilemedim. ama adamla flört etmişsiniz sadece, bence korkacak bir durum yok. birkaç sefer bahane bulsanız kadın da gelip gitmez sanki.

Muhtemelen adam demistir o benim eski arkadasim kahve icmeye gidebilirsin diye. Yada ne bilim aklim karisti ne kari kocalar var yahubadam buna sormazmi nerdesn bugun ne yaptin doye

Bence adamın sizle aynı mahallede oturduğundan haberi yok. Hiç karşılaşmadınız sanırım şuana kadar. Farzedelim ki haberi var, niye karısına söylesin ki bunu? Aa benim eski sevgilim de karşı binada oturuyor, tanırşınız kaynaşırsınız mı diyecek?
Bence kadın sizden biraz yüz bulduysa görüşmek istemiş olabilir.
Ama araya mesafe koymak senin elinde tabi ki.

X